• GoHome Professional
nekretnine DARDA prodaja samostojeća - GoHome
  • nekretnine DARDA prodaja samostojeća - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine DARDA prodaja samostojeća

  • Za upit "nekretnine darda prodaja samostojeća" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 935 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2
    • do 140 m2
    • 140 m2 (prosječna površina)
    • barem 140 m2
    • 160 m2
  •  Po cijeni
    • do 63000 eura
    • do 79000 eura (prosječna cijena)
    • do 95000 eura
    • do 794 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DARDA, 385.000 €, 400,00 m2 cca 960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je prostrana i višefunkcionalna kuća u Dardi, ukupne stambene površine 290 m, idealna za obiteljski život, ali i za sve koji žele spojiti posao i stanovanje na jednoj lokaciji. Raspored prostorija: Prizemlje: - Poslovni prostor - 2 sobe - Kuhinja - Kupatilo Prvi kat: -....

 
 
 
  Kuća, DARDA, 175.000 €, 112,00 m2 cca 1560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.07.2025.,

www.indomio.hr

Otkrijte šarm ove moderne dvojne kuće smještene u mirnom okruženju Darde. S ukupnom površinom od 112.21 m2, ova nekretnina izgrađena 2025. godine nudi idealnu ravnotežu između suvremenog dizajna i funkcionalnosti. Sastoji od prizemlja površine 56,68 m2 i to: ulaznog hodnika, stubišta,....

 
 
 
  Kuća, DARDA, 165.000 €, 200,00 m2 cca 830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom dijelu Darde prodaje se komforna kuća na dvije etaže, idealna za veću obitelj ili za one koji traže više prostora i jasnu podjelu dnevne i noćne zone. Prizemlje je osmišljeno za svakodnevni život: kuhinja s blagovaonicom povezana je s dnevnom sobom, a tu su još hodnik, kupaonica....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine darda prodaja samostojeća'
135.000 €
135.000 €
174.900 €
  Kuća, DARDA, 42.000 €, 120,00 m2 cca 350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Na mirnoj i poželjnoj lokaciji u mjestu Mece, svega nekoliko minuta vožnje od Osijeka, prodaje se samostojeća kuća prizemnica ukupne površine 120 m², smještena na prostranoj parceli od 791 m².Kuća se sastoji od:predsoblja,manjeg hodnika,kuhinje s blagovaonicom,kupaonice,dvije spavaće....

 
 
 
  Kuća, DARDA, 100.000 €, 170,00 m2 cca 590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

STAMBENA KUĆA S POTKROVLJEM!! USELJIVA!! UGLJEŠ!! UREĐENA!! MINIMALNA ULAGANJA!! CENTRALNO GRIJANJE NA KRUTO GORIVO (DRVA)!! KOLNI ULAZ!! PARKING ZA VIŠE VOZILA!! PARCELA 9.529 M2!! VOĆNJAK!! MIRNA LOKACIJA!! Prodajemo kuću u Uglješu, blizina Darde. Kuća je tvrdo građena između 1970....

 
 
 
  Kuća, DARDA, 50.000 €, 122,00 m2 cca 410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

U Dardi na zemljištu od 549 m2, na prodaju poslovno zgrada, sa potkrovljem, te tri gospodarske zgrade, šupe i niz pomoćnih prostorija.  Uveden je gradski plin, vodovod te gradska kanalizacija. Ispred kuće više parkirnih mjesta. U samoj kući, garaža. Kuća ima izlaza na dvije strane....

 
 
 
  Kuća, DARDA, 129.900 €, 137,00 m2 cca 950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na atraktivnoj lokaciji prodaje se samostojeća obiteljska kuća s pripadajućom okućnicom ukupne površine 678 m², pravilnog kvadratnog oblika, s mogućnošću dva kolna/pješačka ulaza, što nekretnini daje dodatni investicijski potencijal. Stambena površina kuće iznosi 137 m², a sastoji....

 
 
 
  Kuća, DARDA, 151.000 €, 251,00 m2 cca 600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

Na mirnoj lokaciji u Dardi, u Osječkoj ulici, prodaje se obiteljska kuća površine 251 m² smještena na zemljištu ukupne površine 616 m², s dodatnom parcelom površine 786 m² koja pruža brojne mogućnosti ? od proširenja okućnice do sadnje vrta ili dodatne gradnje. Kuća se sastoji od....

 
 
 
  Kuća, DARDA, 35.000 €, 60,00 m2 cca 580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se kuća s velikim građevinskim zemljištem u Dardi razne mogućnosti ulaganja! Na prodaju kuća u Dardi na atraktivnoj lokaciji mirna ulica, a svega 10-ak minuta hoda od centra mjesta! Postoji mogućnost zamjene za nekretninu na moru! Opis nekretnine: Kuća se nalazi na velikoj....

 
 
 
  Kuća, DARDA, 129.900 €, 137,00 m2 cca 950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.indomio.hr

Na atraktivnoj lokaciji prodaje se samostojeća obiteljska kuća s pripadajućom okućnicom ukupne površine 678 m, pravilnog kvadratnog oblika, s mogućnošću dva kolna/pješačka ulaza, što nekretnini daje dodatni investicijski potencijal. Stambena površina kuće iznosi 137 m, a sastoji se....

 
 
 
  Kuća, DARDA, 150.000 €, 200,00 m2 cca 750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je samostojeća kuća katnica stambene površine 200 m2, a smještena na čestici ukupne površine 497 m2 u centru Darde kod Osijeka. Kuća se sastoji od podruma ispod jednog dijela kuće, visokog prizemlja, kata i potkrovlja. U prizemlju se nalaze prostrani dnevni boravak, kuhinja....

 
 
 
  Kuća, DARDA, 120.000 €, 62,00 m2 cca 1940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Otkrijte šarm ove moderne dvojne prizemnice smještene u mirnom okruženju Darde. S ukupnom površinom od 62.42 m2, ova nekretnina će biti useljiva 2026. godine. Ista nudi idealnu ravnotežu između suvremenog dizajna i funkcionalnosti. Sastoji od prizemlja površine 62.5 m2 i to: ulaznog....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 9)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan