• GoHome Professional
nekretnine DUGA RESA prodaja porasla cijena - GoHome
  • nekretnine DUGA RESA prodaja porasla cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine DUGA RESA prodaja porasla cijena

  • Za upit "nekretnine duga resa prodaja porasla cijena" pronađeno 3 nekretnina - prosječna cijena 3.038 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosječna površina)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po cijeni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosječna cijena)
    • do 270000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • održavan
    • lođa
    • novogradnja
    • balkon
    • 3.kat
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+4%

Promjena cijene sa 120.000 € na 125.000 € - 07.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DUGA RESA, 125.000 €, 60,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 99.000 €
29.03.2026 - 120.000 €
07.04.2026 - 125.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća Ladvenjak novogradnja. Zidana modernim načinom sa wineberger sustavom zidanja na pjenu. Nalazi se u mirnom mjestu, a opet blizu svih sadržaja. Autobusna stanica je 100 m od kuće. Objekt je spreman za useljenje. Priprema za solarne panele i punjenje e- vozila. Energetski certifikat....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 78.000 € na 82.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, DUGA RESA, 82.000 €, 35,50 m2 cca 2310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 78.000 €
15.04.2026 - 82.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se jednosoban stan površine 35,5 m² u Dugoj Resi, smješten na trećem katu stambene zgrade s ukupno četri kata. Nekretnina se nalazi u mirnom i uređenom dijelu grada, u blizini svih potrebnih sadržaja kao što su trgovine, škola, vrtić i javni prijevoz. Stan se sastoji od ulaznog....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 179.841 € na 188.780 € - 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DUGA RESA, 188.780 €, 40,00 m2 cca 4720 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.03.2026 - 179.841 €
01.04.2026 - 188.780 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

KUĆA + ZEMLJIŠTE 2554 M2 (63eur/m2!) POKRAJ KUPALIŠTA NA MREŽNICI! Prodaje se kuća 40 m2 s velikom okućnicom 2554 m2 na odličnoj lokaciji: odmah pokraj poznatog kupališta "Bosiljčev Mlin", 4 minute vožnje od Kampa Slapić, isto toliko od centra Duga Rese, 20 m od autobusne....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-2 (od ukupno 2)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!