• GoHome Professional
nekretnine DEBELJAK prodaja okućnica - GoHome
  • nekretnine DEBELJAK prodaja okućnica - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine DEBELJAK prodaja okućnica

  • Za upit "nekretnine debeljak prodaja okućnica" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 3.425 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2
    • do 190 m2
    • 190 m2 (prosječna površina)
    • barem 190 m2
    • 220 m2
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DEBELJAK, 490.000 €, 150,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se lijepa vila sa okućnicom od 612 m2 , od toga je kuća 150 m2. Posebnost ove vile za odmor je privatni bazen. Ova klimatizirana kuća za odmor ima privatni ulaz i sastoji se od 1 dnevnog boravka, 2 odvojene spavaće sobe s kupaonicom i 1 odvojenom kupaonicom. Potpuno opremljena....

 
 
 
  Kuća, DEBELJAK, 539.000 €, 276,00 m2 cca 1950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se lijepa vila u mjestu Debeljak pokraj Sukošana. Vila je udaljena od plaže i mora tek nešto više od 2 km. Okružena je prirodnim krajolikom i zelenilom. Lokacija vile je idelana jer pruža mir i tišinu, ali i dostupnost svih potrebnih sadržaja. Sastoji se od dvije etaže. Na....

 
 
 
  Kuća, DEBELJAK, 590.000 €, 144,00 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U mirnom dijelu naselja Debeljak, okruženom prirodom, nalazi se prekrasna kuća u izgradnji koja nudi savršen spoj udobnosti, privatnosti i mediteranskog šarma. Lokacija je izuzetno pogodna ? svega 2,5 km od mora, 3,5 km od Sukošana, 10 km od Zadra i 4 km od autoceste ? što osigurava....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine debeljak prodaja okućnica'
990.000 €
750.000 €
350.000 €
  Kuća, DEBELJAK, 850.000 €, 412,00 m2 cca 2060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Sukošan, Debeljak, novouređena vila na mirnoj lokaciji. Prostire se na dvije etaže, a nalazi se na zemljištu površine 909 m2. Na prvoj etaži nalazi se prostrana kuhinja i blagovaonica, dnevni boravak, soba za igre, spavaća soba s kupaonicom, ostava i gostinjski wc. Na drugoj etaži....

 
 
 
  Kuća, DEBELJAK, 2.100.000 €, 430,00 m2 cca 4880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prekrasna novoizgrađena luksuzna vila smještena u mirnom i zelenilom okruženom dijelu Debeljaka pokraj Zadra, idealna za obiteljski život, odmor ili turističku investiciju. Vila se prostire na impresivnih 430 m² stambene površine, dok ukupna površina okućnice iznosi čak 2.118 m²,....

 
 
 
  Kuća, DEBELJAK, 410.000 €, 138,89 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća s bazenom i velikom okućnicom u Debeljaku nedaleko Sukošana. Sastoji se od suterena i prizemlja. U suterenu površine 28,34 m2 nalaze se sauna i kupaonica. U prizemlju kuće smješteni su hodnik, kupaonica, kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom, 3 spavaće sobe, ostava....

 
 
 
  Kuća, DEBELJAK, 830.000 €, 205,03 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Luksuzna kuća u Debeljaku ? Oaza mira i elegancije nadomak Zadra Smješten u slikovitom dalmatinskom zaleđu, Debeljak je mirno naselje koje nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i dostupnosti svih potrebnih sadržaja. Samo nekoliko kilometara od obale....

 
 
 
  Kuća, DEBELJAK, 590.000 €, 144,67 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se vila sa bazenom u naselju Debeljak. Kuća je veličine 144m2, nalazi se na parceli veličine 588m2. Sastoji se od kuhinje/blagovaonice/dnevnog boravka, predsoblja, praonice rublja, wc-a, DVIJE kupaonice, TRI spavaće sobe. Na vanjskom dijelu nalazi se bazen, prekrasno uređena....

 
 
 
  Kuća, DEBELJAK, 410.000 €, 138,89 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasna kuća s velikom okućnicom u Debeljaku kod Sukošana. Dvorište krase bazen, jacuzzi, pergola i roštilj. Kuća se sastoji od suterena i prizemlja. U suterenu površine 28,34 m2 su sauna i kupaonica. U prizemlju su hodnik, kupaonica, kuhinja s blagovaonicom i dnevnim....

 
 
 
  Kuća, DEBELJAK, 550.000 €, 276,00 m2 cca 1990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

ZADAR, DEBELJAK, u ponudi imamo moderno uređenu kuću s velikom okućnicom i grijanim bazenom. Objekt ukupne stambene površine 276 m2 i okućnica površine 1359 m2. U prizemlju se nalaze dva apartmana. Gornja etaža s koje se pruža pogled na more je u rohbau fazi i zahtjeva ulaganja. U....

 
 
 
  Kuća, DEBELJAK, 650.000 €, 251,00 m2 cca 2590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U srcu Dalmacije, u Zadarskoj županiji, na rubnim dijelovima Ravnih kotara, 7 km od Zadra, 2,5 km od Sukošana, 7 km od Zračne luke Zadar, neposredno uz brzu cestu?Kalmetinu? koja spaja Zadar sa autocestom A1 smještena je ova prekrasna nekretnina. Vila se sastoji od 4 hotelski dizajnirane....

 
 
 
  Kuća, DEBELJAK, 590.000 €, 144,00 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj lokaciji, prirodnom okruženju u naselju Debeljak 2,5 km od mora 3,5 km od Sukošana , 10 km od Zadra te 4 km od autoputa nalazi se prekrasna vila s bazenom u izgradnji. Prekrasno prirodno okruženje s zelenilom i urbanim vilama u susjedstvu ovoj nekretnini daje posebnu vrijednost.....

 
 
 
  Kuća, DEBELJAK, 500.000 €, 188,00 m2 cca 2660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 13)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com