- nekretnine štrigova prodaja

  • Za upit "nekretnine štrigova prodaja" pronađeno 70 nekretnina - prosječna cijena 796 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 9 nekretnina za upit nekretnine štrigova prodaja pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 200 m2
    • do 250 m2
    • 250 m2 (prosječna površina)
    • barem 250 m2
    • 300 m2
  •  Po cijeni
    • do 45000 eura
    • do 57000 eura (prosječna cijena)
    • do 68000 eura
    • do 573 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, ŠTRIGOVA, 450.000 €, 400,00 m2 cca 1130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.04.2025.,

www.crozilla.com

Unikatno u gornjem Međimurju! Stopljena s prirodom, 90% dovršena apartmanska kuća od masivnog drveta, novogradnja, tlocrtne površine 275 m2, s četiri velika apartmana na dvije etaže, od kojih svaki ima kuhinju, blagovaonu, dnevni boravak, spavaću sobu i sobu za djecu koja se može....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 48.000 €, 90,00 m2 cca 530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća u Stanetincu koja je adaptirana 2025., te su u adaptaciji odrađeni svi ovi radovi: KROV: Potpuno novo krovište s novom konstrukcijom, pokrovom i žlijebovima STATIKA: Zidovi su statički ojačani IZOLACIJA: U prizemlju je izvedena kompletna hidroizolacija poda INSTALACIJE:....

 
 
 
  Zemljište, ŠTRIGOVA, 84.000 €, 5544,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se građevinsko zemljište u Prekopi od 5544m2 u mirnom dijelu. Uz zemljište dostupne komunalije (struja, voda, plin). Cijena je 15eur/m2, a mogućnost je kupovine i po parcelama ( 3 parcele). Sve ostale informacije na broj telefona 098242279 Kruno Tkalčec .

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 210.000 € na 199.900 € - 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠTRIGOVA, 199.900 €, 210,00 m2 cca 950 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.01.2026 - 210.000 €
08.03.2026 - 199.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.01.2026.,

www.indomio.hr

Štrigova, krasna obiteljska kuća u centru! Prodajemo kuću modernijeg izgleda, odlično održavanu i bez nužnih ulaganja. Tlocrtna površina kuće je 130 m2 na parceli od cca 1260 m2. Kuća ima priključak struje, vode, plina, interneta, telefona i kanalizacije. Mirna ulica, svega par minuta....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 440.000 € na 420.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠTRIGOVA, 420.000 €, 300,00 m2 cca 1400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 440.000 €
16.05.2026 - 420.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

RARITET, prodajemo krasnu ruralnu vilu na jednoj od najboljih lokacija u Međimurju. Na mjestu gdje su se sljubili nebo i Međimurski bregi, s rajskim pogledom na 3 države, u blaženom miru, nalazi se Vaš komadić Međimurskog raja. Ova nekretnina nudi nekoliko stvari koje su danas neprocjenjive:....

 
 
 
  Zemljište, ŠTRIGOVA, 22.000 €, 1100,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište nadomak Toplica Sveti Martin! Prodaje se građevinsko zemljište od 1100 m2 za koje je već ishođeno mišljenje o mogućnostima gradnje od Upravnog odjela za prostorno uređenje, gradnju i zaštitu okoliša od strane Međimurske županije, te potencijalni kupac isto može....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 220.000 €, 253,00 m2 cca 870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodajemo veliku obiteljsku kuću, na mirnoj, usamljenijoj lokaciji, sa 7 soba i dvije kupaone s WC-om, pogodnu za život jedne velike ili dvije manje obitelji ili za miran suživot više generacija. Odlična lokacija, samo 1300 metara od centra Štrigove, daje poduzetnicima u turizmu mogućnost....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 80.000 €, 93,00 m2 cca 860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.crozilla.com

Smještena u idiličnom Grabrovniku, u blizini Štrigove u srcu Međimurske županije, ova samostojeća kuća površine 93 m nudi izvrsnu priliku za sve koji traže projekt s potencijalom. Grabrovnik je poznat po mirnom, zelenilu okruženom okruženju, podalje od gradske vreve, a ipak uz dobru....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 78.000 €, 100,00 m2 cca 780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na skrivenom mjestu u Robadju, ponad Štrigove, na prekrasnom platou iznad šume, prodajemo novogradnju nastavljenu na postojeću manju vikendicu. Kuća se uređuje na dnevnoj bazi i stvarno stanje može izgledati trenutno drukčije od onog na slikama. Krasi ju diskretan pogled na Štrigovu,....

 
 
 
  Zemljište, ŠTRIGOVA, 68.000 €, 4543,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Na mirnoj i zelenilom okruženoj lokaciji u mjestu Banfi, u sklopu općine Štrigova u Međimurskoj županiji, nalazi se iznimna nekretnina koja nudi široke mogućnosti i predstavlja rijetku priliku na tržištu. Smještena na prostranoj parceli od 4543 m, ova nekretnina savršeno spaja funkcionalnost,....

 
 
 
  Zemljište, ŠTRIGOVA, 70.000 €, 5898,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo atraktivno građevinsko zemljište od 5898 m² smješteno u mirnom okruženju prirode, a istovremeno u neposrednoj blizini glavne ceste, što omogućava izuzetnu pristupačnost. Ova lokacija idealna je za razvoj različitih projekata u sve popularnijoj regiji koja je poznata po turizmu....

 
 
 
  Zemljište, ŠTRIGOVA, 29.300 €, 5253,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2026.,

www.indomio.hr

Isključivo u Dogma nekretninama! U zelenilom okruženom naselju Robadje, u sastavu općine Štrigova, smjestila se parcela koja nudi mnogo više od same zemlje. Nalazi se u srcu Gornjeg Međimurja, kraja za koji s razlogom kažu da je jedan od najljepših u cijeloj regiji. Zemljište površine....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠTRIGOVA, 280.000 €, 464,00 m2 cca 600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poslovno stambena zgrada u centru Štrigove. Zgrada se sastoji od 2 stana u potkrovlju. Stan 1 koji se sastoji od hodnika 7,71m2, blagovaonice i kuhinje od 17,27m2, kupaonice od 6,87m2, izbe 3,00m2, dnevnog boravka od 18,95m2, spavaonice od 12,84m2, ukupne površine 66,64m2.....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 167.000 €, 120,00 m2 cca 1390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.indomio.hr

Štrigova, Grabrovnik, simpatična kuća na zemljištu površine 7303 m².Prizemlje kuće sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, spavaće sobe te kupaonice s WC-om. Iz dnevnog boravka stepenice vode na galeriju koja može služiti kao dodatna spavaća....

 
 
 
  Zemljište, ŠTRIGOVA, 390.000 €, 23218,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Isključivo u Dogma nekretninama! U mirnom kutku Međimurja, u Štrigovi, pruža se prilika koja čeka da bude pretvorena u priču uspjeha. Na prostranom zemljištu 23.218 m, smjestilo se pet objekata u Roh-Bau fazi, idealnih za razvoj turističko-ugostiteljskog kompleksa. Na samom ulazu....

 
 
 
  Zemljište, ŠTRIGOVA, 140.000 €, 244,00 m2 cca 570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.crozilla.com

Nekretnina se nalazi u samom centru mjesta, pa je stoga idealna kao investicija za gradnju poslovno stambene zgrade. Okućnica površine 3.018 m. Kombinacija povoljne lokacije, prostornosti i velikog zemljišta čini ovu nekretninu iznimno vrijednom investicijom u srcu Međimurja. Vlasništvo....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 27.000 €, 38,00 m2 cca 710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na mirnom mjestu u Banfiju ponad Štrigove prodajem staru kuću veličine 38 m2 na parceli dimenzije 3400 m2. Kućica nema nikakav priključak i za potpunu je adaptaciju ili rušenje i gradnju nove nekretnine. Svi priključci su odmah u blizini. Parcela je duga cca 97 metara i široka 35m.....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 250.000 €, 316,00 m2 cca 790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

BANFI - vila - ATRAKTIVNA LOKACIJA!!! Za više informacija i razgledavanje slobodno nas kontaktirajte. Kontakt: Ivan Ladić ? agent s licencom Telefon: +385 99 4222 533 E-mail: ivan@landmark-nekretnine.hr Web: www.landmark-nekretnine.hr ID KOD AGENCIJE: 4 Ivan Ladić Direktor, Agent....

 
 
 
  Apartman, ŠTRIGOVA, 450.000 €, 624,00 m2 cca 720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je drvena kuća, površine od 624 m2, okružena okućnicom od 7500 m2 u blizini Sv. Martina na Muri. Kuća je izgrađena 2021. godine i sastoji se od 4 jednaka apartmana sa zasebnim ulazima. Svaki apartman je opremljen kuhinjom, kupaonicom te krevetima te je potrebno samo dovršiti....

 
 
 
  Zemljište, ŠTRIGOVA, 75.000 €, 2535,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.njuskalo.hr

2.535 m² | 200 m od Mađerkinog brega i vidikovca NA PRODAJU ? atraktivno građevinsko zemljište u naselju Robadje, ukupne površine 2.535 m², smješteno na jednoj od najtraženijih mikrolokacija u gornjem Međimurju ? svega 200 metara lagane šetnje do Mađerkinog brega i vidikovca, najpoznatijih....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 215.000 €, 110,00 m2 cca 1960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.11.2025.,

www.njuskalo.hr

GORNJE MEĐIMURJE - kuća prizemnica - 110 m2 Prodaje se moderna obiteljska kuća u Štrigovi, izgrađena 2018. godine u mirnom i zelenom okruženju. Kuća je prizemnica suvremenog izgleda i kvalitetne gradnje, pogodna za obiteljski život. Stambena površina iznosi oko 110 m², a parcela ima....

 
 
 
  Stan, ŠTRIGOVA, 125.000 €, 60,00 m2 cca 2080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem kompletno adaptiran stan u centru Štrigove (nove instalacije stuje, plina i vode). U adaptaciji su korišteni najkvalitetniji materijali. Podno grijanje u kupaonici i kuhinji. Nova stolarija (troslojno staklo) - Marlex Hrastov parket - MOPAR - postavljanje riblja kost Klima....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 210.000 € na 199.900 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠTRIGOVA, 199.900 €, 170,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.01.2026 - 210.000 €
07.03.2026 - 199.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 180.000 €, 130,00 m2 cca 1390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasna kuća u privatnom vlasništvu, smještena u mirnom mjestu Jalšovec, Štrigova, Međimurska županija. Ova je nekretnina prava prilika za one koji traže stambenu nekretninu van gradske vreve, a istovremeno u blizini svih potrebnih sadržaja. Kuća ima 130 kvadratnih metara....

 
 
 
  Zemljište, ŠTRIGOVA, 27.000 €, 13700,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo mješovitu šumu, veću od 1,3 hektara u jednom komadu. Šuma je na kosini, mješovita, veći dio je bukva. Desetljećima nije rušeno osim suhih stabala, tako da je prepuna drvne građe. Šuma je na kosini ali je moguć pristup traktorima i ostalom šumarskom mehanizacijoma. Vlasništvo....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 68.000 €, 200,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća smještena u idiličnom okružju Banfi u općini Štrigova. Nekretnina se nalazi na prostranom zemljištu površine 4.540 m², koje obuhvaća dvorište, voćnjak i šumu, pružajući potpunu privatnost i mir uz očaravajući pogled na okolnu prirodu. S ukupnom stambenom površinom....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 69.000 €, 60,00 m2 cca 1150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je posjed od 16 000 m2 s kućom za renovaciju u mjestu Banfi. Kuća je stambene površine 60-70 m2 a sastoji se od kuhinje,kupaonice s kadom ,hodnika i dvije sobe. Ispod kuće nalazi se i podrum od 15-tak m2. Na objektu postoje priključci struje i vode. Dokumentacija i vlasništvo....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-69 (od ukupno 70)

<< <1 2> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan