• GoHome Professional
nekretnine šibenik prodaja ekskluzivan - GoHome
  • nekretnine šibenik prodaja ekskluzivan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine šibenik prodaja ekskluzivan

  • Za upit "nekretnine šibenik prodaja ekskluzivan" pronađeno 70 nekretnina - prosječna cijena 3.551 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosječna površina)
    • barem 120 m2
    • 150 m2
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 440000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 245.000 €, 65,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

BRODARICA ? LUKSUZAN PROJEKT S POGLEDOM NA KRAPANJ, EKSKLUZIVAN JEDNOSOBAN STAN S VRTOM I TERASOM Na jednoj od najprestižnijih i najmirnijih lokacija u okolici Šibenika, svega nekoliko koraka od kristalno čistog mora, smješten je vrhunski stambeni projekt koji nudi savršen spoj luksuza,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 420.000 €, 104,00 m2 cca 4040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Prostrani peterosobni stan s velikom lođom, Grebaštica U modernoj stambenoj zgradi na atraktivnoj lokaciji u Grebaštici, na samo 100 metara od mora, Kaiser Immobilien s ponosom nudi na prodaju ovaj izvanredan peterosobni stan. Smješten na prvom....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 550.000 €, 150,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se ekskluzivan stan u staroj gradskoj jezgri Šibenika, smješten na prvom katu kamene kuće uz more. Stan ima 150 m te nudi panoramski pogled na more i šibenski kanal sv. Ante. Sastoji se od ulaznog predsoblja, prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 950.000 €, 272,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.indomio.hr

U Brodarici, jednom od najpoželjnijih i najljepših turističkih mjesta u okolici Šibenika, smjestila se ova ekskluzivna vila E vrhunske gradnje i modernog dizajna. Nalazi se u sklopu kompleksa Bellevue 11 koji sadrži deset luksuznih vila i jednu zgradu . Lokacija je idealna kako za....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 495.000 €, 135,28 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Moderno uređen i opremljen Penthouse s Pogledom na More ? Brodarica Penthouse ? 3 spavaće sobe | 2 kupaonice | terasa | pogled na more | parking U prodaji je ekskluzivan trosoban Penthouse apartman na drugom katu zgrade sa ukupno 5 stanova, smješten u mirnom obiteljskom naselju Brodarice....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 990.000 €, 275,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.indomio.hr

U Brodarici, jednom od najpoželjnijih i najljepših turističkih mjesta u okolici Šibenika, smjestila se ova ekskluzivna vila C1 vrhunske gradnje i modernog dizajna. Nalazi se u sklopu kompleksa Bellevue 11 koji sadrži deset luksuznih vila i jednu zgradu . Lokacija je idealna kako za....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 244.000 €, 60,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

BRODARICA EKSKLUZIVAN PROJEKT S POGLEDOM NA KRAPANJ, LUKSUZAN JEDNOSOBAN STAN Na jednoj od najpoželjnijih i najmirnijih lokacija u okolici Šibenika, u neposrednoj blizini mora, smjestio se ekskluzivan stambeni projekt vrhunske kvalitete koji redefinira pojam luksuznog stanovanja.....

 
 
 
  Zemljište, ŠIBENIK, 59.000 €, 3978,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.indomio.hr

Informacije o nekretnini: - Ukupna površina zemljišta: 3.978 m2 - Građevinska zona: 250 m2 - Negrađevinska površina: 3.728 m2 - Lokacija: Jadrtovac, Šibenik - Cijena zemljišta: Procijenjena od strane neovisnog procjenitelja Opis: Ovo zemljište u Jadrtovcu kod Šibenika nudi atraktivnu....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 280.000 €, 70,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U Brodarici, jednom od najpoželjnijih i najljepših turističkih mjesta u okolici Šibenika, smjestila se ova ekskluzivna zgrada vrhunske gradnje i modernog dizajna. Nalazi se u sklopu kompleksa Bellevue 11 koji sadrži deset luksuznih vila i jednu zgradu. Lokacija je idealna kako za....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 1.650.000 €, 310,00 m2 cca 5320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.crozilla.com

Lokacija: Žaborić, Šibenik Vrsta nekretnine: Samostojeća kuća s tri zasebne stambene jedinice Udaljenost od mora: Samo 80 m od prekrasne plaže i šetnice Pogled: Otvoren panoramski pogled na more i otoke Parking: Privatno dvorište s 3 parkirna mjesta Površina: cca 300 m stambenog prostora....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 950.000 € na 890.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 890.000 €, 280,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2026 - 950.000 €
10.05.2026 - 890.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.indomio.hr

Ekskluzivna kuća u prvom redu do mora privatnost, apartmani, wellness i brod uključeni Ova iznimna nekretnina nalazi se na apsolutno vrhunskoj lokaciji direktno u prvom redu uz more, bez ceste između kuće i obale. Smještena na jedinstvenoj parceli u mirnoj uvali Grebaštica, udaljena....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 460.000 €, 112,00 m2 cca 4110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Prostrani peterosobni penthouse s velikom lođom, Grebaštica U modernoj stambenoj zgradi na atraktivnoj lokaciji u Grebaštici, na samo 100 metara od mora, Kaiser Immobilien s ponosom nudi na prodaju ovaj izvanredan peterosobni penthouse. Smješten....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 280.000 €, 70,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

U Brodarici, jednom od najpoželjnijih i najljepših turističkih mjesta u okolici Šibenika, smjestila se ova ekskluzivna zgrada vrhunske gradnje i modernog dizajna. Nalazi se u sklopu kompleksa Bellevue 11 koji sadrži deset luksuznih vila i jednu zgradu . Lokacija je idealna kako za....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 550.000 €, 150,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se luksuzno renoviran stan površine 150 m². Smješten na prvom katu manje stambene zgrade, stan se nalazi svega nekoliko koraka od kulturnih znamenitosti, restorana, muzeja, te svih sadržaja koje pruža život u predivnom mediteranskom ambijentu. Ova ekskluzivna nekretnina idealan....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 350.000 €, 113,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Luksuzni peterosobni penthouse s dvije terase, Grebaštica U modernoj stambenoj zgradi na atraktivnoj lokaciji u Grebaštici, na samo 100 metara od mora, Kaiser Immobilien s ponosom nudi na prodaju ovaj izvanredan peterosobni penthouse. Smješten....

 
 
 
  Zemljište, ŠIBENIK, 367.000 €, 20394,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2026.,

www.indomio.hr

EKSKLUZIVNA PONUDA: POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE PRVI RED DO MORA MARTINSKA, ŠIBENIK Na prodaju jedinstveno poljoprivredno zemljište smješteno u prvom redu do mora, u mirnom, a istovremeno izuzetno atraktivnom području Martinske, nedaleko od grada Šibenika. Ova nekretnina prostire se....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 250.000 €, 78,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 1.600.000 €, 470,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Šibenik, Zablaće- Luksuzni kompleks s teniskim terenom 1. red do mora Na prodaju je ekskluzivan, potpuno funkcionalan turističko-ugostiteljski kompleks smješten u prvom redu do mora, u elitnoj nautičko-turističkoj zoni Šibenika. Nekretnina predstavlja....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 539.000 €, 107,00 m2 cca 5040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien predstavlja: Ekskluzivan stan (Stan 1) u prizemlju s velikim privatnim vrtom, Mandalina - Šibenik Na prestižnoj lokaciji u šibenskoj Mandalini, smjestio se ovaj predivan dvosobni stan u prizemlju moderne urbane vile. S direktnim izlazom na prostrani privatni vrt....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 290.000 €, 74,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Ekskluzivan "Penthouse style" stan s terasom od 60 m² ? Brodarica, Šibenik U ponudi Kaiser Immobilien nalazi se dragulj novogradnje u Brodarici ? luksuzan stan (S4) smješten na drugom, ujedno i zadnjem katu moderne stambene zgrade sa svega 4 jedinice.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Mandalina, 539.000 €, 107,89 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 460.000 €, 125,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 275.250 € na 294.635 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ŠIBENIK, 294.635 €, 65,00 m2 cca 4530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.03.2026 - 275.250 €
28.03.2026 - 294.635 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Urbana vila sa 3 ekskluzivna stana u novogradnji koja redefinira standarde luksuza u Šibeniku, smještena na atraktivnoj, centralnoj lokaciji u Šibenik, s otvorenim pogledom na more i povijesnu Tvrđava sv. Mihovila, ova moderna zgrada savršeno spaja autentičnu mediteransku tradiciju....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 250.000 €, 78,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 350.000 € na 294.000 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 294.000 €, 90,00 m2 cca 3270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 350.000 €
25.02.2026 - 294.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Luksuz u samom srcu Šibenika U povijesnoj jezgri Šibenika, tik uz veličanstvenu Katedralu sv. Jakova, nalazi se elegantan stan koji spaja šarm starih kamenih ulica s udobnošću suvremenog života. Prostire se na 90 m² promišljeno organiziranog prostora, idealnog za one koji traže mir,....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 245.000 €, 72,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 950.000 € na 890.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ŠIBENIK, 890.000 €, 280,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2026 - 950.000 €
11.05.2026 - 890.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Zemljište, ŠIBENIK, Brodarica, 599.400 €, 2997,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

****EKSKLUZIVNA PRODAJA FRESTI NEKRETNINE**** Prodaje se atraktvno građevinsko zemljište površine 2997 m2, 1. red do mora. Pravilnog je oblika, dokumentacija uredna, vlasništvo 1/1. NAPOMENA: kat. brojeve zem. čestica ne dajemo na upit dok se ne potpiše klauzula za zaštitu podataka....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-70 (od ukupno 72)

<< <1 2> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com