• GoHome Professional
nekretnine črešnjevec prodaja 100 m2 - GoHome
  • nekretnine črešnjevec prodaja 100 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine črešnjevec prodaja 100 m2

  • Za upit "nekretnine črešnjevec prodaja 100 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Poslovni prostor, ČREŠNJEVEC, 649.000 €, 312,27 m2 cca 2080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE 0914070777 *** Prodaje se uhodan i potpuno opremljen restoran smješten neposredno nasuprot kompleksa Terme Tuhelj, jedne od najposjećenijih destinacija kontinentalnog turizma u Hrvatskoj. Riječ je o izuzetnoj investicijskoj prilici s obzirom na iznimnu....

 
 
 
  Zemljište, ČREŠNJEVEC, 289.000 €, 1913,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE 0914070777 *** Prodaje se građevinsko zemljište ukupne površine 1913 m² smješteno u neposrednoj blizini poznatog termalnog kompleksa Terme Tuhelj. Ovo zemljište predstavlja izvanrednu priliku za ulaganje, osobito za investitore zainteresirane za izgradnju....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 249.000 € na 274.000 € - 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ČREŠNJEVEC, 274.000 €, 72,80 m2 cca 3760 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.02.2026 - 249.000 €
03.04.2026 - 274.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

tel: 095 710 8186 (Tihana) agent2@bestcroatianproperties.com KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU! Na izvrsnoj lokaciji u Remetama, u naselju Črešnjevec, prodaje se novouređeni dvoetažni stan u potkrovlju, netto površine 72,80 m2. Ovaj atraktivan stan, nalazi se u kući, i trenutno....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 229.000 € na 252.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ČREŠNJEVEC, 252.000 €, 76,00 m2 cca 3320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
30.09.2025 - 229.000 €
22.04.2026 - 252.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

-------------------- Direktan kontakt: 095 3721 999 --------------------- Prodaje se stan u elitnom dijelu Črešnjevca ? spoj prirode i modernog života U ponudi imamo jedinstven stan od 76 m² smješten na 1. katu kuće u mirnoj ulici Črešnjevca. Stan je novoadaptiran, s promišljenim....

 
 
 
  Kuća, ČREŠNJEVEC, 279.000 €, 114,75 m2 cca 2430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE 0914070777 *** Prodaje se obiteljska kuća smještena neposredno nasuprot kompleksa Terme Tuhelj, jedne od najpoznatijih destinacija kontinentalnog turizma u Hrvatskoj. Osim same kuće, u prodaju je uključeno i dodatno građevinsko zemljište površine 449....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 190.000 € na 199.500 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ČREŠNJEVEC, 199.500 €, 89,00 m2 cca 2240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.02.2026 - 190.000 €
28.03.2026 - 199.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.02.2026.,

www.njuskalo.hr

tel: 095 710 8186 (Tihana) agent2@bestcroatianproperties.com KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU! Na izvrsnoj lokaciji u Remetama, u naselju Črešnjevec, prodaje se građevinsko zemljište sa započetom gradnjom stambenog objekta. Objekt je u fazi roh-bau, a sastoji se od suterena 15....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 259.000 € na 252.000 € - 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ČREŠNJEVEC, 252.000 €, 76,00 m2 cca 3320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.02.2026 - 229.000 €
01.04.2026 - 259.000 €
23.04.2026 - 252.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

tel: 095 710 8186 (Tihana) agent2@bestcroatianproperties.com KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU! Na izvrsnoj lokaciji u Remetama, u naselju Črešnjevec, prodaje se novouređeni dvosoban stan, netto površine 76 m2. Stan se nalazi na prvom katu stambene kuće sa dva stana s vlastitim....

 
 
 
  Stan, ČREŠNJEVEC, 252.000 €, 76,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRILIKA!Maksimir-Črešnjevec prodaje se atraktivan ,novouređen 2 soban stan u kući na prvom katu površine 76 m2 Stan se sastoji od hodnika, predsoblja, kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka, spavaće sobe, kupaonice i balkona. Stan je orijentiran na jug i sjever. Stan je u potpunosti....

 
 
 
  Kuća, ČREŠNJEVEC, 1.490.000 €, 675,00 m2 cca 2210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Tel.: +385 95 599 3808 (Magdalena) agent9@bestcroatianproperties.com Ova lijepa i prostrana vila od brutto 675 m2 sagrađena je po standardima ambasada 2015. godine u naselju Remete, u Ul. Črešnjevec. Lokacije gdje se nekretnina nalazi je vrlo mirna, na samom rubu šume, te imanje djelomično....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine črešnjevec prodaja (16)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni