• GoHome Professional
nekretnine šibenik prodaja bazen opremljen - GoHome
  • nekretnine šibenik prodaja bazen opremljen - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine šibenik prodaja bazen opremljen

  • Za upit "nekretnine šibenik prodaja bazen opremljen" pronađeno 32 nekretnina - prosječna cijena 4.190 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2
    • do 200 m2
    • 200 m2 (prosječna površina)
    • barem 200 m2
    • 240 m2
  •  Po cijeni
    • do 360000 eura
    • do 450000 eura (prosječna cijena)
    • do 540000 eura
    • do 4500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-1%

Promjena cijene sa 1.000.020 € na 989.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 989.000 €, 300,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 1.250.000 €
27.02.2026 - 1.000.020 €
15.05.2026 - 989.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Smještena na ekskluzivnoj lokaciji u Jadriji, ova moderna vila uz neposrednu blizinu mora s nezaboravnim pogledom mirno okruženje, dovršena 2022. godine, nudi jedinstvenu životnu udobnost i jamči potpunu privatnost na parceli površine 761 m2, prepunoj mediteranskog bilja, te samo....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 540.000 €, 168,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Novi projekt u gradu nedaleko od Šibenika koji se sastoji od 3 dvojne kuće svaka sa svojim bazenom, vrtom i parkingom. Kuće imaju panoramski pogled na more i arhipelag. Svaka kuća se prostire na dvije etaže. S2 i S3 imaju krovnu terasu s jacuzzijem. Kuće se sastoje od tri spavaće....

 
 
 
 
+16%

Promjena cijene sa 560.000 € na 650.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ŠIBENIK, 650.000 €, 135,00 m2 cca 4820 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 560.000 €
13.05.2026 - 650.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prekrasna moderna, ali tradicionalna kuća s bazenom i vrtom, 150m do plaže u malom mirnom mjestu izvan Šibenika. Prizemlje se sastoji od ulaza sa stubištem, hodnika, wc-a, ostave, kuhinje i blagovaonice, te spavaće sobe sa vlastitom kupaonicom. Na katu se nalaze tri dodatne spavaće....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine šibenik prodaja bazen opremljen'
1.545.000 €
1.750.000 €
635.000 €
  Kuća, ŠIBENIK, 599.000 €, 107,00 m2 cca 5600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien predstavlja: Prostrani obiteljski penthouse (Stan 4) s predivnim pogledom na more, Mandalina - Šibenik Na vrhu moderne urbane vile u elitnom šibenskom naselju Mandalina, smjestio se ovaj prostrani dvosobni stan koji nudi savršen spoj komfora, funkcionalnosti i spektakularnog....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 730.000 €, 160,00 m2 cca 4560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2025.,

www.broker.hr

Moderna vila s bazenom u zaleđu Šibenika. Moderno uređena trosobna kuća s predivnom okućnicom. U prizemlju se nalazi dnevni boravak s kuhinjom koja je funkcionalna, moderna s velikim centralnim otokom. Dodatna prostorija za ostavu, kotlovnica i wc. Prekrasna terasa koja vodi do bazena....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 1.750.000 €, 361,00 m2 cca 4850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se luksuzna vila pokraj Šibenika, udaljena samo 150 metara od morske obale. Na parceli se također nalaze pomoćni objekti, te se u sklopu prodaje nalaze jedno građevinsko i jedno poljoprivredno zemljište nasuprot glavne parcele. Glavna kuća prostire se na tri etaže. U suterenu....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 599.000 €, 107,00 m2 cca 5600 €/m2

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 750.000 €, 128,30 m2 cca 5850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se luksuzan stan na top lokaciji udaljen 50 metara od mora i 5 min hoda do starog grada. Zgrada ima lift a stan je smješten na drugoj etaži (ukupno tri kata)i te se sastoji od tri sobe, velike kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, kupaonice i WC-a. Iz kuhinje i dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 507.500 €, 142,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Novoizgrađeni luksuzni stanovi tipa condo u blizini lijepe mirne uvale nedaleko od Šibenika. Jedna zgrada ima dva odvojena dvoetažna stana sa vrtom, bazenom sa terasom, svaki stan je površine 210 m2. Druga zgrada ima tri odvojena dvoetažna apartmana s privatnom terasom i zajedničkim....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 540.000 €, 168,08 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Luksuzni triplex s bazenom i pogledom na more Prodaje se stambena jedinica S1 u luksuznom triplexu u Vodicama. Ova nekretnina nije namijenjena kupcima koji traže kompromis između cijene i lokacije. Namijenjena je onima kojima su luksuz, pogled na more, privatnost....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 635.000 €, 193,67 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Triplex s krovnom terasom, bazenom i top pogledom Prodaje se stambena jedinica S2 u luksuznom triplexu u Vodicama. Ova nekretnina nije namijenjena kupcima koji traže kompromis između cijene i lokacije. Namijenjena je onima kojima su luksuz, pogled na more, privatnost....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 750.000 €, 217,90 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? DUPLEX s bazenom, krovnom terasom i pogledom na more Prodaje se stambena jedinica S1 u luksuznom DUPLEXU u Vodicama. Ova nekretnina nije namijenjena kupcima koji traže kompromis između cijene i lokacije. Namijenjena je onima kojima su luksuz, pogled na more i kvaliteta....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠIBENIK, 1.500.000 €, 534,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.12.2025.,

www.indomio.hr

U centru malog pitoresknog mjesta Grebaštica kod Šibenika prodaje se mini hotel s velikom krovnom terasom i bazenom, prvi red do mora. Mini hotel stambene površine 534m2 ima restoran i apartmane za iznajmljivanje, izvrsna je investicijska prilika koja budućem vlasniku pruža razne....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 179.000 €, 76,00 m2 cca 2360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.12.2025.,

www.realestatecroatia.com

Šibenik - Bilice Kompletno opremljen dvoetažni apartman površine 76,49 m2 s terasom u neposrednoj blizini Prokljanskog jezera. Prvi kat i potkrovlje. Apartman se sastoji od: - kuhinje, - prostranog dnevnog boravka, - dvije spavaće sobe na katu (potkrovlje), - tri kupatila s toaletom,....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 1.600.000 €, 283,00 m2 cca 5650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se luksuzna novogradnja vila u Žaboriću, nedaleko od Šibenika, ukupne površine 284 m. Vila se nalazi u mirnom okruženju s prekrasnim pogledom na more i blizinom svih sadržaja. U prizemlju se nalazi terasa, dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, kupaonica, spavaća soba....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 1.400.000 €, 380,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.09.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se jedinstvena novoizgrađena villa okružena mirisom borova u okolici Šibenika. Villa ima tri etaže, od kojih je svaka vrhunski uređena. Povezuje ih kombinacija vanjskog i unutarnjeg stepeništa. Suteren uključuje dvostruku garažu sa mogućnošću daljinskog otvaranja vrata, tri....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 349.000 €, 73,00 m2 cca 4780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Na iznimnoj lokaciji u Šibeniku-Bilicama, između zračnih luka Split i Zadar, prodaju se četiri luksuzna apartmana u modernoj stambenoj zgradi. Pojedinačne komponente u skladu su s najmodernijim tehnikama gradnje. Cijeli objekt bit će opremljen podnim grijanjem putem toplinske pumpe....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 1.750.000 €, 361,00 m2 cca 4850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Luksuzno uređena vila u blizini Šibenika s infinity bazenom, teniskim terenom i panoramskim pogledom na arhipelag. Zgrada se sastoji od 3 etaže. Podrum se sastoji od prostrane igraonice, kuhinje, ostave, blagovaonice i dnevnog boravka spojenih u otvoreni prostor ukupne površine 32,64....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 1.600.000 €, 470,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Šibenik, Zablaće- Luksuzni kompleks s teniskim terenom 1. red do mora Na prodaju je ekskluzivan, potpuno funkcionalan turističko-ugostiteljski kompleks smješten u prvom redu do mora, u elitnoj nautičko-turističkoj zoni Šibenika. Nekretnina predstavlja....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Mandalina, 569.000 €, 107,89 m2 cca 5270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Prostrani obiteljski stan (Stan 3) na prvom katu s predivnim pogledom na more, Mandalina - Šibenik Smješten na prvom katu moderne urbane vile u elitnom šibenskom naselju Mandalina, ovaj prostrani dvosobni stan nudi savršen spoj komfora, funkcionalnosti....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 569.000 €, 107,00 m2 cca 5320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 539.000 €, 107,00 m2 cca 5040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien predstavlja: Ekskluzivan stan (Stan 1) u prizemlju s velikim privatnim vrtom, Mandalina - Šibenik Na prestižnoj lokaciji u šibenskoj Mandalini, smjestio se ovaj predivan dvosobni stan u prizemlju moderne urbane vile. S direktnim izlazom na prostrani privatni vrt....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 750.000 €, 224,73 m2 cca 3340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.njuskalo.hr

ŠIBENIK, VODICE ? LUX DUPLEX s bazenom, krovnom terasom i top pogledom Prodaje se stambena jedinica S2 u luksuznom DUPLEXU u Vodicama. Ova nekretnina nije namijenjena kupcima koji traže kompromis između cijene i lokacije. Namijenjena je onima kojima su luksuz, pogled na more i kvaliteta....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 730.000 €, 160,00 m2 cca 4560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

MODERNA LUKSUZNA VILA S BAZENOM ? ZALEĐE ŠIBENIKA Na prodaju je novoizgrađena moderna vila smještena u mirnom okruženju, svega 8 km od Šibenika i obale. Vila se prostire na 160 m² stambenog prostora na dvije etaže, a parcela od 1.456 m² nudi dovoljno privatnosti, vrtnog prostora i....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Mandalina, 539.000 €, 107,89 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 507.500 €, 142,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Na upit, 360,75 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

DALMACIJA, ŠIBENIK - Luksuzna villa sa bazenom, nogometnim igralištem i saunom Ova moderna i luksuzno uređena vila prostire se na tri etaže ukupne površine 230 m², uz dodatni apartman i pomoćne objekte, te nudi sve što zahtijeva moderan i udoban život uz more. Na krovu se nalazi terasa....

 
 
 
 
Sve za uređenje vašeg doma!

Uredite dom