• GoHome Professional
nekretnine Bulevar prodaja pala cijena - GoHome
  • nekretnine Bulevar prodaja pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine Bulevar prodaja pala cijena

  • Za upit "nekretnine bulevar prodaja pala cijena" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 2.739 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosječna cijena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • 2.kat
    • lođa
    • useljiva
    • 3.kat
    • ulica ante starčevića
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 225.000 € na 215.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Bulevar, 215.000 €, 65,15 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.11.2025 - 226.400 €
13.11.2025 - 225.000 €
11.05.2026 - 215.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Šarmantan stan na Bulevaru ? idealna lokacija, 65 m² Prodaje se prostran i svijetao stan površine 65 m² na trećem katu održavane zgrade s liftom. Stan se nalazi na izvrsnoj lokaciji ? svega 5 minuta hoda od centra grada i svih važnih sadržaja (trgovine, škola, vrtića, javnog prijevoza,....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 250.000 € na 245.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Bulevar, 245.000 €, 81,83 m2 cca 2990 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 250.000 €
11.04.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan u Zadru ? Bulevar Prodaje se prostran trosoban stan površine 81,83 m² na devetom katu stambene zgrade s liftom, u ulici Ante Starčevića 8, atraktivnoj i traženoj gradskoj četvrti Bulevar. Stan se sastoji od ulaza, kuhinje, dnevne sobe, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 295.000 € na 290.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Bulevar, 290.000 €, 86,50 m2 cca 3350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.01.2026 - 299.000 €
25.03.2026 - 295.000 €
18.04.2026 - 290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prostran i funkcionalan stan smješten na Bulevaru, na izuzetno traženoj lokaciji. Stan se nalazi na drugom katu zgrade s liftom, što osigurava dodatnu udobnost i pristupačnost. Ukupna netto površina stana iznosi 86,5 m², a raspored je idealan za obitelj. Stan se sastoji....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine bulevar prodaja pala cijena'
210.000 €
210.000 €
 
-3%

Promjena cijene sa 215.000 € na 209.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Bulevar, 209.000 €, 65,15 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.11.2025 - 225.000 €
13.01.2026 - 185.000 €
16.01.2026 - 225.000 €
11.03.2026 - 214.000 €
13.03.2026 - 217.000 €
01.04.2026 - 215.000 €
22.05.2026 - 209.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Zadar, Bulevar, 65 (prodaja).

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!