• GoHome Professional
nekretnine Grabanica VARAŽDIN prodaja - GoHome
  • nekretnine Grabanica VARAŽDIN prodaja - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine Grabanica VARAŽDIN prodaja

  • Za upit "nekretnine grabanica varaždin prodaja" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 1.827 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosječna cijena)
    • do 230000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • roh-bau
    • 4.kat
    • ulica braće radića
    • kvalitetan
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, VARAŽDIN, Grabanica, 159.500 €, 53,55 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.02.2026.,

www.eurovilla.hr

Varaždin, Grabanice, uređen trosoban stan na traženoj i mirnoj lokaciji ukupne površine 54m2 na 3.katu dobro održavane zgrade.Stan se sastoji od ulaznog prostora, kuhinje s blagavaonicom i dnevnim boravkom kao open space s izlazom na balkon, dvije spavaće sobe, kupaonice. Stan se....

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, Grabanica, 108.000 €, 3000,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prilika za investitore! U neposrednoj blizini višestambenog kompleksa u Grabanicama na prodaju je ovo građevinsko zemljište od 3000m2. Zemljište se nalazi u mješovitoj zoni te je dozvoljena gradnja višestambene građevine visine do podrum, suteren, prizemlje, 2 kata i potkrovlje ili....

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, Grabanica, 93.000 €, 5966,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U neposrednoj blizini višestambenog kompleksa u Grabanicama na prodaju je ovo građevinsko zemljište od 5966 m2. Zemljište se nalazi u zoni javne i društvene namjene. Dakle, mogu se graditi: upravne zgrade, socijalne (umirovljenički, đački i studentski domovi), zdravstvene, predškolske,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine grabanica varaždin prodaja'
175.000 €
74.300 €
105.000 €
  Stan, VARAŽDIN, Grabanica, 359.000 €, 98,61 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.05.2026.,

www.eurovilla.hr

Varaždin, Grabanice četverosoban stan smješten na četvrtom katu stambene zgrade u mirnom i atraktivnom dijelu. Stan svojim rasporedom pruža ugodan i kvalitetan prostor za obiteljski život.Sastoji se od tri spavaće sobe, open space dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom....

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, Grabanica, 250.000 €, 2200,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.02.2026.,

www.njuskalo.hr

GRABANICE, Centar, 2.200,00 m2, 250.000,00 EUR GRABANICE. GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE GOSPODARSKE NAMJENE. PRODAJA. 2200M2 građevinskog zemljišta namijenjenog za gradnju vrtića ili gospodarskog objekta slične namjene. USLUGA KREDITNOG POSREDOVANJA: Opereta ekspert pruža besplatnu uslugu....

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, Grabanica, 58.000 €, 1600,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.09.2025.,

www.njuskalo.hr

U neposrednoj blizini višestambenog kompleksa u Grabanicama na prodaju je ovo građevinsko zemljište od cca. 1600 m2. Zemljište se nalazi u stambenoj zoni te je dozvoljena gradnja obiteljskih kuća, višeobiteljskih građevina i višestambenih građevina. Ucrtana je cesta koja će prolaziti....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, Grabanica, 151.290 €, 84,05 m2 cca 1800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.02.2026.,

www.njuskalo.hr

ISKLJUČIVO POSREDOVANJE MEN-ARS D.O.O.! Poslovni prostor ? Grabanice Prodaje se poslovni prostor površine 84,05 m2 u mirnom dijelu Varaždina, u neposrednoj blizini centra grada. Prostor se nalazi u prizemlju zgrade mješovite uporabe, što ga čini lako dostupnim i vidljivim. Poslovni....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me