• GoHome Professional
nekretnine šibenik prodaja 150 m2 1.kat - GoHome
  • nekretnine šibenik prodaja 150 m2 1.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine šibenik prodaja 150 m2 1.kat

  • Za upit "nekretnine šibenik prodaja 150 m2 1.kat" pronađeno 30 nekretnina - prosječna cijena 3.243 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 550.000 €, 150,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se ekskluzivan stan u staroj gradskoj jezgri Šibenika, smješten na prvom katu kamene kuće uz more. Stan ima 150 m te nudi panoramski pogled na more i šibenski kanal sv. Ante. Sastoji se od ulaznog predsoblja, prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 550.000 €, 150,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se luksuzno renoviran stan površine 150 m². Smješten na prvom katu manje stambene zgrade, stan se nalazi svega nekoliko koraka od kulturnih znamenitosti, restorana, muzeja, te svih sadržaja koje pruža život u predivnom mediteranskom ambijentu. Ova ekskluzivna nekretnina idealan....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 450.000 €, 150,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.indomio.hr

U kamenoj kući iz 15. stoljeća, u prvom redu do mora, smješten je stan koji spaja autentičnost i jedinstvenu lokaciju kakva se rijetko nalazi na tržištu. Nekretnina se proteže kroz tri etaže stambenog dijela. Na trećem katu nalazi se open concept kuhinja s dnevnim boravkom, ispunjena....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine šibenik prodaja 150 m2 1.kat'
398.000 €
507.500 €
Na upit
  Apartman, ŠIBENIK, 549.000 €, 154,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

Jedinstvena kuća smještena u srcu Šibenika. Sastoji se od tri stambene jedinice ova nekretnina je ugodna za stanovanje ili iznajmljivanje. Prvi kat se sastoji od prostranog apartmana sa velikom terasom, dvije spavaće sobe, moderno opremljene kuhinje, blagovaonice i kupaonice. Ovaj....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 640.000 €, 137,10 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.pbz-nekretnine.hr

EKSKLUZIVNI PROJEKT ŠIBENIK DONJE POLJE - PODSOLARSKO: U izgradnji je projekt sa dvije zgrade sa po 6 stambenih jedinica u središnjem dijelu naselja Podsolarsko. U blizini se nalaze svi potrebni javni sadržaji. Lokacija je dobro opremljena sa pratećim sadržajima i jako dobro prometno....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 549.000 €, 155,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ŠIBENIK, CENTAR - Kuća u centru grada s tri apartmana i 230 m2 dvorišta Prodaje se novouređena kuća u centru grada Šibenik. Kuća površine 155,50 m2 sastoji se od tri stambene jedinice. U prizemlju se nalaze dva izuzetno uređena i odvojena stana. Prvi stan sastoji se od kuhinje s blagovaonicom,....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 549.000 €, 155,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se novouređena kuća u srcu Šibenika savršeno mjesto za život ili iznajmljivanje. Ova jedinstvena kuća se sastoji od tri stambene jedinice i pruža nevjerojatne mogućnosti za udoban život ili iznajmljivanje. Na prvom katu se nalazi prostrani stan s velikom terasom, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 550.000 €, 150,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

U samom centru Šibenika, s očaravajućim pogledom na šibensku rivu, more i kanal sv. Ante, prodaje se prostran i ekskluzivno renoviran stan na prvom katu manje stambene zgrade. Stan se nalazi u prvom redu do mora s pogledom na more te je južne orijentacije, što osigurava obilje prirodnog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 350.000 €, 150,00 m2 cca 2330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaju se 3 atraktivna stana u kući koja je smještena u mirnom i traženom dijelu Žaborića, svega 100 metara od mora. Nekretnina se sastoji od tri prostrana stana s funkcionalnim rasporedom. - Prizemlje: 2 spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja, blagovaonica, kupaonica i terasa - 1.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 395.000 €, 152,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Prostrani dvoetažni stan s privatnim vrtom, Vodice U širem centru grada Vodica, na mirnoj lokaciji udaljenoj oko 1.5 km od mora, smjestila se ova nova stambena zgrada. Kaiser Immobilien s ponosom nudi na prodaju ovaj izvanredan dvoetažni stan....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 260.000 €, 155,00 m2 cca 1680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Stavljaju se na prodaju dva stana međusobno povezana unutarnjim stepeništem. Donji stan, koji se nalazi na prvom katu stare kamene kuće, ima površinu 95 m2 . Sastoji od tri spavaće sobe , kupaonice, hodnika, te blagovaonice, dnevnog boravka i kuhinje. Iz jedne spavaće sobe se pruža....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 345.000 €, 144,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se izrazito atraktivna nekretnina na samoj rivi u Šibeniku, udaljena svega 150m od katedrale sv.Jakova, a podno tvrđave sv.Mihovila. Nekretnina se sastoji od kamene višekatnice i zadnje dvije etaže kuće pored. U kuću se ulazi sa rive, a donedavno je služila kao ugostiteljski....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 507.500 €, 142,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Novoizgrađeni luksuzni stanovi tipa condo u blizini lijepe mirne uvale nedaleko od Šibenika. Jedna zgrada ima dva odvojena dvoetažna stana sa vrtom, bazenom sa terasom, svaki stan je površine 210 m2. Druga zgrada ima tri odvojena dvoetažna apartmana s privatnom terasom i zajedničkim....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 320.000 €, 142,00 m2 cca 2250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

Zadovoljstvo nam je predstaviti ovaj mali apartmanski hotel, smješten u staroj jezgri Šibenika. To je stara kamena kuća (bivša biskupska kuća) na fantastičnoj lokaciji. Potrebna je manja renovacija i lakiranje interijera. Prozori su jednostruki, a svi stanovi imaju izvorne parkete....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Centar, Na upit, 150,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2025.,

www.terradalmatica.hr

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 600.000 €, 159,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.indomio.hr

Luksuzni apartman na plaži Na prodaju je prekrasan dvoetažni apartman u novogradnji, smješten samo 20 metara od plaže. Ovaj luksuzni apartman na iznimnoj lokaciji nudi fantastičnu vrijednost za vaš novac. Apartman ima 140 m² i prostire se na dvije etaže. Uz to, uključena su i dva....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 600.000 €, 159,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 575.000 €, 159,00 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.indomio.hr

DVOETAŽNI APARTMAN S KROVNOM TERASOM I POGLEDOM NA MORE Posredujemo u prodaji modernog dvoetažnog stana S3, ukupne korisne površine od 159,71 m2, smješten na 1. i 2. katu elegantne višestambene zgrade u mirnom dijelu Brodarice, tik uz Šibenik. Ovaj prekrasan stan nudi predivne prostore....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 575.000 €, 159,00 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.12.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 555.000 €, 140,46 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Komforan dvoetažni apartman na 1. kat + 2. katu u sklopu stambene zgrade, nalazi se svega 200 metara od plaže. Apartman je sjevero-istočno orijentiran i ima 140,46 m² ukupne korisne površine, a sastoji se na 1. katu od hodnika, wc-a, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom te....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 550.000 €, 140,00 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je prostrani dvoetažni stan smješten na prvom i drugom katu moderne stambene zgrade u mirnom okruženju u Brodarici, nedaleko od Šibenika. Novogradnja iz 2025. godine ukupne površine 140 m² pruža idealan spoj komfora, suvremene opreme i pogleda na more i prirodu. Stan se....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 555.000 €, 140,00 m2 cca 3960 €/m2

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 140.000 €, 140,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.indomio.hr

ŠIBENIK DVA STANA ZA ADAPTACIJU S VRTOM I PARKIRALIŠTEM Na prodaju su dva stana u mirnom i ugodnom kvartu Šibenika, udaljenom svega 200 metara od centra grada. Prizemlje: 60 m Prvi kat: 80 m Vrt: 51 m Više parkirnih mjesta u sklopu okućnice Objekt je za adaptaciju i pruža odličan....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 470.000 € na 440.000 € - 16.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 440.000 €, 162,00 m2 cca 2720 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 470.000 €
16.03.2026 - 440.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju su stanovi u manjoj stambenoj zgradi u Šibeniku, oko 400 metara udaljeni od mora, 1000 metara od centra grada. U blizini trgovine, ljekarne, pošte te svih popratnih sadržaja za život. U zgradi su 4 stana, idealno na miran obiteljski život. Dva su dvoetažna, svakom stanu....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 640.000 €, 137,10 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA ŠIBENIK SEASIDE LIVING Okružite se ljepotom mora, nevjerojatnom prirodom i povijesnim znamenitostima u modernom okruženju. Je li ovo vaše trajno mjesto prebivališta ili vaš drugi dom? Možda i jedno i drugo. Adriatic Riviera Seaside Living je projekt s 12 luksuznih apartmana....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 330.000 €, 136,00 m2 cca 2430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

TOP PONUDA ? Više modernih stanova u Brodarici, samo 50 m od plaže! Na prodaju je nekoliko modernih i kvalitetno uređenih stanova u novogradnji smještenih na izvanrednoj lokaciji u Brodarici samo 50 metara od mora. Stanovi su idealni za turizam, cjelogodišnje stanovanje ili investiciju.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 640.000 €, 135,25 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno