• GoHome Professional
nekretnine Brestje SESVETE prodaja pala cijena - GoHome
  • nekretnine Brestje SESVETE prodaja pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine Brestje SESVETE prodaja pala cijena

  • Za upit "nekretnine brestje sesvete prodaja pala cijena" pronađeno 24 nekretnina - prosječna cijena 2.564 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosječna cijena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-3%

Promjena cijene sa 320.000 € na 310.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SESVETE, Brestje, 310.000 €, 140,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.02.2026 - 295.000 €
13.03.2026 - 330.000 €
27.03.2026 - 320.000 €
08.05.2026 - 310.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.indomio.hr

Molim zvati na broj: +385 98 725978 KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU ZA OVU NEKRETNINU!! Prodaje se izuzetno lijepa i ugodno uređena kuća u mirnom dijelu Kraljevečkih Novaka ( Sesvete), idealna za obiteljski život. Lokacija nekretnine je atraktivna zbog prekrasnog okruženja a istovremeno....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 199.456 € na 181.322 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SESVETE, Brestje, 181.322 €, 53,00 m2 cca 3420 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.05.2026 - 199.456 €
22.05.2026 - 181.322 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

SAMO U ALITORI Na prodaju su stanovi u sklopu novogradnje smještene u Sesvetama ? Kraljevečki Novaki, u ulici Leskovec, u mirnom i urbaniziranom okruženju pogodnom za svakodnevni život. Projekt obuhvaća izgradnju stambene zgrade s ukupno 12 stanova, raspoređenih na prizemlje i dva....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 265.120 € na 247.700 € - 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SESVETE, Brestje, 247.700 €, 82,00 m2 cca 3020 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 265.120 €
29.04.2026 - 247.700 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA ? SESVETE, Letnička ulica U izgradnji je novi stambeni projekt u Sesvetama, smješten u mirnoj ulici s dobrom povezanošću prema centru Sesveta i Zagrebu. Projekt obuhvaća moderne stambene zgrade projektirane s naglaskom na energetsku učinkovitost, funkcionalan raspored....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine brestje sesvete prodaja pala cijena'
470.000 €
127.000 €
294.000 €
 
-4%

Promjena cijene sa 235.000 € na 225.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SESVETE, Brestje, 225.000 €, 59,00 m2 cca 3810 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 235.000 €
02.05.2026 - 225.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi je trosoban stan površine 59.34 m2, smješten u visokom prizemlju manje stambene zgrade sa svega 6 stanova, izgrađene 2006. godine u Sesvetama. Sastoji se od: - ulaznog hodnika - prostranog open space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom - dvije spavaće sobe - kupaonice....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 210.000 € na 190.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SESVETE, Brestje, 190.000 €, 462,00 m2 cca 410 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.05.2026 - 217.000 €
18.05.2026 - 210.000 €
23.05.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

Tel.: 095/564-7500 (Tomislav) agent5@bestcroatianproperties.com SAMO GOTOVINA JER JE HITNO VLASNICIMA! Prodaje se zanimljiva kuća s okućnicom u Sesvetama (Sesvetska Selnica) na mirnoj lokaciji u Kordekima. Sastoji se od dvije kuće od kojih je prva izgrađena 1975. (renovirana 2016.)....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 290.240 € na 271.200 € - 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SESVETE, Brestje, 271.200 €, 90,00 m2 cca 3010 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 258.500 €
09.03.2026 - 290.240 €
29.04.2026 - 271.200 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 225.000 € na 215.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SESVETE, Brestje, 215.000 €, 59,00 m2 cca 3640 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 235.000 €
28.04.2026 - 225.000 €
08.05.2026 - 215.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno namješten trosoban stan u maloj zgradi od 6 stanova iz 2007. godine u ulici Rebro, Sesvete. Stan se sastoji od: - ulaznog hodnika - open space prostora dnevnog boravka s kuhinjom i blagavaonom - 2 spavaće sobe - kupaonice - ostave - balkona Većina namještaja je....

 
 
 
 
-25%

Promjena cijene sa 400.000 € na 300.000 € - 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SESVETE, Brestje, 300.000 €, 280,00 m2 cca 1070 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 400.000 €
11.03.2026 - 300.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se velika obiteljska katnica na odličnoj lokaciji u Sesvetama. Izgrađena je 1970. godine na parceli površine 363 m². Sastoji se od prizemlja, kata i potkrovlja. PRIZEMLJE (99.15 m²): - ulazni hodnik - kuhinja - dnevni boravak s blagovaonicom - kupaonica - ostava ispod stepeništa....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 149.500 € na 139.900 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SESVETE, Brestje, 139.900 €, 648,00 m2 cca 220 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.04.2026 - 149.500 €
25.04.2026 - 139.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.crozilla.com

RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja atraktivno građevinsko zemljište smješteno na izvrsnoj lokaciji u Kobiljaku, u Sesvetama. Zemljište se nalazi u mirnoj i slijepoj ulici, idealnoj za obiteljski život, te obuhvaća površinu od 648 m². Posebna vrijednost ove nekretnine....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 280.000 € na 265.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SESVETE, Brestje, 265.000 €, 91,00 m2 cca 2910 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.03.2026 - 280.000 €
25.04.2026 - 265.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

Iz ponude RE/MAX Centra nekretnina izdvajamo atraktivan trosobni stan ukupne površine 91,06 m², smješten u prizemlju kvalitetne stambene zgrade s ukupno tri kata, u mirnom i ugodnom dijelu Sesvetskih Sela. Stan je prostran, iznimno funkcionalan i opremljen novim, modernim namještajem,....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 444.000 € na 399.600 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SESVETE, Brestje, 399.600 €, 147,00 m2 cca 2720 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.04.2026 - 480.711 €
22.04.2026 - 487.047 €
10.05.2026 - 479.000 €
20.05.2026 - 444.000 €
22.05.2026 - 399.600 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se penthouse stan u novogradnji ukupne obračunske površine 147,59 m², smješten na atraktivnoj lokaciji u Sesvetama. Zatvorena površina stana iznosi 110,67 m², a uz stan dolazi garažno parkirno mjesto površine 12,50 m² (obračunski 6,25 m²) te 2 terase - velika terasa iznad....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 320.000 € na 310.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SESVETE, Brestje, 310.000 €, 75,00 m2 cca 4130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 320.000 €
13.03.2026 - 310.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb, Sesvete! Idilična mikrolokacija u Sesvetama, svi sadržaji na dohvat ruke i potpuno renoviran stan u kojem je sve novo ? useljivo bez ikakvih ulaganja. Stan površine 75,38 m² sastoji se od velike dnevne sobe povezane s blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kuhinje, kupaonice,....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 215.000 € na 210.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SESVETE, Brestje, 210.000 €, 63,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026 - 215.000 €
10.05.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se trosoban stan u prizemlju manje stambene zgrade s ukupno četiri stana, smješten u mirnom dijelu naselja Sesvete, u području Gajišće, nedaleko od centra. Stan pruža osjećaj života u kući zahvaljujući vlastitom dvorištu, vrtu i dodatnim vanjskim sadržajima, što ga čini idealnim....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 185.000 € na 178.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SESVETE, Brestje, 178.000 €, 55,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 185.000 €
15.05.2026 - 178.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se simpatičan, namješten, dvosoban stan površine 55 m² u prizemlju stambene zgrade u naselju Iver, Sesvetski Kraljevec. Stan je smješten u prizemlju stambene zgrade izgrađene 2009. godine. Zadnje renovacije u stanu bile su 2018. godine kada je ugrađena nova kuhinja i 2020.....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 149.500 € na 139.900 € - 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SESVETE, Brestje, 139.900 €, 648,00 m2 cca 220 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.04.2026 - 149.500 €
24.04.2026 - 139.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 400.000 € na 380.000 € - 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SESVETE, Brestje, 380.000 €, 400,00 m2 cca 950 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.04.2026 - 400.000 €
05.05.2026 - 380.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Tel.: 095/564-7500 (Tomislav) agent5@bestcroatianproperties.com Prodaje se zanimljiva kuća s prostranom okućnicom u Sesvetama na mirnoj lokaciji u Brestju. Kuća je iz 1987. godine te je vrhunski građena. U cijeni su glavna kuća, garaža, natkriveni parkinzi, vrt, dodatni dvorišni objekt....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 105.000 € na 98.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, SESVETE, Brestje, 98.000 €, 41,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2026 - 105.000 €
06.05.2026 - 98.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.indomio.hr

ATRAKTIVAN ULIČNI POSLOVNI PROSTOR 41,98 m SESVETE ODLIČNA PRILIKA! Na prodaju je ulični poslovni prostor površine 41,98 m, smješten na frekventnoj lokaciji u Sesvetama, u sklopu trgovačkog centra. Lokal ima izravan pristup s ulice, što osigurava odličnu vidljivost i pristupačnost....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 245.800 € na 229.000 € - 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SESVETE, Brestje, 229.000 €, 76,00 m2 cca 3010 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 219.000 €
09.03.2026 - 245.800 €
29.04.2026 - 229.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 250.000 € na 230.000 € - 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SESVETE, Brestje, 230.000 €, 92,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 250.000 €
24.04.2026 - 230.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Iz ponude RE/MAX centra nekretnina izdvajamo trosobni stan ukupne površine 92,41 m2 koji se nalazi na drugom katu zgrade od tri kata u Sesvetskim Selima. Prostran i funkcionalan stan sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonicom i pripadajućom izbom, dnevnog boravka, dvije....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 65.000 € na 55.000 € - 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SESVETE, Brestje, 55.000 €, 2133,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.08.2025 - 85.000 €
30.09.2025 - 65.000 €
27.02.2026 - 55.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajem šumu u Starom Brestju u Sesvetama, s obje strane ceste: 1151m2 + 982m2. Poljoprivredno zemljište, Zagreb (Brestje), 2133 m2.

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 625.000 € na 540.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, SESVETE, Brestje, 540.000 €, 168,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.04.2026 - 625.000 €
09.05.2026 - 540.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je poslovni prostor smješten na izvrsnoj, izrazito atraktivnoj lokaciji u samom centru Sesveta. Prostor se nalazi u prizemlju, ima ulaz s ulice te ukupnu površinu od 168,5 m2. Godinama je poznat kao omiljeni kafić, ali je mogućnost prenamjene u bilo koju drugu poslovnu....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 215.000 € na 210.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SESVETE, Brestje, 210.000 €, 63,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 215.000 €
11.05.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-22 (od ukupno 20)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!