• GoHome Professional
nekretnine Bokanjac ZADAR prodaja 2.kat - GoHome
  • nekretnine Bokanjac ZADAR prodaja 2.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine Bokanjac ZADAR prodaja 2.kat

  • Za upit "nekretnine bokanjac zadar prodaja 2.kat" pronađeno 21 nekretnina - prosječna cijena 3.397 €/m2

Uporno i svakodnevno tražimo najnovije nekretnine koje bi te mogle zanimati!
Pronašli smo 4 nekretnina za upit nekretnine Bokanjac ZADAR prodaja 2.kat Najnovije

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 1.kat
    • potkrovlje
    • balkon
    • lift
    • parking
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZADAR, Bokanjac, 300.700 €, 97,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderan stan u izgradnji, smješten na drugom katu manje stambene zgrade na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, idealnoj za obiteljski život. U neposrednoj blizini nalaze se škola, vrtić, trgovine te svi ključni sadržaji potrebni za svakodnevni život, što ovu nekretninu čini....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 357.910 €, 102,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

Zadar - Vidikovac, prodaje se dvosobni stan od 102,26 m2 na drugom katu stambenog objekta sa ukupno devet apartmana u izgradnji, planirano useljenje kraj/2026. godine. Sastoji se od: dvije spavaće sobe, dnevnog boravka + kuhinja + blagovaona, hodnika, kupaonice, wc-a i terase. SA....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 217.300 €, 59,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Novi Bokanjac ? Zadar: PREDPRODAJA! U ponudi su moderni dvosobni stanovi smješteni u kvalitetnoj stambenoj zgradi armirano-betonske konstrukcije. Predviđeni završetak radova ? početak 2027. godine Opis stanova: PVC stolarija Protuprovalna i protupožarna ulazna vrata Podno grijanje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine bokanjac zadar prodaja 2.kat'
265.020 €
265.020 €
280.164 €
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 275.094 €, 80,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.crozilla.com

Moderan projekt novogradnje na predjelu Vidikovac, Zadar Dvosoban stan s vrtom, oznake S3, smješten na prizemlju zgrade, a sadrži: hodnik, wc, kupaonicu, dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom dvije spavaće sobe te lođu. Ukupna stambena površina stana iznosi 65,76 m2. Stanu dodatno....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 566.600 €, 137,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Na iznimno atraktivnoj lokaciji u Diklu, svega 400 metara od mora, u ponudi su dvije ekskluzivne penthouse jedinice smještene na drugom katu moderne i luksuzne zgrade s ukupno šest stambenih jedinica. Zgrada je opremljena liftom koji povezuje sve etaže, uključujući i garažu u podrumu.....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 408.549 €, 131,79 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivni penthouse S4 s 4 spavaće sobe i dvije natkrivene terase u Starom Bokanjcu kod Zadra Detalji objekta Vrsta objekta: Penthouse stan u višestambenoj zgradi Stan: S4 Zgrada: Moderna stambena zgrada s ukupno 4 stambene jedinice Kat: 2. kat Spavaće sobe: 4 Kupaonice: 2 Dnevni....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Novi Bokanjac, 210.000 €, 89,36 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se veliki komforan, namješten stan na drugom katu (visoko potkrovlje ) , mirnoj lokaciji u manjoj stambenoj zgradici u nizu, predio Novi Bokanjac. Neto površina stana od 89,36 m2 s 2 PARKIRNA MJESTA i ostavom u podrumu zgrade. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji ,udaljen cca....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 292.500 €, 86,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.crozilla.com

Moderan projekt novogradnje na predjelu Vidikovac, Zadar Dvosoban stan s vrtom, oznake S1, smješten na prizemlju zgrade, a sadrži: hodnik, wc, kupaonicu, dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom, dvije spavaće sobe te lođu. Ukupna stambena površina stana iznosi 75,69 m2. Stanu dodatno....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 223.488 €, 69,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Ekskluzivna prodaja stanova novogradnji na traženoj lokaciji u Zadru, na području Bokanjca, koja se sastoji od etaže i 5 stambenih jedinica i parkiralištem. U prizemlju se nalaze spremišta i natkriveni parking, a vanjska nenatkrivena parkirna mjesta smještena su na uređenoj okućnici....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 189.280 € na 192.900 € - 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZADAR, Bokanjac, 192.900 €, 60,29 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.11.2025 - 180.480 €
16.11.2025 - 188.480 €
03.12.2025 - 189.280 €
07.03.2026 - 192.928 €
11.03.2026 - 189.280 €
20.04.2026 - 192.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.11.2025.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA - BEZ POREZA I AGENCIJSKE PROVIZIJE! Na prodaju stan S7 na drugom katu manje stambene zgrade s ukupno osam stanova.Stan se sastoji od: ulaznog prostora, kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka u otvorenom konceptu, hodnika, jedne spavaće sobe, kupaonice. Iz dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 370.000 €, 152,00 m2 cca 2430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Novogradnja, 2s stan 75 m2 sa poslovnim prostorom 30 m2, vrt i garaža Dvosoban stan sa poslovnim prostorom, vrt i garaža, N. Bokanjac, Zadar Prekrasan obiteljski stan nalazi se na drugom katu tek dovršene zgrade na Novom Bokanjcu. Zgrada ima dva kata sa ukupno tri stana i okružena....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 190.908 € na 198.432 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZADAR, Bokanjac, 198.432 €, 55,12 m2 cca 3600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 190.908 €
18.04.2026 - 198.432 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

KVALITETNA NOVOGRADNJA NA BOKANJCU! PRETPRODAJA! Moderna zgrada sa ukupno sedam stambenih jedinica na izuzetnoj mirnoj lokaciji, u blizini svih potrebnih sadržaja za život! U izgradnji će se koristiti visoko kvalitetni materijali: stiropor fasada 10 cm, PVC stolarija, podno grijanje....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 347.607 €, 89,00 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Moderan projekt novogradnje na predjelu Vidikovac, Zadar Dvosoban stan s krovnom terasom, oznake S9, smješten na 2.katu zgrade, a sadrži: hodnik, wc, kupaonicu, dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom, dvije spavaće sobe te lođu. Ukupna stambena površina stana iznosi 65,76 m2. Stanu....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 311.955 €, 89,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

Zadar - Vidikovac, prodaje se dvosobni stan od 89,13 m2 na drugom katu stambenog objekta sa ukupno devet apartmana u izgradnji, planirano useljenje kraj/2026. godine. Sastoji se od: dvije spavaće sobe, dnevnog boravka + kuhinja + blagovaona, hodnika, kupaonice, wc-a i terase. SA TERASE....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 476.026 €, 125,00 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.indomio.hr

Na odličnoj lokaciji u Zadru, u atraktivnom naselju Diklo, svega 400 metara od mora, u ponudi su dva moderno uređena stana u prizemlju luksuzne novogradnje s ukupno šest stambenih jedinica. Ova elegantna zgrada prostire se na četiri etaže (podrum, prizemlje, prvi i drugi kat) i opremljena....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 276.046 €, 81,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

Moderan projekt novogradnje na predjelu Vidikovac, Zadar Dvosoban stan oznake S4, smješten na 1. katu zgrade, a sadrži: hodnik, wc, kupaonicu, dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom, dvije spavaće sobe te lođu. Ukupna stambena površina stana iznosi 75,69 m2. Stanu pripadaju dva....

 
 
 
 
+1%

Promjena cijene sa 298.034 € na 300.320 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZADAR, Bokanjac, 300.320 €, 96,88 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.02.2026 - 298.034 €
22.04.2026 - 300.320 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju stan S6 na drugom katu manje stambene zgrade s ukupno osam stanova.Stan se sastoji od: ulaznog prostora, kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka u otvorenom konceptu, hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice. Iz dnevnog boravka izlazi se na natkriveni balkon. Stan dodatno....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 378.362 €, 102,00 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Moderan projekt novogradnje na predjelu Vidikovac, Zadar Dvosoban stan s krovnom terasom, oznake S7, smješten na 2.katu zgrade, a sadrži: hodnik, wc, kupaonicu, dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom, dvije spavaće sobe te lođu. Ukupna stambena površina stana iznosi 75,69 m2. Stanu....

 
 
 
 
+1%

Promjena cijene sa 256.308 € na 260.044 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZADAR, Bokanjac, 260.044 €, 83,89 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 256.308 €
22.04.2026 - 260.044 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju stan S8 na drugom katu manje stambene zgrade s ukupno osam stanova.Stan se sastoji od: ulaznog prostora, kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka u otvorenom konceptu, hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice. Iz dnevnog boravka izlazi se na natkriveni balkon. Stan dodatno....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 297.690 €, 99,23 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se komforan dvosoban stan na Skroćinima u Zadru sa krovnom terasom površine 42 m2 s koje se pruža pogled na cijeli grad. Stan S7 površine 99,23 m2 nalazi se na 2.katu stambene zgrade sa ukupno 7 jedinica. Sastoji se od: dvije spavaće sobe ( master soba sa kupaonicom ), kuhinja/blagovaonica,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 17)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com