• GoHome Professional
nekretnine KALI prodaja porasla cijena - GoHome
  • nekretnine KALI prodaja porasla cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine KALI prodaja porasla cijena

  • Za upit "nekretnine kali prodaja porasla cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, KALI, 1.350.000 €, 263,00 m2 cca 5130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderna kuća u izgradnji smještena u mirnom i šarmantnom mjestu Kali na prekrasnom otoku Ugljanu. Ova nekretnina nudi savršen spoj mediteranskog ugođaja i suvremenog načina života. Osnovne informacije: Kuća u izgradnji Stambena površina:262 m2 Zemljište: 539 m2 3 spavaće....

 
 
 
  Zemljište, KALI, 393.689 €, 1064,00 m2 cca 370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se atraktivno zemljište na otoku Ugljanu,mjesto kali.Nalazi se u drugome redu od mora u vrlo atraktivnoj uvali iz koje se pruža prekrasan pogled na Kornatsko otočje.Idealno je za gradnju luksuzne vile jer priuža mir i tišinu.Valja napomenuti kako otok Ugljan ima izvrsnu povezanost....

 
 
 
  Kuća, KALI, 380.000 €, 202,00 m2 cca 1880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Zadar, Kali, na mirnoj lokaciji udaljenoj približno 50 metara od mora, nalazi se kamena kuća smještena na uzvisini s lijepim pogledom na more i zadarski kanal. Riječ je o klasičnoj dalmatinskoj kući s dvije etaže i ukupnom površinom oko 220 m².Na katu se nalazi uređen i useljiv stan....

 
 
 
  Kuća, KALI, 245.000 €, 100,00 m2 cca 2450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju ribarska KUĆA zidana od jakog kamena u mjestu Kali na otoku Ugljanu. Nekretnina se prostire na prizemlje i 1. kat te je od mora udaljena 150 m. OPIS NEKRETNINE: PRIZEMLJE - hodnik, kuhinja, kupaonica, dnevni boravak 1. KAT - 2 spavaće sobe s čajnim kuhinjama, kupaonica....

 
 
 
  Zemljište, KALI, 95.000 €, 426,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Građevinsko zemljište površine 426m2 nalazi se 100 m od mora i prve plaže.Lokacija je izvrsna, s nezaklonjenim pogledom na more, i nemogućnošću gradnje ispred i iza terena.Zemljište je unutar građevinskog područja mješovite namjene, posjeduje lokacijsku dozvolu i rješenje o uvjetima....

 
 
 
  Apartman, KALI, 180.000 €, 90,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stara kuća sa pogledom na more u mjestu kali - otok Ugljan Kuća se nalazi u samom centru otoka, udaljenost do mora svega 120m. U prizemlju kuće se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i blagovaonom i WC, Također se u prizemlju nalazi i jedna nedovršena prostorija idealna za....

 
 
 
  Kuća, KALI, 400.000 €, 202,00 m2 cca 1980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

KALI ŠARMANTNA KAMENA KUĆA S PREDIVNIM POGLEDOM NA MORE Na prodaju je autentična kamena kuća smještena svega 80 metara od mora, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji. Nekretnina se sastoji od prizemlja i kata ukupno 202m2. U prizemlju se nalazi prostrana konoba s ljetnom kuhinjom i ostavom....

 
 
 
  Zemljište, KALI, 135.000 €, 426,00 m2 cca 320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.09.2025.,

www.indomio.hr

Prodaja građevinskog zemljišta na otoku Ugljanu, Kali ? 426 m2 s pogledom na more Na prodaju građevinsko zemljište površine 426 m2 u mjestu Kali na otoku Ugljanu, idealno za izgradnju obiteljske kuće ili stambene zgrade. Zemljište se nalazi na blagom padu s prekrasnim pogledom na....

 
 
 
  Kuća, KALI, 220.000 €, 155,00 m2 cca 1420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.08.2025.,

www.c21.hr

KALI, prodaje se kuća u centru mjesta na zgodnoj lokaciji između crkve, općine i mora od kojeg je udaljena 150 m. Sastoji se od prizemlja i prvog kata od kojih svaki ima 100 m2 tlocrtne površine što znači da stambeni prostor ima više od 150 m2 neto površine plus jedno parking mjesto....

 
 
 
  Zemljište, KALI, 28.000 €, 555,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Kalima, površine 555 m². Plodno i ravno, idealno za uzgoj .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine kali prodaja (200)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me