• GoHome Professional
nekretnine šibenik prodaja 120 m2 - GoHome
  • nekretnine šibenik prodaja 120 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine šibenik prodaja 120 m2

  • Za upit "nekretnine šibenik prodaja 120 m2" pronađeno 291 nekretnina - prosječna cijena 3.411 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 379.000 €, 110,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je apartman na atraktivnoj lokaciji samo 120m od predivne šljunčane plaže u Grebaštici. Zgradu je gradila firma tako da su kupci oslobođeni poreza na promet nekretnina. Apartman je smješten na drugom katu manje zgrade s ukupno 5 jedinica. Sam apartman ukupnu podnu površinu....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 345.000 €, 130,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kamena kuća na šibenskoj rivi, ukupne površine 130 m2, prvi red do mora. Ova lokacija je savršena za uživanje u bogatoj kulturnoj i gastronomskoj ponudi grada. Zbog blizine katedrale sv. Jakova, stare gradske jezgre i popularne plaže Banj, kuća je smještena u samom srcu....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 450.000 €, 110,00 m2 cca 4090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju prostran, luksuzno uređen trosoban stan netto površine 110,81m2 , u sadržajnoj gradskoj četvrti, idealnoj za urbano obiteljsko stanovanje. Ovaj jedinstveni stan posebno krasi posvećenost detaljima koja se očituje u skladnom i funkcionalnom dizajnu , što ga čini....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 260.000 €, 130,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je potpuno namještena samostojeća kuća na otoku Kapriju smještena na parceli od 226 m², južno orijentirana pa je osvijetljena cijeli dan i samo 100 m udaljena od mora. Kuća je spojena na vodovod, ima vlastitu gusternu i septičku jamu, dok su prozori PVC. Vlasništvo je uredno,....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 379.000 €, 110,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 399.000 € na 425.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ŠIBENIK, Centar, 425.000 €, 110,00 m2 cca 3860 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.10.2025 - 470.000 €
12.12.2025 - 399.000 €
17.12.2025 - 435.000 €
11.03.2026 - 425.000 €
31.03.2026 - 399.000 €
18.04.2026 - 425.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Kompletno adaptirana autentična kamena kuća u staroj gradskoj jezgri u najstrožem centru, tik uz kazalište i glavni gradski trg Poljana. Bruto površina kuće je 132,5 m2, neto 110 m2. Kuća se sastoji od ukupno 4 zasebne/odvojene smještajne jedinice pri čemu svaka ima zaseban ulaz,....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 250.000 €, 130,00 m2 cca 1920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJE SE Kuća uz more za potpunu renovaciju, Zaton kraj Šibenika Na izvanrednoj lokaciji, samo 5 metara od mora, prodaje se kuća za potpunu renovaciju, s otvorenim pogledom koji oduzima dah. Smještena u prvom redu do mora u slikovitom Zatonu kraj Šibenika, ova nekretnina nudi jedinstvenu....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 260.000 €, 130,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Na otoku Kapriju, u neposrednoj blizini mora, prodaje se održavana i potpuno namještena kuća ukupne površine cca 130 m², izgrađena na parceli od 226 m². Kuća se sastoji od dvije stambene jedinice koje zajedno čine idealnu kombinaciju privatnosti i prostranosti, savršenu za odmor ili....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 343.000 €, 110,00 m2 cca 3120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se elegantan stan u prizemlju moderne zgrade u Vodicama. Stan A1 će imati 87 m² i pružat će osjećaj prostranosti i udobnosti. Sastojat će se od dvije spavaće sobe, a tu će biti i dvije kvalitetno uređene kupaonice te dodatni wc koji olakšava svakodnevicu. Dnevni boravak spojen....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 286.000 €, 110,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju dvoetažni funkcionalan trosoban stan u kući u nizu u centru grada (Vanjski), ukupne korisne vrijednosti 110,33 m2. Stan je raspoređen kako slijedi: - prizemlje: ulazni hodnik, kotlovnica, ostava, izlaz u zajednički vrt - kat: unutarnjim stepenicama se dolazi....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 180.000 € na 160.000 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 160.000 €, 110,00 m2 cca 1460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.04.2025 - 180.000 €
29.03.2026 - 160.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.11.2024.,

www.indomio.hr

Na prodaju samostojeća kuća, prizemlje i kat, na mirnoj lokaciji, dvije minute od mora na otoku. Objekt se nalazi svega 150 metara od mora, plaže i pristaništa broda na otoku Kaprije. Sastoji se od prizemnog dijela u kojem su smještene kuhinja i dnevni dio. Vanjskim stepenicama se....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 450.000 €, 130,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom mjestu nedaleko od Šibenika nalaze se dvojne kuće s bazeno u izgrdnji. Svaka kuća prostire se na tri etaže i ima približno 130 m neto stambene površine. Ukupna površina zemljišta iznosi 622 m, pri čemu svakoj kući pripada polovica. Kuće imaju gotovo identičan raspored prostorija....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 286.000 €, 110,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 240.000 €, 130,00 m2 cca 1850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je kuća u samom centru Zatona, šarmantnog dalmatinskog mjesta smještenog uz more, svega desetak minuta vožnje od Šibenika. Ova prostrana kuća proteže se na tri etaže i pruža savršen spoj tradicionalnog štiha i suvremenog komfora, idealna za obiteljski život, kao vikendica....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 230.000 €, 130,00 m2 cca 1770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.crozilla.com

Udobna i funkcionalna kuća s terasama i garažom ? Bilice, Stubalj (10 minuta do plaže) U mirnom i uređenom dijelu Bilica ? naselju Stubalj, prodaje se kuća koja je dio dvojne građevine, idealna za obiteljski život ili kao kuća za odmor blizu mora. Smještena na zemljištu ukupne površine....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Centar, 380.000 €, 110,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća kuća s okućnicom od 250 m2 na odličnoj lokaciji u blizini centra Šibenika. Kuća se nalazi par minuta hoda od centra grada, tvrđave Barone, tvrđave sv. Ivana i plaže Banj. Objekt se sastoji od prizemlja i kata svaki s vlastitim ulazom. U prizemlju se nalazi jednosoban....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 425.000 €, 110,00 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Kuća s 4 apartmana- Šibenik, Centar U samom centru Šibenika nalazi se kuća s četiri odvojena studio apartmana, raspoređena na prizemlje i tri kata. Svaki apartman je funkcionalno uređen kao samostalna cjelina s prostorom za spavanje i boravak, čajnom kuhinjom i kupaonicom, uz zasebne....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 352.992 €, 110,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je apartman oznake S3 smješten u manjoj stambenoj zgradi s ukupno četiri stambene jedinice, raspoređene na tri etaže: prizemlje, kat i krovnu terasu. Nekretnina se nalazi u novoizgrađenom, urednom i modernom dijelu grada Vodice, u mirnom i ugodnom susjedstvu, idealnom za....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 461.118 €, 109,79 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Moderna stambena zgrada u novogradnji u Brodarici kraj Šibenika, sa šest stanova na tri etaže, dio atraktivnog ograđenog naselja od četiri zgrade. Dostupan je stan AP1 u prizemlju koji sadrži dnevni boravak, blagovaonicu i kuhinju kao jednu cjelinu, dvije kupaonice, hodnik, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 518.000 €, 109,68 m2 cca 4720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Ekskluzivni duplex s vrtom i bazenom, savršen spoj mira, dizajna i mediteranskog načina života Na sunčanoj šibenskoj obali, okružen mirisima borova i soli, smješten je ovaj vrhunski dvoetažni stan koji nudi rijetku kombinaciju privatnosti, suvremenog komfora i iskonske....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 289.000 €, 109,46 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Stan u prizemlju sa 121 m² vrta, 2 parkinga, novogradnja 121 m² vrta + 47 m² terasa ? vanjski prostor koji u praksi postaje glavni dio stana ? upravo takav koncept nudi ovaj stan u Vodicama. Stan je smješten u projektu koji čine dvije manje zgrade s ukupno 6 stanova,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 527.340 €, 109,34 m2 cca 4820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Penthouse s krovnom terasom, 120m od plaže, 2 garaže Velika terasa koja okružuje stan, privatna krovna terasa od 85,41 m², garaža i svega nekoliko minuta hoda do plaže i centra Vodica ? upravo takve karakteristike danas definiraju najtraženije penthouse stanove uz....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Na upit, 130,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2024.,

www.terradalmatica.hr

Prodaje se kamena kuća na šibenskoj rivi, ukupne površine 130 m2, prvi red do mora . Ova lokacija je savršena za uživanje u bogatoj kulturnoj i gastronomskoj ponudi grada. Zbog blizine katedrale sv. Jakova, stare gradske jezgre i popularne plaže Banj, kuća je smještena u samom srcu....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, Na upit, 110,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.terradalmatica.hr

U Brodarici se prodaje trosobni stan ukupne površine 110 m² na prvom katu, 200 m od mora . Nalazi se u zgradi s ukupno dvije stambene jedinice koja je pri kraju gradnje, a očekivani završetak radova i useljenje se očekuje na jesen 2023. Stan ima pogled na more i opremljen je podnim....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, Na upit, 110,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.terradalmatica.hr

Šime je vlasnik i direktor agencije Terra Dalmatica. Nakon što je diplomirao na Ekonomskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, profesionalnu karijeru u djelatnosti prometa nekretninama započeo je u svom rodnom Šibeniku. Klima, Namješten, Podno grijanje, Spremište, Luster, Klimatizacija,....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 457.600 €, 109,00 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderna vila u nizu od 109 m², smještena u mirnom i uređenom naselju u Tribunju, okruženom vilama suvremene arhitekture. Raspored U prizemlju se nalazi otvoreni koncept kuhinje i blagovaonice, gostinjski WC te prostrani dnevni boravak koji ima direktan izlaz na dvije vanjske....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 185.000 € na 195.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 195.000 €, 109,00 m2 cca 1790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.05.2026 - 185.000 €
15.05.2026 - 195.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Bilice Stubalj, mirna lokacija, samo 350 m od plaže, trosoban stan u prizemlju kuće ukupne korisne površine 109,45 m2 sa pripadajućim dvorištem i pomoćnim objektom/spremište od 36 m2. Stan ima 81,20 m2 korisnu površinu i sastoji se od: ulaza, hodnika, kupaonice, kuhinje sa blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 393.792 €, 109,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Luksuzan stan s liftom i top pogledom na more Prodaje se iznimno atraktivan i luksuzno projektiran dvosoban stan S6 na 1. katu moderne stambene zgrade visoke kvalitete u Vodicama kraj Šibenika. Stan ima ukupnu korisnu površinu od 109 m² te se ističe vrhunskom opremom,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 440.000 €, 131,00 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Luksuzan stan AS4 Brodarica/Šibenik Mediteranski mir i suvremeni luksuz na idealnoj lokaciji Na 100m od mora, u mirnom dijelu Brodarice, smjestio se ovaj useljiv i prostran stan koji savršeno spaja raskoš sa suvremenim dizajnom, funkcionalnost i osjećaj doma. Stan se prostire preko....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 440.000 €, 131,00 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se penthouse u novogradnji na Brodarici, u blizini Šibenika, 100 m od plaže. Stan se nalazi na vrhu zgrade, ima 131,69 m2 i pruža pogled na more. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagavaonom, četiri spavaće sobe, tri kupaonice te jednog odvojenog toaleta....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 440.000 €, 131,00 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se elegantan i prostran penthouse u Brodarici, udaljen svega 150 metara od plaže, s otvorenim pogledom na more. Stan se sastoji od hodnika, četiri spavaće sobe, tri moderno uređene kupaonice, dodatnog gostinjskog WC-a, kuhinje s blagovaonicom te prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 457.600 €, 109,00 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se vila u nizu ukupne stambene površine 109 m², s pripadajućim vrtom i privatnim bazenom. Nalazi se u mirnom i uređenom dijelu Tribunja. Ova nekretnina osmišljena je kao spoj funkcionalnosti, estetike i visokih građevinskih standarda, čineći je idealnim izborom za ugodan obiteljski....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 440.000 €, 131,00 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju ? Luksuzni penthouse 100 m od plaže, Brodarica (Šibenik) 131,69 m² | 4 spavaće sobe | 3 kupaonice + WC | Pogled na more | 2 parkirna mjesta Prodaje se penthouse u kvalitetnoj novogradnji na atraktivnoj lokaciji u Brodarici, u neposrednoj blizini Šibenika, svega 100 metara....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 290.000 €, 109,00 m2 cca 2660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

U Murteru se prodaje kuća s dvorištem ukupne površine 109 m² u centru mjesta. Od mora je udaljena svega 45 metara. Kuća se prostire na tri etaže. U prizemlju se nalazi kuhinja, blagovaonica, dnevni boravak i wc. Unutrašnjim drvenim stepenicama se ide na prvi i drugi kat. Na prvom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 440.000 €, 131,69 m2 cca 3340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan AS4 na zadnjem katu novoizgrađene zgrade u blizini plaže, u naselju Brodarica u okolici Šibenika. Stan ukupne veličine 131.69m2 sastoji se od kuhinje spojene s blagovaonom i dnevnim boravkom, četiri spavaće sobe, tri kupaonice i jednog odvojenog toaleta te dvije natkrivene....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 253-287 (od ukupno 293)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr