• GoHome Professional
nekretnine KALI prodaja samostojeća - GoHome
  • nekretnine KALI prodaja samostojeća - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine KALI prodaja samostojeća

  • Za upit "nekretnine kali prodaja samostojeća" pronađeno 27 nekretnina - prosječna cijena 2.097 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2
    • do 200 m2
    • 200 m2 (prosječna površina)
    • barem 200 m2
    • 240 m2
  •  Po cijeni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosječna cijena)
    • do 220000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, KALI, 380.000 €, 200,00 m2 cca 1900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJE SE NOVORENOVIRANA KAMENA KUĆA S OKUĆNICOM I POGLEDOM NA MORE Na prodaju je prekrasna kamena kuća, kompletno novorenovirana, smještena na mirnoj lokaciji, svega 3 minute hoda od plaže (pješčane, šljunčane i kamene). Kuća se nalazi na zemljištu površine 400 m2, s uređenom okućnicom,....

 
 
 
  Kuća, KALI, 210.000 €, 61,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju kuća u Kalima centar mjesta, blizu mora Prodaje se kuća smještena u samom centru mjesta Kali, na izvrsnoj lokaciji, svega 200 metara od mora. U neposrednoj blizini nalaze se svi važni sadržaji: trgovina, kafić, knjižnica te javni parking koji se nalazi u blizini kuće. Kuća....

 
 
 
  Kuća, KALI, 400.000 €, 202,00 m2 cca 1980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

KALI ŠARMANTNA KAMENA KUĆA S PREDIVNIM POGLEDOM NA MORE Na prodaju je autentična kamena kuća smještena svega 80 metara od mora, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji. Nekretnina se sastoji od prizemlja i kata ukupno 202m2. U prizemlju se nalazi prostrana konoba s ljetnom kuhinjom i ostavom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine kali prodaja samostojeća'
380.000 €
415.000 €
650.000 €
  Kuća, KALI, 210.000 €, 155,00 m2 cca 1360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.07.2025.,

www.crozilla.com

KALI, prodaje se kuća u centru mjesta na zgodnoj lokaciji između crkve, općine i mora od kojeg je udaljena 150 m. Sastoji se od prizemlja i prvog kata od kojih svaki ima 100 m2 tlocrtne površine što znači da stambeni prostor ima više od 150 m2 neto površine plus jedno parking mjesto....

 
 
 
  Kuća, KALI, 220.000 €, 174,00 m2 cca 1260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se kuća u mjestu Kali,na otoku Ugljanu.Kuća se nalazi u staroj jezgri poznatog ribarskog mjesta,što joj i daje dozu specifičnosti,šarma.Sastoji se od dviju etaža,prizemlja i kata.U prizemlju se nalaze hodnik,kuhinja sa blagovaonom i dnevnim boravkom,dvije spavaće sobe,kupatilo,te....

 
 
 
  Kuća, KALI, 300.000 €, 316,00 m2 cca 950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

www.biliskov.com ID:15271 Otok Ugljan, Kali Prodaje se obiteljska kuća stambene površine 315,57 m sagrađena 1983. godine. Kuća se prostire na četiri etaže (prizemlje, prvi kat, drugi kat i potkrovlje) povezane unutarnjim stubištem. Smjestila se na parceli površine 430 m. Raspored:....

 
 
 
  Kuća, KALI, 360.000 €, 202,00 m2 cca 1780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je uređena samostojeća kuća u mjestu Kali na samo 80 metara od mora i centra mjesta. Kuća je izgrađena 1967. i potpuno je renovirana. Kvadratura kuće iznosi 202 m2 i sastoji se od prizemlja i prvog kata koji su međusobno povezani vanjskim stubištem. Prizemlje se sastoji....

 
 
 
  Kuća, KALI, 250.000 €, 250,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje sekuća u nizu smještena u Kalima na otoku Ugljanu na odličnoj lokaciji - udrugom redu odmora te neposrednoj blizini poznatih lokalnih plaža. Kuća sesastoji od četiri etaže:suterena, prizemlja,kata i potkrovlja.Kuću čine dvije konobe te dvije stambene jedinice a zbog nagiba....

 
 
 
  Kuća, KALI, 675.000 €, 110,00 m2 cca 6140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2025.,

www.indomio.hr

Prebacite život na lagano ! Nudimo vam dvije odlične nekretnine na Kaliju! Dvije atraktivne nekretnine koje vam mogu osigurati potpunu promjenu pogleda na život, a koje mogu biti i vaša odlična investicijska odluka. Prva nekretnina koju nudimo je 2023. godine adaptirana obiteljska....

 
 
 
  Kuća, KALI, 245.000 €, 100,00 m2 cca 2450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju ribarska KUĆA zidana od jakog kamena u mjestu Kali na otoku Ugljanu. Nekretnina se prostire na prizemlje i 1. kat te je od mora udaljena 150 m. OPIS NEKRETNINE: PRIZEMLJE - hodnik, kuhinja, kupaonica, dnevni boravak 1. KAT - 2 spavaće sobe s čajnim kuhinjama, kupaonica....

 
 
 
  Kuća, KALI, 400.000 €, 101,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

www.biliskov.com ID: 15253 Kali, otok Ugljan Vrlo lijepa samostojeća četverosobna kuća na dvije etaže, s uređenom okućnicom i dodatnom parcelom namijenjenom za parking, ukupne površine 380 m, izgrađena je 1967. godine i smještena svega 50 metara od mora, dok se dodatna parcela nalazi....

 
 
 
  Kuća, KALI, 230.000 €, 73,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Zadar - Kali, prodaje se kuća katnica u nizu od 73 m2 izgrađena prije 1968 godine, potrebna obnova. Nalazi se na odličnoj lokaciji 310 m udaljena od mora i plaže, u samom centru mjesta, blizina trgovine, restorana, kafića te svih ostalih sadržaja potrebnih za ugodan odmor na otoku!!....

 
 
 
  Kuća, KALI, 180.000 €, 90,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stara kuća sa pogledom na more u mjestu kali - otok Ugljan Kuća se nalazi u samom centru otoka, udaljenost do mora svega 120m. U prizemlju kuće se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i blagovaonom i WC, Također se u prizemlju nalazi i jedna nedovršena prostorija idealna za....

 
 
 
  Kuća, KALI, 450.000 €, 475,00 m2 cca 950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.12.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća sa prekrasnim panoramskim pogledom u mjestu Kali na otoku Ugljanu.Kuća se sastoji od tri etaže.U prizemlju se nalaze dvije garaže i Komforan dvosoban stan koji je odmah useljiv.Na katu i polu-suterenu se nalaze također dva prostrana,dvosobna stana,koji su u visokom....

 
 
 
  Kuća, KALI, 450.000 €, 400,00 m2 cca 1130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se samostojeća kuća u Kalima, na otoku Ugljanu iz koje se pruža panoramski pogled na Zadar i zadarski kanal. Dio kuće (suteren i prizemlje) je rohbau, a kat je u potpunosti uredjen i useljiv. Kuća ima vanjska parkirna mjesta, kao i garažu za više vozila. U neposrednoj je blizini....

 
 
 
  Kuća, KALI, 450.000 €, 400,00 m2 cca 1130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kuća sa panoramskim pogledom na more u ribarskom mjestu Kali. Kuća ima 400 m2 stambene površine, 3 prostrana stana. Stan u suterenu i prizemlju je u Roh bau izvedbi , dok je stan na 1 katu komplet sređen. Od svih stanova je moguće napraviti više stambenih jedinica! Kuća se nalazi....

 
 
 
  Kuća, KALI, 312.000 €, 430,00 m2 cca 730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK UGLJAN, KALI - Prostrana kuća 180 m od mora s četiri etaže i tri parkirna mjesta! U samom srcu slikovitog mjesta Kali na otoku Ugljanu, smještena je prostrana obiteljska kuća ukupne bruto površine 400 m2, sagrađena na parceli od 430 m2. Kuća se proteže na četiri etaže povezane....

 
 
 
  Kuća, KALI, 650.000 €, 220,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se samostojeća kuća na vrlo atraktivnoj lokaciji u mjestu Kali na otoku Ugljanu. Stambena površina iznosi 220m2, okućnica s vrtom 100m2+ teren 35m2 kao parking za auta. Udaljenost od mora je 70 metara odnosno dvije minute pješice kao i centra mjesta. Kuća se sastoji od prizemlja....

 
 
 
  Kuća, KALI, 259.000 €, 149,00 m2 cca 1740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Kali, mirno otočko naselje na otoku Ugljanu, idealna je destinacija za one koji traže kvalitetan život uz more. Ova samostojeća kuća površine 149 m², smještena svega 150 metara od centra i 100 metara od plaže, nudi izniman spoj udobnosti i položaja. Okućnica od 234 m² pruža dovoljno....

 
 
 
  Kuća, KALI, 250.000 €, 125,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.12.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se šarmantna kamena kuća u srcu mjesta Kali na otoku Ugljanu. Smještena u mirnoj ulici, samo nekoliko minuta hoda od mora i rive, ova nekretnina spaja tradicionalni dalmatinski duh i suvremeni komfor. Kuća se prostire na tri etaže i ima funkcionalan raspored s mogućnošću uređenja....

 
 
 
  Kuća, KALI, 460.000 €, 320,00 m2 cca 1440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.indomio.hr

Otok Ugljan, Kali, lijepa samostojeća kuća sa tri stambene jedinice nalazi se na zemljištu površine 972 m2.Sastoji se od prizemlja sa dvije podrumske prostorije koje se mogu prenamijeniti u stambeni prostor. U sklopu podrumskih prostorija nalazi se i gusterna.Na prvom stanu nalazi....

 
 
 
  Kuća, KALI, 250.000 €, 125,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

U Kalima na otoku Ugljanu prodaje se autentična kamena kuća u drugom redu od mora, smještena u mirnoj ulici s pristupom s dvije strane. Kuća se prostire na više etaža i nudi više od 250 m2 stvarnog prostora, s dvije konobe, dvije stambene cjeline, šest spavaćih soba i terasom. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, KALI, 380.000 €, 200,00 m2 cca 1900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

Samostojeća kuća, katnica, bruto pov. 200 m2, Kali (otok Ugljan). Smještena je na parceli pov. 380 m2 (94 m2 dvorišta i 185 metara vrta), a nalazi se svega 100-tinjak metara od mora, odnosno nekoliko minuta hoda pješice. Dimenzije kuće iznose 9.69 x 10.33 m. Ima kosi krov na četiri....

 
 
 
  Kuća, KALI, 380.000 €, 220,00 m2 cca 1730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.crozilla.com

Kuća s pogledom na more, 2 stana, 50 m do mora, Kali, Ugljan U mjestu Kali na otoku Ugljanu, na svega 50 m do mora smjestila se obiteljska kuća sa dva stana. Kuća se nalazi na uzvisini zbog koje ima prekrasan pogled na more. Gornji kat kuće prostire se na 110 m2 i sastoji se od 3....

 
 
 
  Kuća, KALI, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se ribarska kamena kuća udaljena 150 m od mora u mjestu Kali na otoku Ugljanu. Nekretnina se proteže na prizemlje i kat. Na prizemlju je hodnik, kuhinja, kupaonica i dnevni boravak. Na katu su dvije spavaće sobe s čajnim kuhinjama i kupaonica. Iz hodnika na katu se može popeti....