• GoHome Professional
nekretnine šibenik prodaja 150 m2 do 270000 eura - GoHome
  • nekretnine šibenik prodaja 150 m2 do 270000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine šibenik prodaja 150 m2 do 270000 eura

  • Za upit "nekretnine šibenik prodaja 150 m2 do 270000 eura" pronađeno 37 nekretnina - prosječna cijena 1.422 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 250000 eura (malo jeftiniji)
    • 280000 eura (malo skuplji)
    • do 1400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ŠIBENIK, 260.000 €, 150,00 m2 cca 1730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća u samom centru Vodica, ukupne površine 150 m². Udaljena je samo 200 m od mora. Sastoji se od prizemlja, kata i visokog potkrovlja, a svaka etaža čini zasebnu stambenu jedinicu ? jednosobni stan s dnevnim boravkom i kuhinjom, spavaćom sobom, kupaonicom te balkonom s....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 250.000 €, 150,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Kuća za renovaciju u centru Šibenika. Nalazi se u starom dijelu grada u UNESCO zoni. Kuća je podijeljena na tri etaže i ima ukupno 150 m2. Sastoji se od 8 soba povezanih unutrašnjim stepenicama. Gornji kat ima izlaz na terasu sa koje se pruža pogled na tvrđavu S. Mihovila. Kuća nema....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 240.000 €, 150,00 m2 cca 1600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Tradicionalna, dalmatinska, kamena kuća smještena u gradu Šibeniku, u podnožju tvrđave Sv. Mihovila, na prodaju. Kuća potječe s kraja 19. te početka 20. stoljeća te ima ambijentalnu vrijednost. Kuća ima tri etaže, a pored nje se uz vanjsko stepenište još nalaze i dva kamena pomoćna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine šibenik prodaja 150 m2 do 270000 eura'
240.000 €
240.000 €
224.981 €
  Stan, ŠIBENIK, 260.000 €, 155,00 m2 cca 1680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Stavljaju se na prodaju dva stana međusobno povezana unutarnjim stepeništem. Donji stan, koji se nalazi na prvom katu stare kamene kuće, ima površinu 95 m2 . Sastoji od tri spavaće sobe , kupaonice, hodnika, te blagovaonice, dnevnog boravka i kuhinje. Iz jedne spavaće sobe se pruža....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 260.000 €, 158,00 m2 cca 1650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.12.2025.,

www.indomio.hr

Na prekrasnom otoku Kapriju, jednom od najmirnijih i najautentičnijih dijelova šibenskog arhipelaga, prodaje se useljiva kuća koja spaja mediteransku tradiciju, privatnost i osjećaj pravog odmora. Smještena je u zelenilu, svega 100 metara od mora, s prvim susjedima udaljenima oko....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 260.000 €, 155,00 m2 cca 1680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
-24%

Promjena cijene sa 315.000 € na 240.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 240.000 €, 160,00 m2 cca 1500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 315.000 €
27.03.2026 - 240.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je kuća u nizu površine 160 m2, smještena na otoku uz more, koja nudi predivan pogled na more i mirnu lokaciju. Ova nekretnina raspolaže s tri spavaće sobe, pružajući optimalan prostor za obitelj ili goste. Kuća je idealno pozicionirana na otoku, u neposrednoj blizini mora,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 280.000 €, 146,00 m2 cca 1920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji dva stana sa odvojenim ulazom u centru Šibenika s predivnim pogledom na more i tvrđavu svetog Mihovila. Opis: Prostrani stanovi u samom centru Šibenika, idealno smješteni blizu mora i s prekrasnim pogledom na more i tvrđavu svetog Mihovila. Ova nekretnine nude....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Centar, 280.000 €, 146,00 m2 cca 1920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

ŠIBENIK ? U samom središtu grada, nadomak mora i s otvorenim pogledom na more i tvrđavu sv. Mihovila, u ponudi su dva etažirana stana s odvojenim ulazima, ukupne površine 146 m², uz pripadajućih 30 m² okućnice. Nekretnine se nalaze u prizemlju manje zgrade i predstavljaju izuzetnu....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Brodarica, 280.000 €, 162,00 m2 cca 1730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji kuće u Brodarici, samo 320 metara od mora i uređene plaže s prekrasnim dvorištem. Kuća se nalazi na parceli od 418 m2, okružena hladovinom borova i raznolikog bilja koje čini dvorište pravim rajem. Kuća je samostojeća i sastoji se od prizemlja i potkrovlja. Prizemni....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 280.000 €, 159,00 m2 cca 1760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju samostojeća kuća prizemnica s potkrovljem na odličnoj lokaciji u Brodarici, svega 250 m udaljena od mora, ukupne neto korisne površine 159 m2. Kuća se sastoji od dvosobnog stana u visokom prizemlju u koji se ulazi preko terase, ima 2 spavaće sobe, kupaonicu,....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 210.000 €, 140,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je samostojeća kuća površine 140,05 m2 smještena u mirnom okruženju Donjeg Polja, u Šibenik-okolici. Ova nekretnina ističe se svojom izuzetnom lokacijom koja pruža blizinu prirode i obilje sunca tijekom cijelog dana zahvaljujući južnoj orijentaciji. Parcela površine 1998....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 235.000 € na 210.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 210.000 €, 160,00 m2 cca 1310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 235.000 €
01.05.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju kuća u izgradnji u mjestu Boraja , nedaleko od Šibenika. Gradnja je započeta 2024. godine na temelju važeće građevinske dozvole. Kuća se sastoji od dvije odvojene stambene jedinice . U prizemlju se nalazi stan koji se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice, te otvoreni....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 210.000 €, 150,00 m2 cca 1400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na mirnom, prekrasnom otoku Kapriju prodaje se kamena katnica površine 150 m2, neposredno uz more. Prvi red do mora, nalazi se kuća s dva stana i vanjskim stubištem, pogodna za renovaciju. Tlocrtne površine 75 m2, svaki stan ostavlja mogućnost renovacije po vlastitim željama. Idealna....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 235.000 € na 210.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 210.000 €, 136,00 m2 cca 1540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 255.000 €
23.01.2026 - 235.000 €
06.05.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

NOVA NEDOVRŠENA KUĆA S VELIKIM POTENCIJALOM OKOLICA ŠIBENIKA Idealna za obiteljski dom ili investiciju u turizam! U mirnom dalmatinskom zaleđu, u mjestu Boraja nedaleko od Šibenika, nalazi se kuća koja nudi idealan spoj prirode, prostora i brojnih mogućnosti uređenja prema vlastitim....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 235.000 € na 210.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 210.000 €, 144,00 m2 cca 1460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 235.000 €
18.04.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Šibenik, Boraja - kuća u izgradnji, površine 144,8 m², na velikoj parceli od 924 m².Gradnja je započela 2024. godine na temelju važeće građevinske dozvole.Kuća se sastoji od prizemlja u kojem se nalaze prostrani dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe te kupaonica.....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 200.000 €, 145,00 m2 cca 1380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju 200 godina stara kamena kuća korisne površine cca 145 m2 s malim dvorištem u poetičnom gradskom kvartu Varoš u Šibeniku. Kuća je zidana od kamena, a širina vanjskih zidova joj je omogućila izdržljivost kroz 2 stoljeća. Preživjela je kuća nekoliko ratova i potresa,....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Brodarica, 199.000 €, 138,00 m2 cca 1440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.c21.hr

BRODARICA ? KUĆA ZA RENOVACIJU, 379 m2 OKUĆNICE, 180 m OD MORA Na traženoj lokaciji u Brodarici, svega 180 m od mora, prodaje se samostojeća kuća za kompletnu renovaciju, smještena na parceli površine 379 m2. Tlocrtna površina kuće iznosi 97 m2. Kuća je katnosti prizemlje + kat, ukupne....

 
 
 
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Brodarica, 180 m udaljeno od mora/plaže, samostojeća kuća na dvije etaže (prizemlje + prvi kat). Ukupna korisna površina kuće iznosi 138,13 m², a sagrađena je na parceli od 379 m². Prizemlje objekta sastoji se od velike konobe, kuhinje, ostave, spremišta i kupaonice. Sve prostorije....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 199.000 €, 138,00 m2 cca 1440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Brodarica ? samostojeća kuća s velikim potencijalom, 180 m od mora. Na izuzetnoj lokaciji u Brodarici, samo 180 metara udaljena od mora i plaže, nalazi se samostojeća kuća na dvije etaže, ukupne korisne površine 138 m². Smještena je na ravnoj parceli površine 380 m² te ima vlastiti....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 195.000 €, 160,00 m2 cca 1220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji tradicionalne kamene kuće za renovaciju, smještene u srcu šibenske srednjovjekovne jezgre ? 4 etaže po 40 m², ukupno 160 m². Nekretnina dolazi s idejnim projektom renovacije koji je izradila nagrađivana lokalna dizajnerska kuća, što je čini idealnom za luksuzni....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Škopinac, 190.000 €, 150,00 m2 cca 1270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U mirnoj ulici s vrlo malo prometa, nadomak svih sadržaja i svega pet minuta hoda do središnjeg šibenskog trga Poljana, smještena je ova kuća s izuzetnim potencijalom. Ukupne površine 150 m², raspoređena je na tri etaže ? suteren, visoko prizemlje i potkrovlje ? te nudi raznolike....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 180.000 €, 150,00 m2 cca 1200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji stare kamene kuće smještene iznad katedrale, u samom povijesnom središtu Šibenika. Nekretnina se prostire na četiri etaže, od kojih svaka ima 38 m², povezane unutarnjim stepenicama. U ukupnoj površini raspoređeno je šest prostorija. U prizemlju se nalazi jedna....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 285.000 €, 140,00 m2 cca 2040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prekrasna dvojna kuća u Žaboriću udaljena 100 metara od mora se nalazi na parceli od 215 m2, a stambena površina je 140 m2. Sastoji se od 3 etaže (prizemlje, kat i visoko potkrovlje). Na prizemlju prizemlju površine cca 30 m2 se nalazi garaža koja se koristi kao ljetna kuhinja i mjesto....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 160.000 €, 147,00 m2 cca 1090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

.::: Nedovršena katnica u Zatonu :::. U Zatonu kod Šibenika prodaje se samostojeća, nedovršena katnica koja raspolaže sa 147m2 stambene površine a nalazi se na parceli od 457m2. Prizemlje kuće sastoji se od 60m2 velikog 2-sobnog stana i spremišta/konobe od 17m2. Potrebno je dovršenje....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 150.000 €, 155,00 m2 cca 970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Manje poljoprivredno imanje kod Šibenika Na mirnoj lokaciji blizu Šibenika nalazi se imanje površine 1.422 m². Na njemu je sagrađen i legaliziran stambeni objekt površine 155 m². Na prvoj etaži nalaze se podrumske prostorije i ostava. Vanjskim stepenicama dolazi se do visokog prizemlja,....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 150.000 €, 155,00 m2 cca 970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Manje poljoprivredno imanje kod Šibenika Na mirnoj lokaciji blizu Šibenika nalazi se imanje površine 1.422 m. Na njemu je sagrađen i legaliziran stambeni objekt površine 155 m. Na prvoj etaži nalaze se podrumske prostorije i ostava. Vanjskim stepenicama dolazi se do visokog prizemlja,....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Šubićevac, 290.000 €, 150,00 m2 cca 1930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Samostojeća obiteljska kuća smještena u mirnom djelu Šibenika (kvart Šubićevac) , u slijepoj ulici pogodna za obitelj ili za najam.Nekretnina se sastoji od dvije stambene jedinice. Stan na prvom katu ima stambenu površinu 90m2 i sastoji se od : kuhinje s blagovaonicom, tri velike....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 149.000 €, 136,00 m2 cca 1100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je kamena kuća u šibenskom Docu s prekrasnim pogledom. Kuća je za potpunu renovaciju.  Rasprostire se na tri etaže s tri zasebna ulaza, uz kućicu sa strane i dio dvorišta. Kući možete pristupiti isključivo pješačkim pristupom. Posebna pozicija ove kuće nije jedini....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 149.000 €, 150,00 m2 cca 990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

KUĆA, PRODAJA, ŠIBENIK, DOLAC, 150 m2 Prodaje se dvojna kamena kuća stambene površine 150 m2 izgrađena 1920. godine. Nalazi se na parceli površine 180 m2, od kojih je kuća tlocrtne površine 65 m2. Proteže se na tri etaže koje se kaskadno spuštaju prema JZ, te svaka etaža ima svoj....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 140.000 €, 140,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

ŠIBENIK ? DVA STANA ZA ADAPTACIJU S VRTOM I PARKIRALIŠTEM Na prodaju su dva stana u mirnom i ugodnom kvartu Šibenika, udaljenom svega 200 metara od centra grada. Prizemlje: 60 m² Prvi kat: 80 m² Vrt: 51 m² Više parkirnih mjesta u sklopu okućnice Objekt je za adaptaciju i pruža odličan....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 140.000 €, 140,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

ŠIBENIK ? CENTAR - DVA STANA ZA ADAPTACIJU U KUĆI S VRTOM I PARKIRALIŠTEM Na prodaju su dva stana u mirnom i ugodnom kvartu Šibenika, udaljenom svega 200 metara od centra grada. Prizemlje: 60 m² Prvi kat: 80 m² Vrt: 51 m² Više parkirnih mjesta u sklopu okućnice Nekretnina je za adaptaciju....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 140.000 €, 140,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

ŠIBENIK DVA STANA ZA ADAPTACIJU S VRTOM I PARKIRALIŠTEM Na prodaju su dva stana u mirnom i ugodnom kvartu Šibenika, udaljenom svega 200 metara od centra grada. Prizemlje: 60 m Prvi kat: 80 m Vrt: 51 m Više parkirnih mjesta u sklopu okućnice Objekt je za adaptaciju i pruža odličan....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 140.000 €, 140,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.01.2026.,

www.indomio.hr

ŠIBENIK CENTAR - DVA STANA ZA ADAPTACIJU U KUĆI S VRTOM I PARKIRALIŠTEM Na prodaju su dva stana u mirnom i ugodnom kvartu Šibenika, udaljenom svega 200 metara od centra grada. Prizemlje: 60 m Prvi kat: 80 m Vrt: 51 m Više parkirnih mjesta u sklopu okućnice Nekretnina je za adaptaciju....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 90.000 €, 160,00 m2 cca 560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju se nudi prostrana kuća u Perkoviću, smještena u samom centru mjesta, uz prometnicu koja osigurava odličnu vidljivost i pristup. Kuća se prostire na cca 160 m2, a uz nju dolazi i garaža površine cca 50 m2 te prostrano dvorište od 500 m2. Ova nekretnina bila je korištena....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-35 (od ukupno 35)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com