• GoHome Professional
nekretnine Bulevar ZADAR prodaja parking - GoHome
  • nekretnine Bulevar ZADAR prodaja parking - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine Bulevar ZADAR prodaja parking

  • Za upit "nekretnine bulevar zadar prodaja parking" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 3.276 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZADAR, Bili Brig, 200.000 €, 59,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

BULEVAR - prodaje se dvosobni stan od 59,76 m2 na frekventnoj lokaciji! Ovaj stan trenutno se sastoji od ulaznog hodnika, jedne spavaće sobe, kupaonice, kuhinje s blagavaonicom, dnevnog boravka/ureda koji se lako može prenamijeniti u drugu spavaću sobu te osunčane terase s koje se....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 225.000 € na 215.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Bulevar, 215.000 €, 65,15 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.11.2025 - 226.400 €
13.11.2025 - 225.000 €
11.05.2026 - 215.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Šarmantan stan na Bulevaru ? idealna lokacija, 65 m² Prodaje se prostran i svijetao stan površine 65 m² na trećem katu održavane zgrade s liftom. Stan se nalazi na izvrsnoj lokaciji ? svega 5 minuta hoda od centra grada i svih važnih sadržaja (trgovine, škola, vrtića, javnog prijevoza,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bili Brig, 220.000 €, 64,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.crozilla.com

ZADAR, BULEVAR 2S stan na 1. katu s dva balkona! Prodaje se stan na traženoj lokaciji na Bulevaru u Zadru, smješten na prvom katu stambene zgrade izgrađene 1982. godine. Stan se sastoji od dvije sobe, kuhinje s blagovaonicom, hodnika te kupaonice koja je u potpunosti prilagođena osobama....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine bulevar zadar prodaja parking'
210.000 €
210.000 €
217.000 €
  Stan, ZADAR, Bulevar, 250.000 €, 50,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.10.2023.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se novouređeni potpuno namješten stan površine 50 m2 na Bulevaru u Zadru. Stan se nalazi u visokom prizemlju stambene zgrade. Stan se sastoji od: -open space dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice -spavaće sobe -kupaonice -hodnika -zatvorene terase. Stan se prodaje potpuno....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 250.000 € na 245.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Bulevar, 245.000 €, 81,83 m2 cca 2990 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 250.000 €
11.04.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan u Zadru ? Bulevar Prodaje se prostran trosoban stan površine 81,83 m² na devetom katu stambene zgrade s liftom, u ulici Ante Starčevića 8, atraktivnoj i traženoj gradskoj četvrti Bulevar. Stan se sastoji od ulaza, kuhinje, dnevne sobe, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 199.000 €, 60,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosobni stan na Bulevaru, u stambenoj zgradi na odličnoj gradskoj lokaciji. Stan se nalazi na 7. katu zgrade s liftom. Stan se ne nalazi na zadnjem katu zgrade. Stan ima 60 m2 te se sastoji od velikog hodnika s ugradbenim ormarom, kuhinje s ostavom, blagovaonice, lođe,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 200.000 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Nelmar nekretnine u prodaju uvode funkcionalan dvosoban stan površine 59,87 m², smješten na 7. katu uredno održavane stambene zgrade s liftom na jednoj od najpraktičnijih i najfrekventnijih lokacija u Zadru ? Bulevaru. Raspored prostorija Kuhinja s blagovaonicom Dvije spavaće sobe....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZADAR, Smiljevac, 150.000 €, 75,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA POSLOVNOG PROSTORA SMILJEVAC, ZADAR Na atraktivnoj lokaciji na Smiljevcu, tik uz glavnu prometnicu (Bulevar), prodaje se poslovni prostor površine 75 m² s velikim potencijalom za dugoročna ulaganja i razvoj poslovanja. Lokacija koja prodaje Prostor se nalazi na izuzetno frekventnoj....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan