• GoHome Professional
nekretnine šibenik prodaja 140 m2 - GoHome
  • nekretnine šibenik prodaja 140 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine šibenik prodaja 140 m2

  • Za upit "nekretnine šibenik prodaja 140 m2" pronađeno 280 nekretnina - prosječna cijena 3.465 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ŠIBENIK, 180.000 €, 128,00 m2 cca 1410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Kuća za renovaciju idealna za obitelj koja traži prostor za vlastiti pečat i adaptaciju. Smještena je na prostranom zemljištu s dvorištem i vrtom, što je idealno za obitelj koja voli boraviti na otvorenom. Sastoji se od dvije spavaće sobe, te jedne dodatne prostrane sobe koja može....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 668.044 €, 128,00 m2 cca 5220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

U Tribunju se prodaje luksuzni stan s krovnom terasom. Smješten je u stambenoj zgradi u blizini marine, samo 50 metara od centra mjesta i plaže. Zgrada je novogradnja s očekivanim završetkom radova početkom 2024. godine. Stan E ima ukupnu neto korisnu površinu 128,47 m², a sastoji....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 750.000 €, 128,00 m2 cca 5860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se predivan, luksuzni stan, prvi red do mora, s pogledom na staru gradsku jezgru, šibensku katedralu i bajkovitu tvrđavu. Stan se nalazi u zgradi koja je potpuno obnovljena i rekonstruirana prema zadnjim standardima, te je u zgradu ugrađen i lift. Sam stan se sastoji od hodnika,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 395.000 €, 152,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Prostrani dvoetažni stan s privatnim vrtom, Vodice U širem centru grada Vodica, na mirnoj lokaciji udaljenoj oko 1.5 km od mora, smjestila se ova nova stambena zgrada. Kaiser Immobilien s ponosom nudi na prodaju ovaj izvanredan dvoetažni stan....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 750.000 €, 128,00 m2 cca 5860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

LUKSUZNA NEKRETNINA Prodaje se stan u Šibeniku sa pogledom na stari grad i more pored plaže Banj. STAN S7 nalazi se na katu i sastoji se od hodnika, tri spavaće sobe, WC, kupaonice, kuhinje / blagovaonice / dnevnog boravka te otvorenim dijelom ? natkrivenom terasom i nenatkrivenom....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 525.000 €, 152,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U Vodicama blizu Šibenika se prodaje moderno uređena dvojna kuća iz 2020. godine, promišljeno oblikovana kroz tri etaže ukupne površine 152 m2. Smještena na parceli od 563 m2, okružena je urednom okućnicom i uokvirena prostorom koji pruža i privatnost i otvoren pogled prema moru s....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 750.000 €, 128,00 m2 cca 5860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Jadrija, 309.000 €, 152,57 m2 cca 2030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se šarmantna kuća s dvorištem i pogledom na more ? Jadrija Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na Jadriji prodaje se samostojeća kuća s dvorištem, pomoćnim objektima i pogledom na more. Nekretnina je idealna za obiteljski odmor, cjelogodišnje stanovanje ili kao investicija za....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Jadrija, 309.000 €, 152,57 m2 cca 2030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji na Jadriji oko 100 m od plaže prodaje se kuća s prekrasnim pogledom na more. Ukupna bruto površina stambene zgrade iznosi 152,57 m². Kuća se sastoji od prizemlja i kata, a na okućnici se nalazi vanjska kuhinja i roštilj. Iza kuće u prizemlju je terasa....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Na upit, 128,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2026.,

www.terradalmatica.hr

Prodaje se prostrani stan u Šibeniku, smješten na trećoj etaži zgrade s ukupno četiri kata, udaljen samo 70 metara od plaže Banj . Stan je novogradnja ukupne površine 128 m² s pogledom na more i povijesni dio grada. Lift, Dizalo, Klima, Podno grijanje, Protuprovalna vrata, Smart home,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Na upit, 128,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2026.,

www.terradalmatica.hr

Prodaje se renoviran stan u strogoj gradskoj jezgri u Šibeniku, ukupne površine 128 m². Stan se nalazi na drugom katu u kamenoj zgradi, samo 80 metara od mora . Ima pogled na more te lijepu terasu. Terasa.

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 300.000 €, 153,00 m2 cca 1960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.09.2025.,

www.crozilla.com

Na mirnoj i sunčanoj lokaciji u južnom dijelu Jadrije, svega 130 metara od plaže, nalazi se ova prostrana dvojna kuća s dvije etaže, pomoćnim objektima i prekrasnim pogledom na more. Idealna je za obiteljski život, odmor ili investiciju u turistički najam. Kuća ima brutto površinu....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 400.000 €, 127,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se višeetažan stan sa bazenom u Bilicama na mirnoj lokaciji. Stan se nalazi u dvojnoj kući. Svaki stan ima svoj bazen. Stan se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata. PRIZEMLJE Sastoji se od hodnika, stubišta, kupaonice, kuhinje, dnevnog boravka, blagovaonice, natkrivene....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 450.000 €, 127,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 565.000 €, 153,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderna dvojna kuća u novogradnji na mirnoj lokaciji u Srimi, nedaleko Vodica, samo 250 metara od mora i 800 metara od centra. Kuća ukupne površine 153 m² prostire se na tri etaže ? prizemlje, kat i drugi kat ? te je projektirana s posebnom pažnjom na funkcionalnost i udobnost,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 350.000 €, 127,00 m2 cca 2760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se apartman s pogledom na more ? Žaborić, Šibenik | Idealno za obiteljski odmor U mirnom obalnom mjestu Žaborić, svega 6 km od centra Šibenika u smjeru Splita, prodaje se moderan apartman s prekrasnim pogledom na more. Smješten je na drugom katu novije zgrade s krovnom terasom....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 350.000 €, 127,00 m2 cca 2760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 435.000 €, 127,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Predstavljamo vam izuzetnu priliku ? stan smješten u novogradnji u mirnom dijelu Rogoznice, samo 100 metara od mora. Stan je juzne orijentacije s panoramskim pogledom na more, što osigurava obilje prirodnog svjetla tijekom cijelog dana. Zgrada je projektirana u suvremenom stilu, s....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 481.000 €, 126,75 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Luksuzni penthouse s liftom i pogledom na more! Prodaje se ekskluzivan penthouse na 2. katu moderne novogradnje u Vodicama, projektirane od renomiranog arhitekta. Ovaj vrhunski stan ističe se suvremenim dizajnom, najkvalitetnijim materijalima i panoramskim pogledom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 341.874 €, 126,62 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

OSNOVNE INFORMACIJE ? Apartman u Šibeniku, na adresi Krapanjskih spužvara 81A ? Lokacija: 5 km južno od Šibenika ? Mikrolokacija: naselje vila i privatnih kuća OPIS ? Predmetna nekretnina predstavlja kuću upisanu u ZK odjel Šibenik, katastarska općina Donje Polje ? Suvlasnički dio....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 443.030 €, 126,58 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Trosobni stan u novogradnji s garažom, spremištem i krovnom terasom 102 m² s pogledom na more U manjoj stambenoj zgradi s ukupno 5 stanova, smještenoj u mirnom dijelu Vodica, prodaje se stan S4 na 2. katu. Stan S4 nalazi se na 2. katu, ima 86,76 m² grijane unutarnje....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 259.000 € na 255.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Meterize, 255.000 €, 126,37 m2 cca 2020 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 270.000 €
05.02.2026 - 259.000 €
01.05.2026 - 255.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Šibenik dvoetažni stan na lijepoj i mirnoj lokaciji, u neposrednoj blizini škole, trgovine, sportskih sadržaja i javnog prijevoza, smješten je ovaj komforan dvoetažni stan u novogradnji koji pruža savršen spoj udobnosti, funkcionalnosti i mirnog obiteljskog okruženja. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Meterize, 259.000 €, 126,37 m2 cca 2050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

.::: Veliki stan na Meterizama površine 126m2 :::. U blizini škole na Meterizama nalazi se manja stambena zgrada sa dva poslovna prostora i dva stana. Predmetni stan je smješten na prvom katu i dijelom se proteže u visoko potkrovlje. Sastoji se od hodnika, toaleta, kupaonice, tri....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 253-275 (od ukupno 280)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me