• GoHome Professional
nekretnine črešnjevec prodaja do 290000 eura - GoHome
  • nekretnine črešnjevec prodaja do 290000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine črešnjevec prodaja do 290000 eura

  • Za upit "nekretnine črešnjevec prodaja do 290000 eura" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 2.692 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • 270000 eura (malo jeftiniji)
    • 300000 eura (malo skuplji)
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ČREŠNJEVEC, 279.000 €, 114,75 m2 cca 2430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE 0914070777 *** Prodaje se obiteljska kuća smještena neposredno nasuprot kompleksa Terme Tuhelj, jedne od najpoznatijih destinacija kontinentalnog turizma u Hrvatskoj. Osim same kuće, u prodaju je uključeno i dodatno građevinsko zemljište površine 449....

 
 
 
  Zemljište, ČREŠNJEVEC, 289.000 €, 1913,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE 0914070777 *** Prodaje se građevinsko zemljište ukupne površine 1913 m² smješteno u neposrednoj blizini poznatog termalnog kompleksa Terme Tuhelj. Ovo zemljište predstavlja izvanrednu priliku za ulaganje, osobito za investitore zainteresirane za izgradnju....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 249.000 € na 274.000 € - 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ČREŠNJEVEC, 274.000 €, 72,80 m2 cca 3760 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.02.2026 - 249.000 €
03.04.2026 - 274.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

tel: 095 710 8186 (Tihana) agent2@bestcroatianproperties.com KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU! Na izvrsnoj lokaciji u Remetama, u naselju Črešnjevec, prodaje se novouređeni dvoetažni stan u potkrovlju, netto površine 72,80 m2. Ovaj atraktivan stan, nalazi se u kući, i trenutno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine črešnjevec prodaja do 290000 eura'
252.000 €
252.000 €
252.000 €
 
+7%

Promjena cijene sa 255.000 € na 274.000 € - 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ČREŠNJEVEC, 274.000 €, 64,00 m2 cca 4280 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.01.2026 - 255.000 €
08.04.2026 - 274.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan od 64 m2 u potkrovlju kuće na Črešnjevcu, Remete. Stan ima i galeriju visine 1,86. Kuća je građena 1968 godine. Stan je potpuno renoviran prošle godine. Stan ima kanalizaciju i struju. Plin je u kući, ali se ne koristi. Grijanje je podno i klima uređaji. Kuća....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 229.000 € na 252.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ČREŠNJEVEC, 252.000 €, 76,00 m2 cca 3320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
30.09.2025 - 229.000 €
22.04.2026 - 252.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

-------------------- Direktan kontakt: 095 3721 999 --------------------- Prodaje se stan u elitnom dijelu Črešnjevca ? spoj prirode i modernog života U ponudi imamo jedinstven stan od 76 m² smješten na 1. katu kuće u mirnoj ulici Črešnjevca. Stan je novoadaptiran, s promišljenim....

 
 
 
 
+11%

Promjena cijene sa 179.000 € na 199.500 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ČREŠNJEVEC, 199.500 €, 85,00 m2 cca 2350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.01.2026 - 179.000 €
04.04.2026 - 199.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća u izgradnji na Črešnjevcu, Remete. Gradnja kuće započela je 2002. godine. Do sada su izgrađene dvije garaže i prostorija predviđena kao konoba. Postavljena je betonska deka te je izvedena priprema za nastavak gradnje gornjeg kata. Prema planu, kuća se sastoji od dvije....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 190.000 € na 199.500 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ČREŠNJEVEC, 199.500 €, 89,00 m2 cca 2240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.02.2026 - 190.000 €
28.03.2026 - 199.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.02.2026.,

www.njuskalo.hr

tel: 095 710 8186 (Tihana) agent2@bestcroatianproperties.com KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU! Na izvrsnoj lokaciji u Remetama, u naselju Črešnjevec, prodaje se građevinsko zemljište sa započetom gradnjom stambenog objekta. Objekt je u fazi roh-bau, a sastoji se od suterena 15....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr