• GoHome Professional
nekretnine šibenik prodaja pala cijena 110 m2 - GoHome
  • nekretnine šibenik prodaja pala cijena 110 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine šibenik prodaja pala cijena 110 m2

  • Za upit "nekretnine šibenik prodaja pala cijena 110 m2" pronađeno 21 nekretnina - prosječna cijena 3.070 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosječna cijena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-5%

Promjena cijene sa 388.000 € na 368.600 € - 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 368.600 €, 108,00 m2 cca 3410 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 388.000 €
03.05.2026 - 368.600 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se osunčan stan površine 97 m2 na drugom katu te na lijepoj lokaciji. Novouređen stan, s novim instalacijama , te potpuno namješten. Trosoban stan koji je savršeno raspoređen te lijepo odvaja dnevni od spavaćeg dijela. Na samom ulazu se nalazi hodnik i wc, te se u lijevom....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 600.000 € na 520.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 520.000 €, 108,00 m2 cca 4820 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.03.2026 - 600.000 €
13.03.2026 - 520.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Živite povijest u palači De Dominis ? Stan s kraljevskim pedigreom i tajnim prolazom, Šibenik U samom srcu stare gradske jezgre Šibenika, podno zidina tvrđave sv. Mihovila, Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja nekretninu kakva se na tržištu pojavljuje....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 275.000 € na 260.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 260.000 €, 113,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.02.2026 - 275.000 €
10.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.indomio.hr

Stan s tri terase, 30 m od mora na Jadriji U mirnom i zelenilom okruženom mjestu Jadrija, smještenom između Šibenika i Vodica, nalazi se ovaj stan, koji spaja udobnost obiteljskog doma i šarm mediteranskog života uz more. Stan je udaljen tek tridesetak metara od obale, okružen zelenilom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine šibenik prodaja pala cijena 110 m2'
265.000 €
265.000 €
365.000 €
 
-5%

Promjena cijene sa 388.000 € na 368.600 € - 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 368.600 €, 108,00 m2 cca 3410 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.03.2026 - 388.000 €
04.05.2026 - 368.600 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 275.000 € na 260.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 260.000 €, 113,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026 - 275.000 €
09.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 340.000 € na 330.000 € - 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 330.000 €, 110,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 340.000 €
22.03.2026 - 330.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju: Moderan i potpuno namješten stan s prostranom terasom i jacuzzijem ? Šubičevac, Šibenik Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u šibenskom kvartu Šubičevac prodaje se prekrasan, potpuno namješten stan ukupne površine 110,66 m². Ova nekretnina idealna je za one koji traže spoj....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 180.000 € na 160.000 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 160.000 €, 110,00 m2 cca 1460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.04.2025 - 180.000 €
29.03.2026 - 160.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.11.2024.,

www.indomio.hr

Na prodaju samostojeća kuća, prizemlje i kat, na mirnoj lokaciji, dvije minute od mora na otoku. Objekt se nalazi svega 150 metara od mora, plaže i pristaništa broda na otoku Kaprije. Sastoji se od prizemnog dijela u kojem su smještene kuhinja i dnevni dio. Vanjskim stepenicama se....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 390.000 € na 375.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 375.000 €, 111,00 m2 cca 3380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.12.2025 - 390.000 €
10.05.2026 - 375.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se apartman A1 u prizemlju, odmah useljiv! Apartman A1 smješten je u prizemlju novoizgrađene stambene zgrade, a sastoji se od: kuhinje, dnevnog boravka i blagovaonice, 3 spavaće sobe, 2 kupaonice, terase. Uz stan dolaze spremište u podrumu, 2 parkirna mjesta te vrt od 18,34....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 390.000 € na 375.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ŠIBENIK, 375.000 €, 111,00 m2 cca 3380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.12.2025 - 390.000 €
09.05.2026 - 375.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.12.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 275.000 € na 260.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Jadrija, 260.000 €, 113,51 m2 cca 2290 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 275.000 €
08.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Stan s tri terase, 30 m od mora na Jadriji .

 
 
 
 
-21%

Promjena cijene sa 380.000 € na 300.000 € - 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 300.000 €, 101,19 m2 cca 2970 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.02.2026 - 380.000 €
07.05.2026 - 300.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.bonum-nekretnine.com

U prizemlju moderne novogradnje u Brodarici smješten je ovaj iznimno prostran stan, udaljen svega 130 metara od mora. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice, dodatnog WC-a, dvije spavaće sobe te velikog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom. Iz dnevnog prostora omogućen....

 
 
 
 
-21%

Promjena cijene sa 380.000 € na 300.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 300.000 €, 101,19 m2 cca 2970 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.05.2026 - 380.000 €
08.05.2026 - 300.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
-21%

Promjena cijene sa 380.000 € na 300.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 300.000 €, 101,00 m2 cca 2970 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026 - 380.000 €
09.05.2026 - 300.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
-21%

Promjena cijene sa 380.000 € na 300.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 300.000 €, 101,00 m2 cca 2970 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 380.000 €
08.05.2026 - 300.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

U Brodarici se prodaje novi stan oznake S1, smješten u prizemlju zgrade, ukupne površine 101 m². Ova nekretnina nudi rijetku kombinaciju komfora stana i privatnosti kuće, zahvaljujući prostranom vrtu i terasi, te je idealna za obiteljski život ili miran boravak uz more. RASPOREDStan....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 499.000 € na 450.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 450.000 €, 120,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 499.000 €
01.05.2026 - 450.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

U centru Šibenika, prodaje se kamena kuća u samom srcu starog grada, u autentičnoj kamenoj uličici, svega nekoliko koraka od rive, katedrale i ostalih glavnih gradskih sadržaja. Kuća se nalazi samo 50 m od mora. Kuća se prostire na približno 120 m² kroz tri etaže, s vrlo funkcionalnim....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 500.000 € na 450.000 € - 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 450.000 €, 120,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.02.2026 - 500.000 €
03.05.2026 - 450.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kamena kuća u staroj gradskoj jezgri Šibenika, u mirnoj uličici, nekoliko koraka od rive, katedrale i glavnih sadržaja. More je udaljeno 50 m. Kuća se prostire na tri etaže: Prizemlje: kuhinja s opremom, blagovaonica i spremište. Prvi kat: spavaća soba s kupaonicom. Drugi....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 499.000 € na 450.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 450.000 €, 120,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.03.2026 - 499.000 €
01.05.2026 - 450.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kompletno renovirana kuća u samom centru grada Šibenika . Kuća se prostire na četiri etaže te ima ukupnu površinu 120 m2. U prizemlju se nalazi opremljena kuhinja Dankuchen, te je zamišljena i blagovaonica. Ispod stubišta je iskorišten prostor za bojler koji je spojen s....

 
 
 
 
-17%

Promjena cijene sa 119.000 € na 99.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 99.000 €, 100,00 m2 cca 990 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 119.000 €
01.05.2026 - 99.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se stara kuća za renoviranje u mjestu Zaton kraj Šibenika. Sastoji se od prizemlja i kata te ostave iza objekta. Sa stražnje strane objekta je dvorište, Ispred objekta se nalazi mali vrt koji je idealan za parkirna mjesta,Vrt je u vlasništvu objekta. Zahtjeva kompletnu adaptaciju,....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 500.000 € na 450.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 450.000 €, 120,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 500.000 €
02.05.2026 - 450.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 390.000 € na 375.000 € - 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 375.000 €, 99,21 m2 cca 3780 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.12.2025 - 390.000 €
24.03.2026 - 375.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.12.2025.,

www.njuskalo.hr

BRODARICA ? NOVOGRADNJA ? APARTMAN A1 U PRIZEMLJU S VRTOM ? 300 m OD MORA Posredujemo u prodaji prostranog apartmana A1 smještenog u prizemlju novoizgrađene stambene zgrade s ukupno 7 luksuznih stambenih jedinica. Raspored i površine: Apartman se sastoji od: - kuhinje, - dnevnog boravka....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 20)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!