• GoHome Professional
nekretnine šibenik prodaja 150 m2 balkon - GoHome
  • nekretnine šibenik prodaja 150 m2 balkon - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine šibenik prodaja 150 m2 balkon

  • Za upit "nekretnine šibenik prodaja 150 m2 balkon" pronađeno 35 nekretnina - prosječna cijena 3.273 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 220000 eura
    • do 270000 eura (prosječna cijena)
    • do 330000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ŠIBENIK, 300.000 €, 150,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Dvojna kuća s okućnicom i garažom ? Zablaće kraj Šibenika Prodaje se dvojna kuća smještena u mirnom i idiličnom Zablaću, u neposrednoj blizini Šibenika. Kuća ukupne stambene površine cca 150 m2 sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju se nalaze kuhinja s blagovaonicom, kupaonica....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 520.000 €, 150,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.12.2025.,

www.indomio.hr

ŠPARADIĆI KUĆA 50 M OD MORA S 5 APARTMANA + POTENCIJAL ZA JOŠ JEDAN! Prodaje se kuća u mirnom i iznimno traženom naselju Šparadići, dijelu Grebaštice poznatom po čistom moru, skrovitim uvalama i opuštenoj mediteranskoj atmosferi. Lokacija je idealna za obiteljski odmor, ali i investiciju....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 380.000 € na 350.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 350.000 €, 150,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 450.000 €
16.01.2026 - 380.000 €
06.05.2026 - 350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se atraktivna kuća smještena u mirnom i traženom dijelu Žaborića, svega 100 metara od mora. Nekretnina se sastoji od tri prostrana stana s funkcionalnim rasporedom. - Prizemlje: 2 spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja, blagovaonica, kupaonica i terasa - 1. kat: 1 spavaća soba,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine šibenik prodaja 150 m2 balkon'
398.000 €
398.000 €
300.000 €
  Stan, ŠIBENIK, 606.936 €, 150,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je penthouse smješten na drugom katu moderne stambene zgrade s prostranom krovnom terasom i impresivnim panoramskim pogledom na more i vodičku rivu. Nekretnina se ističe funkcionalnošću, kvalitetnom opremom i lokacijom koja omogućuje svakodnevni boravak uz more, a istovremeno....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 585.000 €, 140,00 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.broker.hr

Na mirnoj lokaciji u Brodarici, u manjoj stambenoj zgradi, smješten je ovaj prostrani dvoetažni stan, pogodan za stanovanje. Na donjoj etaži nalazi se dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom otvorenog koncepta, hodnik te WC. Iz dnevnog prostora izlazi se na dva balkona koji pružaju....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 520.000 €, 150,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.12.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 350.000 €, 150,00 m2 cca 2330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaju se 3 atraktivna stana u kući koja je smještena u mirnom i traženom dijelu Žaborića, svega 100 metara od mora. Nekretnina se sastoji od tri prostrana stana s funkcionalnim rasporedom. - Prizemlje: 2 spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja, blagovaonica, kupaonica i terasa - 1.....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 450.000 €, 150,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U samom srcu šibenske stare jezgre, među kamenim uličicama i povijesnim spomenicima, nalazi se ova predivno obnovljena kuća iz 1825. godine. Potpuna adaptacija 2011. godine sačuvala je autentičan dalmatinski šarm, dok je dodala dozu modernog luksuza i udobnosti. Kuća se sastoji od....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 850.000 €, 148,00 m2 cca 5740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

U mirnom dijelu otoka Murtera, svega 500 metara od mora, smjestila se ova očaravajuća dvojna kuća izgrađena 2019. godine službeno kategorizirana s 4?. Pruža 148 m² elegantnog, promišljeno uređenog prostora te oko 400 m² raskošne mediteranske okućnice koja odiše šarmom i intimom. Već....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 580.000 €, 147,00 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

U Primoštenu se prodaje moderna triplex kuća s bazenom i panoramskim pogledom na more, smještena na atraktivnoj i mirnoj lokaciji, udaljena svega 1,5 km od mora i centra mjesta. Kuća je u fazi izgradnje s planiranim završetkom do kraja ljeta 2025. godine. Ukupna stambena površina....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 800.000 €, 155,00 m2 cca 5160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Nedovršena kuća u 1. redu do mora, samo 5-6 metara do lijepe plaže u okolici Šibenika. Na parceli od 422m2 raspolaže s dvije stambene jedinice ukupne površine cca 155m2. U prizemlju se nalazi dvosoban stan od 55m2 iz 80tih godina. U prizemnom dijelu iza kuće nalazi se konoba od 30m2,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 260.000 €, 155,00 m2 cca 1680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Stavljaju se na prodaju dva stana međusobno povezana unutarnjim stepeništem. Donji stan, koji se nalazi na prvom katu stare kamene kuće, ima površinu 95 m2 . Sastoji od tri spavaće sobe , kupaonice, hodnika, te blagovaonice, dnevnog boravka i kuhinje. Iz jedne spavaće sobe se pruža....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 260.000 €, 155,00 m2 cca 1680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 680.000 €, 142,59 m2 cca 4770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2025.,

www.bonum-nekretnine.com

Prodaje se luksuzan dvoetažan stan (SA) na atraktivnoj lokaciji u Brodarici, udaljen svega 20 m od mora! Ukupne površine 149,88 m², ovaj moderno dizajniran stan nudi jedinstven pogled na more i šibenski arhipelag. Na prvoj etaži nalazi se ulazni prostor, prostrana kuhinja s blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 650.000 €, 142,00 m2 cca 4580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

EKSKLUZIVNO, PRVI RED DO MORA!  Posredujemo u prodaji jedinstvenog, modernog i luksuznog projekta novogradnje u naselju Brodarica, nadomak grada Šibenika!  Cijeli projekt je osmišljen kao visoko luksuzana urbana cjelina koja jamči vrhunsku kvalitetu gradnje uz uporabu....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 623.920 €, 142,00 m2 cca 4390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderan penthouse smješten u stambenoj zgradi u Vodicama, koji se ističe velikim vanjskim površinama, funkcionalnim rasporedom i kvalitetnom opremom. Nekretnina je osmišljena za udoban i miran boravak, s naglaskom na privatnost i boravak na otvorenom. Raspored Stan ima....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 650.000 €, 142,00 m2 cca 4580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 680.000 €, 142,00 m2 cca 4790 €/m2

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 650.000 €, 142,00 m2 cca 4580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNO, PRVI RED DO MORA! Posredujemo u prodaji jedinstvenog, modernog i luksuznog projekta novogradnje u naselju Brodarica, nadomak grada Šibenika! Cijeli projekt je osmišljen kao visoko luksuzana urbana cjelina koja jamči vrhunsku kvalitetu gradnje uz uporabu najkvalitetnijih....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 210.000 €, 140,05 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je samostojeća kuća površine 140,05 m2 smještena u mirnom okruženju Donjeg Polja, u Šibenik-okolici. Ova nekretnina ističe se svojom izuzetnom lokacijom koja pruža blizinu prirode i obilje sunca tijekom cijelog dana zahvaljujući južnoj orijentaciji. Parcela površine 1998....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 730.000 €, 160,00 m2 cca 4560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2025.,

www.broker.hr

Moderna vila s bazenom u zaleđu Šibenika. Moderno uređena trosobna kuća s predivnom okućnicom. U prizemlju se nalazi dnevni boravak s kuhinjom koja je funkcionalna, moderna s velikim centralnim otokom. Dodatna prostorija za ostavu, kotlovnica i wc. Prekrasna terasa koja vodi do bazena....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 730.000 €, 160,00 m2 cca 4560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

IDEALAN SPOJ PRIRODE, KOMFORA I PRIVATNOSTI U BLIZINI GRADA I MORA Na prodaju je moderno uređena vila s bazenom, smještena u mirnom i zelenilom okruženom predjelu nedaleko od Šibenika. Ova nekretnina idealna je za one koji traže privatnost, udobnost i život u prirodi, a opet žele....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 550.000 €, 140,00 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je prostrani dvoetažni stan smješten na prvom i drugom katu moderne stambene zgrade u mirnom okruženju u Brodarici, nedaleko od Šibenika. Novogradnja iz 2025. godine ukupne površine 140 m² pruža idealan spoj komfora, suvremene opreme i pogleda na more i prirodu. Stan se....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Meterize, 330.000 €, 160,00 m2 cca 2060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju kuća na odličnoj lokaciji s predivnim pogledom. U mirnoj ulici nalazi se kuća na tri etaže, na parceli od 530 m2. U suterenu stan koji se sastoji od hodnika, jedna spavaće sobe, kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka i terase. U prizemlju stan s tri spavaće sobe, kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Jadrija, 485.000 €, 140,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Drago nam je što Vam možemo predstaviti vrhunsku nekretninu koja objedinjuje kvalitetnu izvedbu, odličan tlocrt i visoki stupanj luksuza. Ova moderna vila s pet soba i ukupnom površinom od 136 m2 raspoređenih na dva nivoa jugozapadne je orijentacije što omogućava potpuno uživanje....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 350.000 €, 140,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prekrasna dvoetažna kuća u Šibeniku. Sa svojih 140m2 prostora, ova kuća nudi udoban i prostran životni prostor. Prizemlje sadrži hodnik, kupaonicu, kuhinju, blagovaonicu i prostrani dnevni boravak s izlazom na terasu od 20m2. Internim stubištem dolazite do drugog kata gdje....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 330.000 €, 160,00 m2 cca 2060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Šibenik, na prodaju dvoetažna obiteljska kuća površine 160 m2 raspoređenih na dvije stambene jedinice s prostranim terasama, ostavama, garažom i vrtom. Sve to je na zemljištu površine 530 m2. Kuća ima pogled na more i otoke. U suterenu je podstanarski stan koji se sastoji od hodnika,....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 330.000 €, 160,00 m2 cca 2060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

ŠIBENIK METERIZE | KUĆA S OTVORENIM POGLEDOM, VELIKA PARCELA I DVA STANA Na mirnoj i ugodnoj lokaciji u šibenskom kvartu Meterize smjestila se ova uređena i funkcionalna kuća s prekrasnim otvorenim pogledom na grad i okolinu. Idealna je za obiteljski život, ali i kao investicija jer....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 730.000 €, 160,00 m2 cca 4560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

MODERNA LUKSUZNA VILA S BAZENOM ? ZALEĐE ŠIBENIKA Na prodaju je novoizgrađena moderna vila smještena u mirnom okruženju, svega 8 km od Šibenika i obale. Vila se prostire na 160 m² stambenog prostora na dvije etaže, a parcela od 1.456 m² nudi dovoljno privatnosti, vrtnog prostora i....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 470.000 € na 440.000 € - 16.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 440.000 €, 162,00 m2 cca 2720 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 470.000 €
16.03.2026 - 440.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju su stanovi u manjoj stambenoj zgradi u Šibeniku, oko 400 metara udaljeni od mora, 1000 metara od centra grada. U blizini trgovine, ljekarne, pošte te svih popratnih sadržaja za život. U zgradi su 4 stana, idealno na miran obiteljski život. Dva su dvoetažna, svakom stanu....

 
 
 
 
-17%

Promjena cijene sa 390.000 € na 325.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 325.000 €, 162,00 m2 cca 2010 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.02.2026 - 390.000 €
16.05.2026 - 325.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

.::: Bilice, obiteljska kuća s dva stana i velikom okućnicom :::. Samostojeća obiteljska katnica s dva stana nalazi se u Bilicima pored Šibenika, nudi 162m2 stambene površine a položena je na prostranoj parceli od 879m2. Prizemlje kuće sadrži garažu 17m2, useljiv 2-sobni stan, prostoriju....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Brodarica, 280.000 €, 162,00 m2 cca 1730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji kuće u Brodarici, samo 320 metara od mora i uređene plaže s prekrasnim dvorištem. Kuća se nalazi na parceli od 418 m2, okružena hladovinom borova i raznolikog bilja koje čini dvorište pravim rajem. Kuća je samostojeća i sastoji se od prizemlja i potkrovlja. Prizemni....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 380.000 €, 137,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je prekrasan novouređen moderan stan na dvije etaže smješten u mirnom kvartu Buale u Šibeniku, bruto površine 137m2. Ova nekretnina nudi idealan dom za obitelj, pružajući savršenu ravnotežu između gradskog života i privatnosti. Na prvoj etaži nalazi se prostrano predsoblje....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-33 (od ukupno 32)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com