• GoHome Professional
nekretnine Brestje prodaja luksuzan pala cijena - GoHome
  • nekretnine Brestje prodaja luksuzan pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine Brestje prodaja luksuzan pala cijena

  • Za upit "nekretnine brestje prodaja luksuzan pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-6%

Promjena cijene sa 149.500 € na 139.900 € - 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SESVETE, Brestje, 139.900 €, 648,00 m2 cca 220 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.04.2026 - 149.500 €
24.04.2026 - 139.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja atraktivno građevinsko zemljište smješteno na izvrsnoj lokaciji u Kobiljaku, u Sesvetama. Zemljište se nalazi u mirnoj i slijepoj ulici, idealnoj za obiteljski život, te obuhvaća površinu od 648 m². Posebna vrijednost ove nekretnine....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 540.000 € na 470.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, SESVETE, Brestje, 470.000 €, 168,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.04.2026 - 625.000 €
08.05.2026 - 540.000 €
24.05.2026 - 470.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je poslovni prostor smješten na izvrsnoj, izrazito atraktivnoj lokaciji u samom centru Sesveta. Prostor se nalazi u prizemlju, ima ulaz s ulice te ukupnu površinu od 168,5 m2. Godinama je poznat kao omiljeni kafić, ali je mogućnost prenamjene u bilo koju drugu poslovnu....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 444.000 € na 399.600 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SESVETE, Brestje, 399.600 €, 147,00 m2 cca 2720 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.04.2026 - 480.711 €
22.04.2026 - 487.047 €
10.05.2026 - 479.000 €
20.05.2026 - 444.000 €
22.05.2026 - 399.600 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se penthouse stan u novogradnji ukupne obračunske površine 147,59 m², smješten na atraktivnoj lokaciji u Sesvetama. Zatvorena površina stana iznosi 110,67 m², a uz stan dolazi garažno parkirno mjesto površine 12,50 m² (obračunski 6,25 m²) te 2 terase - velika terasa iznad....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 215.000 € na 210.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SESVETE, Brestje, 210.000 €, 63,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 215.000 €
11.05.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se trosoban stan u prizemlju manje stambene zgrade s ukupno četiri stana, smješten u mirnom dijelu naselja Sesvete, u području Gajišće, nedaleko od centra. Stan pruža osjećaj života u kući zahvaljujući vlastitom dvorištu, vrtu i dodatnim vanjskim sadržajima, što ga čini idealnim....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 290.240 € na 271.200 € - 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SESVETE, Brestje, 271.200 €, 90,00 m2 cca 3010 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 258.500 €
09.03.2026 - 290.240 €
29.04.2026 - 271.200 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

NOVOGRADNJA ? SESVETE, Letnička ulica U izgradnji je novi stambeni projekt u Sesvetama, smješten u mirnoj ulici s dobrom povezanošću prema centru Sesveta i Zagrebu. Projekt obuhvaća moderne stambene zgrade projektirane s naglaskom na energetsku učinkovitost, funkcionalan raspored....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 149.500 € na 139.900 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SESVETE, Brestje, 139.900 €, 648,00 m2 cca 220 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.04.2026 - 149.500 €
25.04.2026 - 139.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 105.000 € na 98.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, SESVETE, Brestje, 98.000 €, 41,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2026 - 105.000 €
06.05.2026 - 98.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.indomio.hr

ATRAKTIVAN ULIČNI POSLOVNI PROSTOR 41,98 m SESVETE ODLIČNA PRILIKA! Na prodaju je ulični poslovni prostor površine 41,98 m, smješten na frekventnoj lokaciji u Sesvetama, u sklopu trgovačkog centra. Lokal ima izravan pristup s ulice, što osigurava odličnu vidljivost i pristupačnost....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 225.000 € na 215.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SESVETE, Brestje, 215.000 €, 59,00 m2 cca 3640 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 235.000 €
28.04.2026 - 225.000 €
08.05.2026 - 215.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno namješten trosoban stan u maloj zgradi od 6 stanova iz 2007. godine u ulici Rebro, Sesvete. Stan se sastoji od: - ulaznog hodnika - open space prostora dnevnog boravka s kuhinjom i blagavaonom - 2 spavaće sobe - kupaonice - ostave - balkona Većina namještaja je....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 135.000 € na 127.000 € - 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SESVETE, Brestje, 127.000 €, 34,00 m2 cca 3740 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.03.2026 - 135.000 €
03.04.2026 - 127.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se garsonijera površine 34 m² na odličnoj lokaciji u naselju Iver, Sesvetski Kraljevec. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade izgrađene 2012. godine, a orijentiran je na zapad. Sastoji se od: - ulaznog prostora - kupaonice - jedne sobe povezane s kuhinjom Grijanje u stanu....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 320.000 € na 310.000 € - 14.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SESVETE, Brestje, 310.000 €, 75,00 m2 cca 4130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 320.000 €
14.03.2026 - 310.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Zagreb, Sesvete! Idilična mikrolokacija u Sesvetama, svi sadržaji na dohvat ruke i potpuno renoviran stan u kojem je sve novo ? useljivo bez ikakvih ulaganja. Stan površine 75,38 m² sastoji se od velike dnevne sobe povezane s blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kuhinje, kupaonice,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine brestje prodaja pala cijena (44)
  • nekretnine brestje prodaja luksuzan (8)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled