• GoHome Professional
nekretnine GRADAC prodaja prizemlje - GoHome
  • nekretnine GRADAC prodaja prizemlje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine GRADAC prodaja prizemlje

  • Za upit "nekretnine gradac prodaja prizemlje" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 3.685 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosječna cijena)
    • do 480000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, GRADAC, 195.600 €, 48,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

JEDNOSOBAN STAN NOVOGRADNJA DRVENIK Na prodaju je jednosoban stan u novogradnji u Drveniku, u sklopu Stambene zgrade 2 (gornja), smještene ispod Jadranske magistrale u mirnom dijelu mjesta. Stan se nalazi u modernoj zgradi s liftom, koja se gradi po najvišim standardima gradnje, a....

 
 
 
  Stan, GRADAC, 330.000 €, 94,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Drvenik - dvosobni stan od 94 m² u visokom prizemlju atraktivne novogradnje u neposrednoj blizini plaže. Urbana vila s liftom smještena je samo 50 metara od mora i plaže, a sastoji se od 8 stanova. Vila ima podrum s ostavama i natkrivenim parkirnim mjestima, visoko prizemlje i 3 kata.....

 
 
 
  Stan, GRADAC, 208.400 €, 52,00 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine gradac prodaja prizemlje'
342.000 €
271.725 €
Na upit
  Apartman, GRADAC, 195.600 €, 48,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, GRADAC, 342.000 €, 72,75 m2 cca 4700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2025.,

www.simicdom.com

Posredujemo u prodaji uistinu izvrsne novogradnje koja se nalazi 70m od mora zračne linije. Stan S1 je smješten u prizemlju manje zgrade koja još ima podrum (garažna parkirna mjesta uz nadoplatu), kat i potkrovlje, a ukupno je u zgradi 9 stanova. Površina ovog stana je 72,75 m2 te....

 
 
 
  Poslovni prostor, GRADAC, 2.540.000 €, 1552,00 m2 cca 1640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Makarska rivijera - hotel / vrhunska investicijska prilika! Predstavljamo vam iznimnu investicijsku priliku obiteljski hotel s dugogodišnjim, uhodanim poslovanjem smješten u mirnom priobalnom mjestu na Makarskoj rivijeri, svega nekoliko minuta hoda od predivne šljunčane plaže i svih....

 
 
 
 
-17%

Promjena cijene sa 720.000 € na 600.000 € - 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, GRADAC, 600.000 €, 395,00 m2 cca 1520 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.12.2025 - 720.000 €
27.04.2026 - 600.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.crozilla.com

Posredujemo u prodaji prekrasne, vrlo prostrane i izvrsno održavane kuće koja je smještena na vrlo mirnoj lokaciji južne Makarske rivijere. Kuća se proteže etažama prizemlja te prvog i drugog kata, a površina joj je 395 m2. U prizemlju je smješten studio apartman. Prvi i drugi kat....

 
 
 
  Stan, GRADAC, 152.000 €, 38,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji potpuno nove zgrade gdje radovi kreću do kraja 2025. Riječ je o zgradi s ukupno 16 jednosobnih stanova, a zgrada ima 5 etaža: podrum u kojem se nalaze garažna mjesta, prizemlje te tri kata. U ponudi su stanovi označeni oznakama A, B, C i D, a razlikuju se po....

 
 
 
  Apartman, GRADAC, 550.000 €, 375,00 m2 cca 1470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.njuskalo.hr

- Brist, Makarska rivijera - Video u prilogu Prodaje se kuća 375,33 m2 s prekrasnim pogledom na more u mjestu Brist. Sastoji se od prizemlja i dva kata. Potpuno je namještena i moderno uređena. - Prekrasan pogled na more - Udaljenost od mora cca 150 m - Ima uporabnu dozvolu - Kuća....

 
 
 
  Apartman, GRADAC, 208.400 €, 52,00 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, GRADAC, 301.584 €, 62,83 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji stanova u malom turističkom mjestu Gradac, na samom jugu Makarske rivijere. Novogradnja se nalazi u centru mjesta, 70 metara udaljena od plaže i mora. Stambena zgrada se sastoji od 4 etaže: suterena u kojem su garažna parkirna mjesta, prizemlja i 2 kata povezanih....

 
 
 
  Stan, GRADAC, Na upit, 55,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.simicdom.com

Jednosoban stan uz more, Gradac Posredujemo u prodaji izvrsne novogradnje koja se smjestila uz more na vrlo atraktivnoj lokaciji u manjem mjestu u općini Gradac. Zgrada ima ukupno 16 jedinica raspoređenih na četiri etaže (prizemlje i tri kata). U ponudi su jednosobni i dvosobni stanovi....

 
 
 
  Stan, GRADAC, Na upit, 83,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju ekskluzivan novi stan s bazenom u prvom redu do mora u Podaci. Urbana vila s dva lifta i ukupno 16 stanova, smještena je na iznimno atraktivnoj lokaciji, na samoj plaži. Stan SJ104 se nalazi u prizemlju i ima 83,32 m² a sastoji se od kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom,....

 
 
 
  Stan, GRADAC, Na upit, 59,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju ekskluzivan novi stan s bazenom u prvom redu do mora u Podaci. Urbana vila s dva lifta i ukupno 16 stanova, smještena je na iznimno atraktivnoj lokaciji, na samoj plaži. Stan S103 se nalazi u prizemlju i ima 59,53 m² a sastoji se od kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom,....