• GoHome Professional
nekretnine Brestje prodaja nenamješten - GoHome
  • nekretnine Brestje prodaja nenamješten - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine Brestje prodaja nenamješten

  • Za upit "nekretnine brestje prodaja nenamješten" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 2.218 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2
    • do 200 m2
    • 200 m2 (prosječna površina)
    • barem 200 m2
    • 240 m2
  •  Po cijeni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosječna cijena)
    • do 250000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • horvatova ulica
    • 1.kat
    • novogradnja
    • namješten
    • održavan
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SESVETE, Brestje, 173.000 €, 35,00 m2 cca 4940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je atraktivan, potpuno namješten 2-sobni stan površine 35 m², smješten u prizemlju kvalitetne novogradnje iz 2024. godine u Sesvetskom Kraljevcu. Stan se sastoji od: -ulazni hodnik -kupaonica -dnevni boravak -kuhinja povezana s blagavaonicom -spavaća soba Nekretnina se....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 190.000 €, 91,00 m2 cca 2090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se peterosoban stan podne površine 91.61 m² na prvom katu manje stambene zgrade s 4 stana u Gajišću, Sesvete. Stan je prostran i pun svjetla. Odličnog je rasporeda i uredno održavan. Renovirane su instalacije vode, obje kupaonice i toalet, prebrušeni su parketi te promijenjeni....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 290.000 €, 92,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA U CENTRU SESVETA PRILIKA!! PENTHOUSE STAN S-9 1 KAT + PARKIRNO MJESTOM U DVORIŠTU Stan se sastoji od: ulaznog djela, ostave, tri spavaće sobe, hodnika, dnevnog-kuhinjsko-blagovaonskog djela, 3 kupaonice i 3 TERASE LOKACIJA: stan se nalazi na svega nekoliko koraka od svih....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine brestje prodaja nenamješten'
329.000 €
270.000 €
630.000 €
  Kuća, SESVETE, Brestje, 456.000 €, 348,00 m2 cca 1310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Tražite dom u kojem će svi članovi obitelji imati svoj prostor ili pak nekretninu s potencijalom za dodatni prihod? Ova jedinstvena kuća u mirnom dijelu Sesveta pruža baš to prostranost, privatnost i brojne mogućnosti! Ukupna površina kuće iznosi impresivnih 348 m, raspoređenih na....

 
 
 
  Kuća, SESVETE, Brestje, 380.000 €, 330,00 m2 cca 1150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se obiteljska kuća ukupne površine 330 m2 u Sesvetama, u potpunosti namještena i opremljena. Prostire se kroz prizemlje , kat i potkrovlje. U prizemlju se nalazi kuhinja sa izlazom u zimski vrt, blagovaona sa dnevnim boravkom i kupaonica. Na katu se nalaze spavaće sobe, balkon....

 
 
 
  Kuća, SESVETE, Brestje, 285.000 €, 300,00 m2 cca 950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se namještena kuća od 300 m2 u neposrednoj blizini okretišta Dubec, STAMBENO POSLOVNA opremljena za radnike (INVESTICIJA). Stan se sastoji od dvije etaže (kuća 178m2, poslovna zgrada 117m2 + dvorište 183m2) 1. Dio Kuće je na dva kata i potpuno je uređen za smještaj radnika....

 
 
 
  Kuća, SESVETE, Brestje, 330.000 €, 140,00 m2 cca 2360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je obiteljska kuća, smještena u tihoj ulici Sesveta, idealna za ugodan svakodnevni život izvan gradske gužve, a opet u blizini svih važnih sadržaja. Vlasnička obitelj dolazila je samo povremeno iz inozemstva, pa je objekt minimalno korišten i izuzetno dobro očuvan. Kuća se....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 299.500 € na 315.200 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SESVETE, Brestje, 315.200 €, 78,85 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 299.500 €
22.05.2026 - 315.200 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

KUPNJA DIREKTNO OD INVESTITORA, KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NITI POREZ NA PROMET NEKRETNINA! Prodaje se stan u Sesvetama (Brestje), na prvom katu zgrade u izgradnji. Stan se sastoji se od hodnika, open space dnevnog boravka iz kojeg se izlazi na balkon, blagovaonice i kuhinje,....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 380.000 €, 330,00 m2 cca 1150 €/m2

 
 
 
  Kuća, SESVETE, Brestje, 360.000 €, 140,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je samostojeća dvokatnica stambene površine 140 m2 smještena na prostranom zemljištu ukupne površine 1.651 m2 u Sesvetama, u neposrednoj blizini centra i svih važnih sadržaja. Izgrađena je 1964. godine, a renovirana 2016. godine te je u potpunosti namještena i spremna za....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 270.000 €, 90,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je kuća u nizu stambene površine 90 m2 s okućnicom površine 93 m2, izgrađena 1972. godine u mirnoj ulici u centru Sesveta. Sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju se nalaze: - dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom te izlazom na terasu i dvorište - kupaonica - ostava....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 271.400 €, 67,85 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

KUPNJA DIREKTNO OD INVESTITORA, KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NITI POREZ NA PROMET NEKRETNINA! Prodaje se stan u Sesvetama (Brestje), na drugom katu zgrade. Stan se sastoji se od hodnika, open space dnevnog boravka, blagovaonice i kuhinje, kupaonice s wc-om, dvije spavaće sobe....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 12)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com