• GoHome Professional
nekretnine šibenik prodaja 150 m2 - GoHome
  • nekretnine šibenik prodaja 150 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine šibenik prodaja 150 m2

  • Za upit "nekretnine šibenik prodaja 150 m2" pronađeno 244 nekretnina - prosječna cijena 3.418 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • dvorište
    • 1.kat
    • 2.kat
    • moderan
    • balkon
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 640.000 €, 137,25 m2 cca 4660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.pbz-nekretnine.hr

EKSKLUZIVNI PROJEKT ŠIBENIK DONJE POLJE - PODSOLARSKO: U izgradnji je projekt sa dvije zgrade sa po 6 stambenih jedinica u središnjem dijelu naselja Podsolarsko. U blizini se nalaze svi potrebni javni sadržaji. Lokacija je dobro opremljena sa pratećim sadržajima i jako dobro prometno....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 640.000 €, 137,10 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA ŠIBENIK SEASIDE LIVING Okružite se ljepotom mora, nevjerojatnom prirodom i povijesnim znamenitostima u modernom okruženju. Je li ovo vaše trajno mjesto prebivališta ili vaš drugi dom? Možda i jedno i drugo. Adriatic Riviera Seaside Living je projekt s 12 luksuznih apartmana....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 380.000 €, 137,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je prekrasan novouređen moderan stan na dvije etaže smješten u mirnom kvartu Buale u Šibeniku, bruto površine 137m2. Ova nekretnina nudi idealan dom za obitelj, pružajući savršenu ravnotežu između gradskog života i privatnosti. Na prvoj etaži nalazi se prostrano predsoblje....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 450.000 €, 137,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

**PRODAJA ? LUKSUZAN 4-SOBAN STAN S VRTOM I 2 PARKING MJESTA (PRIZEMLJE)** Na prodaju vrhunski uređen stan ukupne stambene površine **136,76 m²**, smješten u prizemlju manje i mirne stambene zgrade. Stan se sastoji od: * prostranog dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom (46,35....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Na upit, 138,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2026.,

www.terradalmatica.hr

Prodaje se jedinstvena nekretnina u Šibeniku, smještena na atraktivnoj lokaciji, samo 70 metara od poznate plaže Banj . Ovaj prostrani stan ukupne površine 139 m² nalazi se na posljednjoj etaži moderne zgrade s liftom, koja ima ukupno 4 etaže. Stan pruža savršen spoj luksuza, komfora....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 565.000 €, 136,27 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Luksuzan stan u novogradnji, lift, pogled na more Prodaje se ekskluzivan luksuzni trosoban stan S10 smješten na 2.katu katu moderne stambene zgrade vrhunske kvalitete u Vodicama kraj Šibenika. Stan ima ukupnu korisnu površinu od 136,27 m² te se ističe iznimnom prostranošću,....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 420.000 €, 164,00 m2 cca 2560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju kuća koja se nalazi samo 60 m od mora, s tri stambene jedinice. U Žaboriću, mirnom mjestu koje se nalazi samo 8 km od Šibenika, nalazi se kuća idealna za život s mogućnošću bavljenja turističkim najmom. Prizemna etaža se sastoji od jednosobnog stana, odnosno uređene kuhinje....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 419.900 €, 136,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderna vila u nizu u mirnom i uređenom dijelu Tribunja, ukupne površine 136 m², s pripadajućim vrtom od 95 m² i privatnim bazenom. Nekretnina je osmišljena kao spoj funkcionalnog rasporeda, suvremene estetike i visoke kvalitete gradnje, pružajući iznimnu razinu komfora....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 330.000 €, 136,00 m2 cca 2430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Stan s vrtom u Brodarici samo 50m od plaže Na prodaju je moderan stan u prizemlju, idealan za ugodan život ili kao investicija. Stan se sastoji od jedne spavaće sobe, prostrane kupaonice i otvorenog koncepta kuhinje s dnevnim boravkom ukupne površine 28,91 m², što prostoru daje prozračnost....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 330.000 €, 136,00 m2 cca 2430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

TOP PONUDA ? Više modernih stanova u Brodarici, samo 50 m od plaže! Na prodaju je nekoliko modernih i kvalitetno uređenih stanova u novogradnji smještenih na izvanrednoj lokaciji u Brodarici samo 50 metara od mora. Stanovi su idealni za turizam, cjelogodišnje stanovanje ili investiciju.....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 149.000 €, 136,00 m2 cca 1100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je kamena kuća u šibenskom Docu s prekrasnim pogledom. Kuća je za potpunu renovaciju. Rasprostire se na tri etaže s tri zasebna ulaza, uz kućicu sa strane i dio dvorišta. Kući možete pristupiti isključivo pješačkim pristupom.Posebna pozicija ove kuće nije jedini adut -....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 450.000 €, 136,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je stan s čarobnim, panoramskim pogledom u strogom centru Šibenika. Stan površine 136 m2 ima skladno uređenu kuhinju i blagovaonicu, garderobu, dnevni boravak te tri prostrane spavaće sobe od kojih dvije imaju vlastiti izlaz na malene balkone. Iz treće sobe, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 470.424 €, 136,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Molimo zvati na mob: 00385 91 542 4774 ZA OVU NEKRETNINU KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU ! Prodaje se moderni 4- sobni Penthouse u Šibeniku površine 136 m2. Penthouse se nalazi na Vidicima. Prednost je mirna lokacija. Šibenik je šarmantni grad na jadranskoj obali koji očarava....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 235.000 € na 210.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 210.000 €, 136,00 m2 cca 1540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 255.000 €
23.01.2026 - 235.000 €
06.05.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

NOVA NEDOVRŠENA KUĆA S VELIKIM POTENCIJALOM OKOLICA ŠIBENIKA Idealna za obiteljski dom ili investiciju u turizam! U mirnom dalmatinskom zaleđu, u mjestu Boraja nedaleko od Šibenika, nalazi se kuća koja nudi idealan spoj prirode, prostora i brojnih mogućnosti uređenja prema vlastitim....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 675.000 €, 136,00 m2 cca 4960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U srcu povijesnog dijela Šibenika nalazi se prostran stan površine cca 136 m2. Stan se nalazi na drugom katu i posjeduje prostranu terasu orijentiranu prema jugu. Stan je kompletno renoviran 2010. godine te je podijeljen na 4 stambene jedinice (2 studio apartamana i 2 spavaće sobe....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 460.000 € na 450.000 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 450.000 €, 137,00 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 460.000 €
04.04.2026 - 450.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

.

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 990.000 €, 137,00 m2 cca 7230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.08.2025.,

www.indomio.hr

.

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 990.000 €, 137,00 m2 cca 7230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.08.2025.,

www.crozilla.com

.

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 460.000 € na 450.000 € - 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 450.000 €, 137,00 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 460.000 €
05.04.2026 - 450.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

.

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠIBENIK, Brodarica, 224.981 €, 164,11 m2 cca 1370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.njuskalo.hr

I. PODACI O PREDMETU PRODAJE Opis predmeta prodaje: Nekretnina označena kao kat.čest. ZGR 1312, broj zk. uloška: 3534, k.o. Donje Polje, u vlasništvu 1/2 dijela svakog ovršenika, u naravi picerija u prizemlju kuće koja se sastoji od trijema, aperitiva, hodnika, WC-a, separea, kuhinje....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 470.424 €, 135,87 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaji je Penthouse na drugom katu novogradnje smještene na lijepoj lokaciji u blizini užeg djela grada i svih potrebnih sadržaja. Stan je smješten na drugom katu novogradnje u zgradi koja se sastoji od ukupno 5 stanova na Vidicima. Stan obračunske površine 135,87 m² (neto korisne....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 475.545 €, 135,87 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je izuzetno komforan penthouse koji zauzima cijeli drugi kat moderne novogradnje smještene u mirnom dijelu šibenskog naselja Vidici. Lokacija nudi odličnu povezanost s gradskom jezgrom te neposrednu blizinu svih važnih sadržaja ? trgovina, škola, vrtića i javnog prijevoza.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 507.738 €, 135,79 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Luksuzan stan s prekrasnim pogledom na more Prodaje se iznimno luksuzan trosoban stan S5 na 1. katu moderne stambene zgrade vrhunske kvalitete u Vodicama kraj Šibenika. Stan ima ukupnu korisnu površinu od 135,79 m² te se ističe prostranošću, funkcionalnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Na upit, 136,48 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Luksuzni dvoetažni stan s okućnicom, 200 m od plaže DUX predstavlja moderan dvoetažni stan S3 smješten na atraktivnoj lokaciji u Vodicama, svega 200 metara od mora i uređenih plaža ? odnosno svega četiri minute laganog hoda. Ova iznimna nekretnina pruža savršenu....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 520.000 €, 135,41 m2 cca 3840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE - Kuća u nizu s bazenom S3 Prodaje se visokokvalitetna kuća na dvije etaže površine 135,41 m2. U mirnom dijelu Vodica, s izuzetnom pažnjom posvećenom svakom detalju. U prizemlju se nalazi prostrani hodnik, ostava za dodatno skladištenje, spremište, kupaonica i odvojeni....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 495.000 €, 135,28 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Moderno uređen i opremljen Penthouse s Pogledom na More ? Brodarica Penthouse ? 3 spavaće sobe | 2 kupaonice | terasa | pogled na more | parking U prodaji je ekskluzivan trosoban Penthouse apartman na drugom katu zgrade sa ukupno 5 stanova, smješten u mirnom obiteljskom naselju Brodarice....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 640.000 €, 135,25 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 211-237 (od ukupno 245)

<< <1 2 3 4 5 6> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com