• GoHome Professional
nekretnine šibenik prodaja pala cijena 90 m2 - GoHome
  • nekretnine šibenik prodaja pala cijena 90 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine šibenik prodaja pala cijena 90 m2

  • Za upit "nekretnine šibenik prodaja pala cijena 90 m2" pronađeno 25 nekretnina - prosječna cijena 3.263 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-3%

Promjena cijene sa 330.000 € na 319.000 € - 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 319.000 €, 92,00 m2 cca 3470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.03.2026 - 330.000 €
03.05.2026 - 319.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

Brodarica ? 430 m od plaže, kompletno namješten dvosobni apartman s velikom terasom. Apartman ima 92,08 m² korisne površine i nalazi se na 2. katu novoizgrađene stambene zgrade. Orijentiran je prema jugozapadnoj strani. Sastoji se od predsoblja, dvije kupaonice, dvije spavaće sobe....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 310.000 € na 280.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 280.000 €, 87,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 310.000 €
08.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

U Brodarici se prodaje novi stan S2 smješten na prvom katu zgrade, ukupne površine 87 m², osmišljen kao ugodan i funkcionalan prostor za obiteljski život ili cjelogodišnje stanovanje uz more. RASPOREDStan se sastoji od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, dodatnog WC-a....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 295.000 € na 280.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 280.000 €, 86,00 m2 cca 3260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 295.000 €
15.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U samoj jezgri grada Šibenika, u kamenoj kući, na prodaju je stan od 86 m2 koji je podijeljen u dva zasebna studio apartmana koji funkcioniraju kao uhodani posao najma. Njihove ocjene na Bookingu su zavidnih 9,1 i prodaju se kompletno namješteni te sa svim što je potrebno da se najam....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine šibenik prodaja pala cijena 90 m2'
290.000 €
290.000 €
280.000 €
 
-3%

Promjena cijene sa 330.000 € na 319.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ŠIBENIK, 319.000 €, 92,00 m2 cca 3470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
30.03.2026 - 330.000 €
02.05.2026 - 319.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 310.000 € na 280.000 € - 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 280.000 €, 86,62 m2 cca 3230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.02.2026 - 310.000 €
07.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.bonum-nekretnine.com

Na prvom katu moderne novogradnje u Brodarici smješten je ovaj prostrani dvosobni stan, udaljen svega 130 metara od mora. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice, dodatnog WC-a, dvije spavaće sobe te dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, s izlazom na loggiu. Stanu pripada....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 295.000 € na 280.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ŠIBENIK, 280.000 €, 86,00 m2 cca 3260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.05.2026 - 295.000 €
16.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan u Šibeniku, u strogom centru grada, smješten u prizemlju kamene kuće. Ukupna površina stana iznosi 86m2, a koncipiran je kao dva zasebna stana-studio apartmana.Zadnja renovacijaje bila 2019. godine, a elektroinstalacije i vodovodne instalacije renovirane su 2014. godine.....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 150.000 € na 139.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 139.000 €, 90,00 m2 cca 1540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 150.000 €
02.05.2026 - 139.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

ŠIBENIK ? GORICA | KUĆA NA TRI ETAŽE S TERASOM ? IZVRSNA PRILIKA ZA TURIZAM U samom srcu stare gradske jezgre Šibenika, u šarmantnoj i autentičnoj četvrti Gorica, prodaje se kuća s velikim turističkim potencijalom. Kuća se prostire na tri etaže, svaka površine približno 30 m², te....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 307.000 € na 298.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 298.000 €, 90,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 319.000 €
14.03.2026 - 309.000 €
28.03.2026 - 307.000 €
11.04.2026 - 298.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se odličan stan u šibenskom kvartu Meterize, u blizini svih važnih sadržaja za život, te s predivnim pogledom na šibenski kana i šibenski arhipelagl. Stan se sastoji od hodnika, prostranog dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom, triju spavaćih soba od kojih jedna ima vlastitu....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 307.000 € na 298.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Meterize, 298.000 €, 90,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.03.2026 - 309.000 €
04.04.2026 - 307.000 €
11.04.2026 - 298.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se komforan trosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini svih sadržaja (škola, vrtić, trgovina, autobusno stajalište ). Stan je novije gradnje s prekrasnim pogledom na more i arhipelag. Ima 90 m2 te se sastoji od tri sobe, dvije kupaonice, hodnika, kuhinje s blagavaonom, dnevnog....

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 350.000 € na 294.000 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 294.000 €, 90,00 m2 cca 3270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 350.000 €
25.02.2026 - 294.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Luksuz u samom srcu Šibenika U povijesnoj jezgri Šibenika, tik uz veličanstvenu Katedralu sv. Jakova, nalazi se elegantan stan koji spaja šarm starih kamenih ulica s udobnošću suvremenog života. Prostire se na 90 m² promišljeno organiziranog prostora, idealnog za one koji traže mir,....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 295.000 € na 280.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Centar, 280.000 €, 86,00 m2 cca 3260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.05.2026 - 295.000 €
15.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u Šibeniku, u strogom centru grada, smješten u prizemlju kamene kuće. Ukupna površina stana iznosi 86m2, a koncipiran je kao dva zasebna stana-studio apartmana. Zadnja renovacija je bila 2019. godine, a elektroinstalacije i vodovodne instalacije renovirane su 2014.....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 295.000 € na 280.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ŠIBENIK, 280.000 €, 86,00 m2 cca 3260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 295.000 €
16.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 249.000 € na 245.000 € - 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 245.000 €, 83,86 m2 cca 2920 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.01.2026 - 249.200 €
25.02.2026 - 249.000 €
04.03.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Podsolarsko, Šibenik ? Namješten dvosoban stan 84 m2. m² s pogledom na more Na prodaju je prostran i potpuno namješten dvosoban stan površine 84 m², smješten na izvrsnoj lokaciji u mirnom dijelu Podsolarskog, u blizini plaže i s prekrasnim pogledom na more. Stan se nalazi na prvom....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 350.000 € na 340.000 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, Jadrija, 340.000 €, 83,48 m2 cca 4070 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026 - 350.000 €
25.03.2026 - 340.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Jadrija je popularno naselje smješteno između Šibenika i Vodica. Idealno za obitelji i one koji traže odmor u prirodi uz cvrkut ptica i borovih šuma. Poznata je po bistrom moru i svojim prirodnim plažama (pješčane, šljunčane, blizina divljih plaža i pecališta na rubovima). Idealna....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 360.000 € na 345.000 € - 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, Jadrija, 345.000 €, 83,48 m2 cca 4130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 360.000 €
26.03.2026 - 345.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Simpatična prizemnica u mirnom dijelu gradskog kupališta Jadrija, smještena svega 70ak metara od mora. Radi se o dvojnom objektu ukupne površine 83,48 m². Zatvoreni stambeni dio (35,45 m2) sastoji se od kuhinje, blagovaonice i dnevnog prostora u otvorenom konceptu, jedne spavaće sobe....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 388.000 € na 368.600 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 368.600 €, 97,00 m2 cca 3800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 388.000 €
01.05.2026 - 368.600 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.njuskalo.hr

ŠIBENIK, Prodaje se uređeni i namješteni četverosobni stan u u obiteljskoj kući sa još tri stana, ETAŽIRANO!! Sastoji od 3 spavaće sobe, open space kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, prostrane kupaonice i dodatnog WC ? a. Stan je kompletno kvalitetno uređen; postavljene su nove....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 360.000 € na 345.000 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, Jadrija, 345.000 €, 82,45 m2 cca 4180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.11.2025 - 360.000 €
28.03.2026 - 345.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

JADRIJA ? OPUŠTAJUĆI STAN U DVOJNOJ KUĆI, SAMO 70 M OD PLAŽE! Prodaje se stan smješten u dvojnoj kući u mirnom dijelu Jadrije, idealan za odmor, život ili turistički najam. Objekt je izgrađen 2007. godine, a renoviran 2018., što jamči moderan standard, kvalitetu i dugotrajnost. Stan....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 360.000 € na 345.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 345.000 €, 82,00 m2 cca 4210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026 - 360.000 €
24.05.2026 - 345.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Jadrija - na prodaju je stan u prizemlju na samo 50 metara od mora! Stan se nalazi u prizemlju kuće koja ima ukupno dva stana. Stan se sastoji od ulaza, kuhinje i dnevnog boravka te sobe i kupaonice, ukupne površine 35,45 m2, uz to stanu pripada velika zatvorena nadstrešnica 47m2....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 271.293 € na 254.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 254.000 €, 82,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026 - 271.293 €
24.05.2026 - 254.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Brodarica - NOVOGRADNJA Prodaje se moderan apartman A1 u Brodarici na mirnoj lokaciji. Apartman se nalazi u stambenoj zgradi koja ima ukupno 6 stanova. APARTMAN A1 - PRIZEMLJE Sastoji se od hodnika, dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice, dvije kupaonice, spremišta....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 360.000 € na 345.000 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 345.000 €, 82,00 m2 cca 4210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 360.000 €
28.03.2026 - 345.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan u prizemlju blizu mora na Jadriji. Stan se nalazi u kući u kojoj ima ukupno 2 stana. STAN P2 u prizemlju koji se sastoji od ulaza, prostorije: kuhinje i dnevnog boravka te prostorija: sobe i kupaonice, sve ukupne površine 35,45 m2, te velika zatvorena nadstrešnica....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 360.000 € na 345.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Jadrija, 345.000 €, 82,00 m2 cca 4210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 360.000 €
27.03.2026 - 345.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 271.293 € na 254.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ŠIBENIK, 254.000 €, 82,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.03.2026 - 271.293 €
23.05.2026 - 254.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 225.000 € na 210.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Šubićevac, 210.000 €, 81,02 m2 cca 2590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 225.000 €
23.05.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

ŠIBENIK ? ŠUBIĆEVAC | PROSTRAN OBITELJSKI STAN S POGLEDOM NA MORE I STADION Ekskluzivno u našoj ponudi! Na izuzetno traženoj i mirnoj lokaciji u Šibeniku, na Šubićevcu, prodaje se prostran i svijetao stan smješten na 12. katu stambene zgrade s novim liftovima, s prekrasnim pogledom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-23 (od ukupno 21)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr