• GoHome Professional
nekretnine Bokanjac ZADAR prodaja s garažom - GoHome
  • nekretnine Bokanjac ZADAR prodaja s garažom - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine Bokanjac ZADAR prodaja s garažom

  • Za upit "nekretnine bokanjac zadar prodaja s garažom" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 2.605 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosječna površina)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po cijeni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosječna cijena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • terasa
    • dvorište
    • prizemlje
    • renoviran
    • 1.kat
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-12%

Promjena cijene sa 650.000 € na 570.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZADAR, Bokanjac, 570.000 €, 376,00 m2 cca 1520 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 650.000 €
27.03.2026 - 570.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Dvojna kuća s 3 spavaće sobe i garažom, Bokanjac, Zadar Prodaje se prostrana dvojna kuća smještena u mirnoj rezidencijalnoj zoni Bokanjac (stari), svega 2,6 km od mora i 3,3 km od centra Zadra. Ova obiteljska kuća površine 376,20 m², uključujući spremište....

 
 
 
  Stan, ZADAR, 268.212 €, 74,00 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.01.2026.,

www.indomio.hr

Novi Bokanjac, Zadar- dvosoban stan u prizemlju u novogradnji sa velikim dvorištem, garažom i vanjskim parking mjestom. Stan S1- prizemlje Zgrada sa pet stanova na odličnoj lokaciji. Blizina škole i svih sadržaja. Za više informacija slobodno nas kontaktirajte. ISKAZ NETO POVRŠINA:1....

 
 
 
  Kuća, ZADAR, Bokanjac, 415.000 €, 152,00 m2 cca 2730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.crozilla.com

Stan pov. 152 m2, s garažom i vrtom, dvosoban, Zadar (Novi Bokanjac). Stan ima dvije odvojene etaže. Na prvoj etaži koja se nalazi na 1. katu je smješten dvosoban stan. Druga etaža nalazi se dijelom u prizemlju, dijelom u suterenu, gdje je smještena garaža (pov. 27.35 m2), hodnik....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine bokanjac zadar prodaja s garažom'
550.000 €
570.000 €
350.000 €
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 370.000 €, 152,00 m2 cca 2430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ZADAR, NOVI BOKANJAC - Stan na dvije etaže! - Vrt i garaža! Prodaje se prostrani dvosobni dvoetažni stan s vrtom i garažom na lokaciji Novi Bokanjac, Zadar U mirnom dijelu Novog Bokanjca, u novouređenoj kući u nizu, nalazi se komforni dvosobni stan ukupne površine 152 m, uključujući....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Novi Bokanjac, 370.000 €, 152,00 m2 cca 2430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ZADAR, NOVI BOKANJAC - Stan na dvije etaže! - Vrt i garaža! Prodaje se prostrani dvosobni dvoetažni stan s vrtom i garažom na lokaciji ? Novi Bokanjac, Zadar U mirnom dijelu Novog Bokanjca, u novouređenoj kući u nizu, nalazi se komforni dvosobni stan ukupne površine 152 m², uključujući....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Novi Bokanjac, 415.000 €, 152,00 m2 cca 2730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Apartman, ZADAR, Bokanjac, 370.000 €, 152,00 m2 cca 2430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 350.000 €, 151,99 m2 cca 2300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u novogradnji u prizemlju oznake S1 površine 152m2 koji se sastoji od hodnika, kuhinje s blagovaonom i dnevnim boravkom s izlazom na terasu s koje se spušta u prekrasno uređen vrt površine 90m2, 2 spavaće sobe i kupaonice. Stanu pripada garaža u suterenu zajedno s....

 
 
 
  Kuća, ZADAR, Bokanjac, 570.000 €, 376,20 m2 cca 1520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrana dvojna kuća smještena u mirnoj rezidencijalnoj zoni Bokanjac (stari), svega 2,6 km od mora i 3,3 km od centra Zadra. Ova obiteljska kuća površine 376,20 m², uključujući spremište i vanjsku crnu kuhinju, sagrađena je na zemljištu od 686 m² i nudi savršen spoj udobnosti,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr