- nekretnine ŠTRIGOVA prodaja

  • Za upit "nekretnine štrigova prodaja" pronađeno 70 nekretnina - prosječna cijena 790 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 200 m2
    • do 250 m2
    • 250 m2 (prosječna površina)
    • barem 250 m2
    • 300 m2
  •  Po cijeni
    • do 45000 eura
    • do 57000 eura (prosječna cijena)
    • do 68000 eura
    • do 573 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ŠTRIGOVA, 60.000 €, 62,00 m2 cca 970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se vikend kuća koja je građena 1926, a dio je na novo sagrađen 2020 godine. Dvorište je veličine 216m2, a šuma i pašnjak je veličine 9201m2, tako da kuća ima potencijala za turizam, a prednost je to što je miran predio. Pogled je na Mađerkin breg (srce gornjeg Međimurja).....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 80.000 €, 93,00 m2 cca 860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.crozilla.com

Smještena u idiličnom Grabrovniku, u blizini Štrigove u srcu Međimurske županije, ova samostojeća kuća površine 93 m nudi izvrsnu priliku za sve koji traže projekt s potencijalom. Grabrovnik je poznat po mirnom, zelenilu okruženom okruženju, podalje od gradske vreve, a ipak uz dobru....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 215.000 €, 110,00 m2 cca 1960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.11.2025.,

www.njuskalo.hr

GORNJE MEĐIMURJE - kuća prizemnica - 110 m2 Prodaje se moderna obiteljska kuća u Štrigovi, izgrađena 2018. godine u mirnom i zelenom okruženju. Kuća je prizemnica suvremenog izgleda i kvalitetne gradnje, pogodna za obiteljski život. Stambena površina iznosi oko 110 m², a parcela ima....

 
 
 
  Zemljište, ŠTRIGOVA, 50.000 €, 5663,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se zemljište mješovite namjene površine 5.663 m, smješteno u mirnom i zelenom okruženju. Ova atraktivna parcela pruža raznovrsne mogućnosti korištenja od stambene do poslovne i gospodarske namjene što je čini zanimljivom kako privatnim kupcima, tako i investitorima. Blaga....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 350.000 €, 70,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.indomio.hr

Kuća s prekrasnim pogledom u Banfiju. Potpuno obnovljena, opremljena i spremna za uživanje ili investiciju! U idiličnom selu Banfi kraj Štrigove, gdje se hrvatsko selo susreće s pogledom koji oduzima dah, čeka vas iznimna prilika ? kuća za odmor koja spaja udobnost, estetiku i potencijal....

 
 
 
  Zemljište, ŠTRIGOVA, 27.000 €, 13700,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo mješovitu šumu, veću od 1,3 hektara u jednom komadu. Šuma je na kosini, mješovita, veći dio je bukva. Desetljećima nije rušeno osim suhih stabala, tako da je prepuna drvne građe. Šuma je na kosini ali je moguć pristup traktorima i ostalom šumarskom mehanizacijoma. Vlasništvo....

 
 
 
  Zemljište, ŠTRIGOVA, 29.300 €, 5253,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2026.,

www.indomio.hr

Isključivo u Dogma nekretninama! U zelenilom okruženom naselju Robadje, u sastavu općine Štrigova, smjestila se parcela koja nudi mnogo više od same zemlje. Nalazi se u srcu Gornjeg Međimurja, kraja za koji s razlogom kažu da je jedan od najljepših u cijeloj regiji. Zemljište površine....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 210.000 € na 199.900 € - 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠTRIGOVA, 199.900 €, 210,00 m2 cca 950 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.01.2026 - 210.000 €
08.03.2026 - 199.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.01.2026.,

www.indomio.hr

Štrigova, krasna obiteljska kuća u centru! Prodajemo kuću modernijeg izgleda, odlično održavanu i bez nužnih ulaganja. Tlocrtna površina kuće je 130 m2 na parceli od cca 1260 m2. Kuća ima priključak struje, vode, plina, interneta, telefona i kanalizacije. Mirna ulica, svega par minuta....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 190.000 €, 160,00 m2 cca 1190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.04.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se uhodani OPG ugostiteljski objekt na cesti prema veličanstvenom vidikovcu na Mađerkinom bregu i kuća za stanovanje i biznis u blizini. Drveni objekt s terasom i drvenim stolovima i klupama ima veličanstveni pogled na vidikovac, Sloveniju i Međimurje. Registriran kao OPG....

 
 
 
  Zemljište, ŠTRIGOVA, 20.000 €, 8800,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Rijetkost! Na vrhu brda iznad Štrigove, zvanom Štrigovčak, tik do mjesta na kojem je nekada bio stari grad grofova Celjskih, prodajemo zemljište mješovite namjene, poljoprivredno, a na vrhu može biti i građevinsko, jer su vikendice u blizini. S vrha brda puca neopisiv pogled na cijeli....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 78.000 €, 100,00 m2 cca 780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na skrivenom mjestu u Robadju, ponad Štrigove, na prekrasnom platou iznad šume, prodajemo novogradnju nastavljenu na postojeću manju vikendicu. Kuća se uređuje na dnevnoj bazi i stvarno stanje može izgledati trenutno drukčije od onog na slikama. Krasi ju diskretan pogled na Štrigovu,....

 
 
 
  Zemljište, ŠTRIGOVA, 84.000 €, 5544,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Prekopi od 5544m2 u mirnom dijelu. Uz zemljište dostupne komunalije (struja, voda, plin). Cijena je 15eur/m2, a mogućnost je kupovine i po parcelama ( 3 parcele). Sve ostale informacije na broj telefona 098242279 Kruno Tkalčec .

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 167.000 €, 120,00 m2 cca 1390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.indomio.hr

Štrigova, Grabrovnik, simpatična kuća na zemljištu površine 7303 m².Prizemlje kuće sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, spavaće sobe te kupaonice s WC-om. Iz dnevnog boravka stepenice vode na galeriju koja može služiti kao dodatna spavaća....

 
 
 
  Zemljište, ŠTRIGOVA, 27.000 €, 1400,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Ekskluzivna ponuda samo za odabrane! Robadje, Štrigova, Međimurje, prodajemo zemljište za gradnju vikendice ili manje kuće, savršeno veliko da se ne mora previše kositi, a opet nije premalo, na idealnoj lokaciji s fenomenalnim pogledom na Sveti Urban na jednu stranu i Vidikovac na....

 
 
 
  Apartman, ŠTRIGOVA, 450.000 €, 400,00 m2 cca 1130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.04.2025.,

www.crozilla.com

Unikatno u gornjem Međimurju! Stopljena s prirodom, 90% dovršena apartmanska kuća od masivnog drveta, novogradnja, tlocrtne površine 275 m2, s četiri velika apartmana na dvije etaže, od kojih svaki ima kuhinju, blagovaonu, dnevni boravak, spavaću sobu i sobu za djecu koja se može....

 
 
 
  Zemljište, ŠTRIGOVA, 390.000 €, 23218,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Isključivo u Dogma nekretninama! U mirnom kutku Međimurja, u Štrigovi, pruža se prilika koja čeka da bude pretvorena u priču uspjeha. Na prostranom zemljištu 23.218 m, smjestilo se pet objekata u Roh-Bau fazi, idealnih za razvoj turističko-ugostiteljskog kompleksa. Na samom ulazu....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 299.000 €, 200,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

Katnica s visokim prizemljem smještena je u mirnom predjelu Banfija, nedaleko od Štrigove u srcu Međimurske županije, ova samostojeća kuća nudi izniman životni ambijent uz zadivljujući pogled na planine. Kuća površine 200 m, a okućnica od 587 m uz posjed od 18416m2 koji je moguće....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 440.000 € na 420.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠTRIGOVA, 420.000 €, 300,00 m2 cca 1400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 440.000 €
16.05.2026 - 420.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

RARITET, prodajemo krasnu ruralnu vilu na jednoj od najboljih lokacija u Međimurju. Na mjestu gdje su se sljubili nebo i Međimurski bregi, s rajskim pogledom na 3 države, u blaženom miru, nalazi se Vaš komadić Međimurskog raja. Ova nekretnina nudi nekoliko stvari koje su danas neprocjenjive:....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 210.000 € na 199.900 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠTRIGOVA, 199.900 €, 170,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.01.2026 - 210.000 €
07.03.2026 - 199.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 250.000 €, 316,00 m2 cca 790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

BANFI - vila - ATRAKTIVNA LOKACIJA!!! Za više informacija i razgledavanje slobodno nas kontaktirajte. Kontakt: Ivan Ladić ? agent s licencom Telefon: +385 99 4222 533 E-mail: ivan@landmark-nekretnine.hr Web: www.landmark-nekretnine.hr ID KOD AGENCIJE: 4 Ivan Ladić Direktor, Agent....

 
 
 
  Zemljište, ŠTRIGOVA, 75.000 €, 2535,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.njuskalo.hr

2.535 m² | 200 m od Mađerkinog brega i vidikovca NA PRODAJU ? atraktivno građevinsko zemljište u naselju Robadje, ukupne površine 2.535 m², smješteno na jednoj od najtraženijih mikrolokacija u gornjem Međimurju ? svega 200 metara lagane šetnje do Mađerkinog brega i vidikovca, najpoznatijih....

 
 
 
  Zemljište, ŠTRIGOVA, 17.000 €, 1936,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju građevinsko kutno zemljište ? Prekopa (blizina Toplica Sveti Martin) Prodaje se atraktivno kutno zemljište u naselju Prekopa, na odličnoj lokaciji svega 2,5 km od Toplice Sveti Martin. Zemljište se nalazi u građevinskoj zoni, što ga čini idealnim za izgradnju obiteljske....

 
 
 
  Zemljište, ŠTRIGOVA, 140.000 €, 244,00 m2 cca 570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.crozilla.com

Nekretnina se nalazi u samom centru mjesta, pa je stoga idealna kao investicija za gradnju poslovno stambene zgrade. Okućnica površine 3.018 m. Kombinacija povoljne lokacije, prostornosti i velikog zemljišta čini ovu nekretninu iznimno vrijednom investicijom u srcu Međimurja. Vlasništvo....

 
 
 
  Stan, ŠTRIGOVA, 125.000 €, 60,00 m2 cca 2080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem kompletno adaptiran stan u centru Štrigove (nove instalacije stuje, plina i vode). U adaptaciji su korišteni najkvalitetniji materijali. Podno grijanje u kupaonici i kuhinji. Nova stolarija (troslojno staklo) - Marlex Hrastov parket - MOPAR - postavljanje riblja kost Klima....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 27.000 €, 38,00 m2 cca 710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na mirnom mjestu u Banfiju ponad Štrigove prodajem staru kuću veličine 38 m2 na parceli dimenzije 3400 m2. Kućica nema nikakav priključak i za potpunu je adaptaciju ili rušenje i gradnju nove nekretnine. Svi priključci su odmah u blizini. Parcela je duga cca 97 metara i široka 35m.....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 180.000 €, 130,00 m2 cca 1390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasna kuća u privatnom vlasništvu, smještena u mirnom mjestu Jalšovec, Štrigova, Međimurska županija. Ova je nekretnina prava prilika za one koji traže stambenu nekretninu van gradske vreve, a istovremeno u blizini svih potrebnih sadržaja. Kuća ima 130 kvadratnih metara....

 
 
 
  Apartman, ŠTRIGOVA, 450.000 €, 624,00 m2 cca 720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je drvena kuća, površine od 624 m2, okružena okućnicom od 7500 m2 u blizini Sv. Martina na Muri. Kuća je izgrađena 2021. godine i sastoji se od 4 jednaka apartmana sa zasebnim ulazima. Svaki apartman je opremljen kuhinjom, kupaonicom te krevetima te je potrebno samo dovršiti....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 199.990 €, 120,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se odma useljiva obiteljska kuća blizu centra Štrigove u mirnoj ulici sa uređenim dvorištem. Centar je na 5 min. hoda do svih sadržaja (trgovine, doktor, crkva, kafići, pošta, općina, državni arhiv). Površina parcele je 1257 m2 od toga je kuća 130 m2. Kuća je sagrađena 1985....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-70 (od ukupno 70)

<< <1 2> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more