01 6641 092
Za upit "nekretnine črešnjevec prodaja 70 m2" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 3.607 €/m2
Ograniči pretragu
Promjena cijene sa 249.000 € na 274.000 €
- 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
porasla cijena
Kretanje cijena nekretnine:
28.02.2026 - 249.000 €
03.04.2026 - 274.000 €
28.02.2026.,
www.njuskalo.hr
tel: 095 710 8186 (Tihana) agent2@bestcroatianproperties.com KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU! Na izvrsnoj lokaciji u Remetama, u naselju Črešnjevec, prodaje se novouređeni dvoetažni stan u potkrovlju, netto površine 72,80 m2. Ovaj atraktivan stan, nalazi se u kući, i trenutno....
Promjena cijene sa 229.000 € na 252.000 €
- 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
porasla cijena
Kretanje cijena nekretnine:
30.09.2025 - 229.000 €
22.04.2026 - 252.000 €
30.09.2025.,
www.dogma-nekretnine.com
-------------------- Direktan kontakt: 095 3721 999 --------------------- Prodaje se stan u elitnom dijelu Črešnjevca ? spoj prirode i modernog života U ponudi imamo jedinstven stan od 76 m² smješten na 1. katu kuće u mirnoj ulici Črešnjevca. Stan je novoadaptiran, s promišljenim....
Promjena cijene sa 235.000 € na 252.000 €
- 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
porasla cijena
Kretanje cijena nekretnine:
31.01.2026 - 235.000 €
08.04.2026 - 252.000 €
21.07.2025.,
www.njuskalo.hr
Prodaje se dvosoban stan od 64 m2 na prvom katu kuće na Črešnjevcu, Remete. Kuća je građena 1968 godine. Stan je renoviran unazad par godina. Stan ima kanalizaciju i struju. Plin je u stanu, ali se ne koristi. Grijanje je podno i klima uređaji. Kuća se nalazi u mirnom obiteljskom....
Promjena cijene sa 255.000 € na 274.000 €
- 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
porasla cijena
Kretanje cijena nekretnine:
31.01.2026 - 255.000 €
08.04.2026 - 274.000 €
21.07.2025.,
www.njuskalo.hr
Prodaje se dvosoban stan od 64 m2 u potkrovlju kuće na Črešnjevcu, Remete. Stan ima i galeriju visine 1,86. Kuća je građena 1968 godine. Stan je potpuno renoviran prošle godine. Stan ima kanalizaciju i struju. Plin je u kući, ali se ne koristi. Grijanje je podno i klima uređaji. Kuća....
www.aspectus.com.hrPrekrasan stan 156,77 m2 s garažom i pogledom na more
www.remax-centarnekretnina.com