• GoHome Professional
nekretnine šibenik prodaja 120 m2 komforan - GoHome
  • nekretnine šibenik prodaja 120 m2 komforan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine šibenik prodaja 120 m2 komforan

  • Za upit "nekretnine šibenik prodaja 120 m2 komforan" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 3.542 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 370000 eura (prosječna cijena)
    • do 440000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 592.560 €, 123,00 m2 cca 4820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

U Tribunju se prodaje komforan stan s dvije prostrane terase ukupne neto korisne površine 123,45 m2. Smješten je u stambenoj zgradi u blizini marine, samo 50 metara od centra mjesta i plaže. Zgrada je novogradnja s očekivanim završetkom početkom 2024. godine. Stan D je smješten na....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 230.000 €, 116,00 m2 cca 1980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

.::: Prostrani stan površine 116m2u Varošu :::. U Šibeniku, predio Varoš, nalazi se komforan stan površine 116m2. Smješten je na drugom katustarije zgrade. Sastoji se od hodnika, kupaonice, dvije spavaće sobe, kuhinje sa blagovaonicom i dnevnom sobom, te terase sa koje se pruža prekrasan....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 259.000 € na 255.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 255.000 €, 126,00 m2 cca 2020 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 270.000 €
04.02.2026 - 259.000 €
01.05.2026 - 255.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Šibenik dvoetažni stan na lijepoj i mirnoj lokaciji, u neposrednoj blizini škole, trgovine, sportskih sadržaja i javnog prijevoza, smješten je ovaj komforan dvoetažni stan u novogradnji koji pruža savršen spoj udobnosti, funkcionalnosti i mirnog obiteljskog okruženja. Stan se nalazi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine šibenik prodaja 120 m2 komforan'
456.160 €
456.160 €
725.000 €
  Stan, ŠIBENIK, 370.000 €, 119,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Prostrani trosobni stan s dvije velike lođe, 100 m od mora, Grebaštica U modernoj stambenoj zgradi na atraktivnoj lokaciji u Grebaštici, na samo 100 metara od mora, Kaiser Immobilien s ponosom nudi na prodaju ovaj izvanredan trosobni stan.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 340.000 €, 123,00 m2 cca 2760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Stan na Brodarici zvuči kao sjajna prilika za one koji traže nekretninu blizu mora. Brodarica, smještena uz obalu Jadranskog mora pored Šibenika, poznata je po svojoj prekrasnoj obali i mirnom okruženju. Stan na tako atraktivnoj lokaciji nudi dodatnu vrijednost, posebno ako se planira....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 230.000 €, 116,00 m2 cca 1980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

.::: Prostrani stan površine 116m2 u Varošu :::. U Šibeniku, predio Varoš, nalazi se komforan stan površine 116m2. Smješten je na drugom katu starije zgrade. Sastoji se od hodnika, kupaonice, dvije spavaće sobe, kuhinje sa blagovaonicom i dnevnom sobom, te terase sa koje se pruža....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 456.160 €, 114,04 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.bonum-nekretnine.com

Stan 4B nalazi se na prvom katu moderne novogradnje i nudi komforan raspored idealan za obiteljski život. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, tri spavaće sobe, kupaonice, dodatnog WC-a i hodnika. Unutarnja površina stana iznosi 72,29 m². Stan ima natkriveni....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 645.000 €, 130,00 m2 cca 4960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Jedinstvena prilika, jedinstvena nekretnina na prestižnoj poziciji. Kompletno renoviran veliki stan s terasom u povijesnoj jezgri grada Šibenika na Medulićevom trgu! Visoki stropovi, stropna i podna rasvjeta. 4 sobe i 4 kupaonice. Novouređen i potpuno adaptiran luksuzni stan sa svim....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Centar, 380.000 €, 110,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća kuća s okućnicom od 250 m2 na odličnoj lokaciji u blizini centra Šibenika. Kuća se nalazi par minuta hoda od centra grada, tvrđave Barone, tvrđave sv. Ivana i plaže Banj. Objekt se sastoji od prizemlja i kata svaki s vlastitim ulazom. U prizemlju se nalazi jednosoban....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 461.118 €, 109,79 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Moderna stambena zgrada u novogradnji u Brodarici kraj Šibenika, sa šest stanova na tri etaže, dio atraktivnog ograđenog naselja od četiri zgrade. Dostupan je stan AP1 u prizemlju koji sadrži dnevni boravak, blagovaonicu i kuhinju kao jednu cjelinu, dvije kupaonice, hodnik, tri spavaće....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com