• GoHome Professional
nekretnine šibenik prodaja ekskluzivan 120 m2 - GoHome
  • nekretnine šibenik prodaja ekskluzivan 120 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine šibenik prodaja ekskluzivan 120 m2

  • Za upit "nekretnine šibenik prodaja ekskluzivan 120 m2" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 3.883 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosječna cijena)
    • do 470000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 350.000 €, 113,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Luksuzni peterosobni penthouse s dvije terase, Grebaštica U modernoj stambenoj zgradi na atraktivnoj lokaciji u Grebaštici, na samo 100 metara od mora, Kaiser Immobilien s ponosom nudi na prodaju ovaj izvanredan peterosobni penthouse. Smješten....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 460.000 €, 112,00 m2 cca 4110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Prostrani peterosobni penthouse s velikom lođom, Grebaštica U modernoj stambenoj zgradi na atraktivnoj lokaciji u Grebaštici, na samo 100 metara od mora, Kaiser Immobilien s ponosom nudi na prodaju ovaj izvanredan peterosobni penthouse. Smješten....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 456.000 €, 114,03 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

BRODARICA ? EKSKLUZIVAN PROJEKT S POGLEDOM NA KRAPANJ, LUKSUZAN TROSOBAN STAN S PROSTRANIM TERASAMA Na jednoj od najpoželjnijih i najmirnijih lokacija u okolici Šibenika, u neposrednoj blizini mora, smjestio se ekskluzivan stambeni projekt vrhunske kvalitete koji pruža maksimalnu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine šibenik prodaja ekskluzivan 120 m2'
650.000 €
650.000 €
  Stan, ŠIBENIK, Stari grad, 230.000 €, 116,00 m2 cca 1980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

23.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

ŠIBENIK CENTAR | PANORAMSKI POGLED NA MORE | VELIKA TERASA IZ SNOVA U samom srcu Šibenika, na lokaciji kakva se rijetko pojavljuje na tržištu, smjestio se ovaj potpuno uređen stan koji osvaja već pri prvom koraku. Spoj vrhunske gradske lokacije, spektakularnog pogleda na more i pažljivo....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 460.000 €, 125,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

U Brodarici, jednom od najpoželjnijih i najljepših turističkih mjesta u okolici Šibenika, smjestila se ova ekskluzivna zgrada vrhunske gradnje i modernog dizajna. Nalazi se u sklopu kompleksa Bellevue 11 koji sadrži deset luksuznih vila i jednu zgradu . Lokacija je idealna kako za....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 460.000 €, 125,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 481.000 €, 126,75 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Luksuzni penthouse s liftom i pogledom na more! Prodaje se ekskluzivan penthouse na 2. katu moderne novogradnje u Vodicama, projektirane od renomiranog arhitekta. Ovaj vrhunski stan ističe se suvremenim dizajnom, najkvalitetnijim materijalima i panoramskim pogledom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more