• GoHome Professional
nekretnine švarča prodaja do 800 m2 - GoHome
  • nekretnine švarča prodaja do 800 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine švarča prodaja do 800 m2

  • Za upit "nekretnine švarča prodaja do 800 m2" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 1.591 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 1 nekretnina za upit nekretnine švarča prodaja do 800 m2 pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 760 m2 (malo manji)
    • 840 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosječna cijena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, KARLOVAC, 18.515 €, 805,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.12.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinska parcela u predgrađu Karlovca na odličnoj lokaciji, k.o. Mala Švarča 1. Površine 975 m2. Parcela se nalazi u S1a zoni, stambeno obiteljske zgrade, zemljište je namijenjeno za gradnju obiteljske kuće ili manje zgrade za stanovanje. Prilaz parceli je omogućen novoizgrađenim....

 
 
 
  Zemljište, KARLOVAC, 88.000 €, 800,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.crozilla.com

Karlovac, Donja Švarča, građevinsko zemljište 800 m2, odlična lokacija.Pogodno za izgradnju obiteljske kuće. Blizina svih sadržaja potrebnih za kvalitetan život. Svi priključci u blizini zemljišta.Postoji mogućnost kupnje zemljišta manje kvadrature.Donja Švarča je gradska četvrt u....

 
 
 
  Poslovni prostor, KARLOVAC, Švarča, 310.000 €, 645,00 m2 cca 480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.03.2025.,

www.njuskalo.hr

Agencija CASA real estates posreduje pri kupoprodaji poslovnih prostora u Karlovcu, u poslovnoj zoni Mala Švarča. Prostori se nalaze u zgradi od 1. do 5. kata te zauzimaju površinu od 645,00m2. Raspoređeni su na 5 etaža na slijedeći način: 1 kat: 65 m2 2 kat: 141,44 m2 3 kat: 124,33....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine švarča prodaja do 800 m2'
60.500 €
60.500 €
380.000 €
  Kuća, KARLOVAC, Švarča, 190.000 €, 410,00 m2 cca 460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.10.2025.,

www.eurovilla.hr

Karlovac, Mala Švarča, stambeno-poslovna zgrada 330 m2 višenamjenske mogućnosti.Nalazi se na parceli od 2349 m2. Više ulaza mogućnost obavljanja više djelatnosti odjednom. Uređen, asfaltiran prilaz i parking.Drvena stolarija, podne parket i keramika, žbukana fasada.Sastoji se od jednosobnog....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, Švarča, 245.000 €, 382,00 m2 cca 640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

KARLOVAC ? ŠVARČA | SAMOSTOJEĆA KUĆA S BAZENOM 382 m² | PARCELA 891 m² | GARAŽA Prodaje se samostojeća kuća u Karlovcu, naselje Švarča, ukupne bruto površine 382,80 m², izgrađena na parceli od 891 m². Kuća je razvedena na tri etaže (suteren, 1. kat i 2. kat), s mogućnošću organizacije....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, Švarča, 380.000 €, 304,00 m2 cca 1250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

PRODAJA KUĆE ? ŠVARČA, KARLOVAC | 304 m² NKP | IDEALNO ZA OBITELJ ILI INVESTICIJU Prodaje se samostojeća kuća na atraktivnoj i mirnoj lokaciji, ukupne neto korisne površine 304 m², smještena na prostranoj okućnici od 759 m². Kuća se sastoji od 4 stambene jedinice: - Prizemlje: 60....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, Švarča, 850.000 €, 300,00 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.07.2025.,

www.njuskalo.hr

POSLOVNO STAMBENI OBJEKAT -Navedeni objekat sadrzi tri odvojena stana po 100kvadrata -kaffe bar potpuno uredjen sa tri wc,a i velikom terasom -ured za autopraonicu sa wc, om -autopraonica -16 parkirnih mjesta -objekat sadrzi jos dosta dodatnih prostorija kao sto su ostave, garaza,....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, Švarča, 380.000 €, 145,00 m2 cca 2620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.eurovilla.hr

Karlovac, Mala Švarča, kuća 145 m2, novouređena na mirnoj lokaciji. Nalazi se na parceli od 6797 m2 što pruža intimu i mogućnost gradnje više objekata.Sama kuća 110 m2 uz koju se nalazi natkrivena terasa 20 m2, pečenjara 20 m2 i natkriveni jacuzzi 20 m2 i spremište.Kuća ima 2 etaže,....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Švarča, 241.511 €, 94,71 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u sklopu projekta GREEN HILLS LIVING (C i D ulaz) u Karlovcu. Svi tlocrti dostupni su i na web stranici ; https://greenhills.ab-projekti.hr/ Opće informacije: Projekt GREEN HILLS LIVING smješten je u naselju Švarča, na ulazu u grad Karlovac iz smjera Rijeke. Od centra....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Švarča, 230.547 €, 80,58 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan na 1. Katu novogradnje, površine 80,58 m2. Cijena stana: 223.610,00 €. (2.775 €/m2) Parkirno mjesto: 6.937,00 € _______________________________ UKUPNO: 230.547,00 € OPIS: Novogradnja Karlovac ? stanovi s vrhunskom opremom i planiranim useljenjem početkom 2026. U prodaji....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 135.000 €, 77,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je samostojeća visoka prizemnica smještena u mirnom i ugodnom okruženju karlovačkog naselja Švarča, na povišenom terenu iznad grada, s prekrasnim pogledom na zelenilo i prirodu. Kuća tlocrtne stambene površine 77 m² sastoji se od prizemlja koje je useljivo, ali zahtijeva....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 145.000 € na 135.000 € - 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KARLOVAC, Švarča, 135.000 €, 77,00 m2 cca 1750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.11.2025 - 149.000 €
26.11.2025 - 145.000 €
18.03.2026 - 135.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasna kuća u srcu Karlovca, smještena u mirnom naselju Švarča, na adresi UL. DR. IVANA GRAHE. Ova očaravajuća nekretnina ima ukupnu stambenu površinu od 72 kvadratna metra, a prostire se na parceli veličine 349 + 1611 kvadratnih metara, pružajući dovoljno prostora za....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Švarča, 196.508 €, 75,58 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u sklopu projekta GREEN HILLS LIVING (C i D ulaz) u Karlovcu. Svi tlocrti dostupni su i na web stranici ; https://greenhills.ab-projekti.hr/ Opće informacije: Projekt GREEN HILLS LIVING smješten je u naselju Švarča, na ulazu u grad Karlovac iz smjera Rijeke točnije....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 265.000 € na 280.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, KARLOVAC, Švarča, 280.000 €, 74,50 m2 cca 3760 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.02.2026 - 285.000 €
21.03.2026 - 265.000 €
18.04.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Trosoban stan na prvom katu, koji se sastoji od ulaza, wc-a i vešeraja, dnevnog boravka i kuhinje, predsoblja, kupaonice, dvije spavaće sobe i dva balkona. Pogled iz dnevnog je prema Istoku gdje ujutro imate izlazak sunca, a sobe gledaju prema Sjeveru i prema gradu. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Švarča, 128.000 €, 73,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem stan 73,00 m2 na mirnoj lokaciji, okružen zelenim površinama, sa puno dnevne svjetlosti tokom cijelog dana. Sastoji se od: velikog hodnika, kuhinje iz koje je izlaz na nadkriveni balkon, spavaće sobe, dnevne sobe, kupaonice, wc-a i špajze. Stan se prodaje potpuno namješten....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Švarča, 142.038 €, 54,74 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Švarča, 135.125 €, 52,99 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, 105.000 €, 52,00 m2 cca 2020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Karlovac, Švarča odličan dvosoban stan od 52 m2, smješten u mirnom i uređenom naselju u stambenoj zgradi okružen zelenilom.Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka, spavaće sobe, kupaonice i balkona. Stanu pripada podrum 12 m2 i tavanski prostor 4 m2.Ispred....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Švarča, 105.000 €, 51,37 m2 cca 2040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je funkcionalan i svijetao dvosoban stan smješten u mirnom dijelu gradske četvrti Švarča u Karlovcu, okružen zelenilom. Stan je ukupne netto površine 51,37 m². Nalazi se u manjoj stambenoj zgradi s ukupno četiri stana, što osigurava privatnost i ugodno susjedstvo. Raspored....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Švarča, 127.908 €, 50,16 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 125.000 € na 130.000 € - 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, KARLOVAC, Švarča, 130.000 €, 50,00 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.09.2025 - 125.000 €
24.03.2026 - 130.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.09.2025.,

www.eurovilla.hr

Karlovac, Švarča novouređen trosoban stan od 50 m2, smješten u mirnom i uređenom naselju u stambenoj zgradi okružen zelenilom.Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka, 2 spavaće sobe, kupaonice i balkona. Stanu pripada podrum 6 m2.Ispred zgrade se nalazi....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Švarča, 96.071 €, 36,95 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-22 (od ukupno 20)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me