• GoHome Professional
nekretnine Bokanjac ZADAR prodaja porasla cijena - GoHome
  • nekretnine Bokanjac ZADAR prodaja porasla cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine Bokanjac ZADAR prodaja porasla cijena

  • Za upit "nekretnine bokanjac zadar prodaja porasla cijena" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 2.508 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 220 m2
    • do 270 m2
    • 270 m2 (prosječna površina)
    • barem 270 m2
    • 320 m2
  •  Po cijeni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosječna cijena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • renoviran
    • prizemlje
    • 1.kat
    • nenamješten
    • vrt
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+12%

Promjena cijene sa 490.000 € na 550.000 € - 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ZADAR, Novi Bokanjac, 550.000 €, 186,00 m2 cca 2960 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.11.2025 - 490.000 €
06.03.2026 - 550.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.10.2025.,

www.euro-immobilien.hr

Na prodaju ? Samostojeća obiteljska kuća , Zadar ? Novi Bokanjac Na mirnoj lokaciji u zadarskoj četvrti Novi Bokanjac prodaje se atraktivna i moderno uređena samostojeća kuća ukupne stambene površine 186 m² na parceli od 263 m². Kuća se sastoji od četiri sobe, od čega tri spavaće,....

 
 
 
 
+23%

Promjena cijene sa 570.000 € na 700.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ZADAR, Bokanjac, 700.000 €, 376,00 m2 cca 1860 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.04.2026 - 570.000 €
17.05.2026 - 700.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prilika! Kuća na tri kata sa podrumom. Naselje Bokanjac je naselje na sjevernom rubu grada Zadra. Svega 6 km od samog centra grada sa najljepšim zalaskom sunca, grada u kojem more svira orgulje i grada prepunog kulturnim sadržajima . U tom lijepom dijelu grada dovoljno daleko od gradske....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 189.280 € na 192.900 € - 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZADAR, Bokanjac, 192.900 €, 60,29 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.11.2025 - 180.480 €
16.11.2025 - 188.480 €
03.12.2025 - 189.280 €
07.03.2026 - 192.928 €
11.03.2026 - 189.280 €
20.04.2026 - 192.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.11.2025.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA - BEZ POREZA I AGENCIJSKE PROVIZIJE! Na prodaju stan S7 na drugom katu manje stambene zgrade s ukupno osam stanova.Stan se sastoji od: ulaznog prostora, kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka u otvorenom konceptu, hodnika, jedne spavaće sobe, kupaonice. Iz dnevnog boravka....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine bokanjac zadar prodaja porasla cijena'
550.000 €
550.000 €
 
+4%

Promjena cijene sa 190.908 € na 198.432 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZADAR, Bokanjac, 198.432 €, 55,12 m2 cca 3600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 190.908 €
18.04.2026 - 198.432 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

KVALITETNA NOVOGRADNJA NA BOKANJCU! PRETPRODAJA! Moderna zgrada sa ukupno sedam stambenih jedinica na izuzetnoj mirnoj lokaciji, u blizini svih potrebnih sadržaja za život! U izgradnji će se koristiti visoko kvalitetni materijali: stiropor fasada 10 cm, PVC stolarija, podno grijanje....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!