• GoHome Professional
nekretnine Brestje prodaja vrt renoviran - GoHome
  • nekretnine Brestje prodaja vrt renoviran - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine Brestje prodaja vrt renoviran

  • Za upit "nekretnine brestje prodaja vrt renoviran" pronađeno 3 nekretnina - prosječna cijena 1.339 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 370 m2
    • do 460 m2
    • 460 m2 (prosječna površina)
    • barem 460 m2
    • 550 m2
  •  Po cijeni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosječna cijena)
    • do 180000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-10%

Promjena cijene sa 210.000 € na 190.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SESVETE, Brestje, 190.000 €, 462,00 m2 cca 410 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.05.2026 - 217.000 €
17.05.2026 - 210.000 €
22.05.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Tel.: 095/564-7500 (Tomislav) agent5@bestcroatianproperties.com SAMO GOTOVINA JER JE HITNO VLASNICIMA! Prodaje se zanimljiva kuća s okućnicom u Sesvetama (Sesvetska Selnica) na mirnoj lokaciji u Kordekima. Sastoji se od dvije kuće od kojih je prva izgrađena 1975. (renovirana 2016.)....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 190.000 €, 91,00 m2 cca 2090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se peterosoban stan podne površine 91.61 m² na prvom katu manje stambene zgrade s 4 stana u Gajišću, Sesvete. Stan je prostran i pun svjetla. Odličnog je rasporeda i uredno održavan. Renovirane su instalacije vode, obje kupaonice i toalet, prebrušeni su parketi te promijenjeni....

 
 
 
  Kuća, SESVETE, Brestje, 1.200.000 €, 790,00 m2 cca 1520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.crozilla.com

Zagreb, Sesvete, uređena kuća za najam 790 m2, 90 osoba, parking Na strateški odličnoj lokaciji, svega nekoliko minuta od čvora Popovec i u neposrednoj blizini glavnih prometnih pravaca, nalazi se ova kompletno obnovljena kuća površine 790 m2, s uređenom okućnicom od 500 m2. Riječ....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-1 (od ukupno 1)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb