• GoHome Professional
nekretnine ŠIBENIK prodaja moderan nenamješten - GoHome
  • nekretnine ŠIBENIK prodaja moderan nenamješten - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine ŠIBENIK prodaja moderan nenamješten

  • Za upit "nekretnine šibenik prodaja moderan nenamješten" pronađeno 24 nekretnina - prosječna cijena 3.875 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosječna površina)
    • barem 180 m2
    • 210 m2
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ŠIBENIK, 1.090.000 €, 266,00 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Dubrava kraj Šibenika ? Moderna villa s bazenom, garažom i prostranim ograđenim dvorištem U mirnom i zelenilom okruženom naselju Dubrava, svega nekoliko minuta vožnje od centra Šibenika, smještena je ova moderna i kvalitetno građena villa s elegantnim dizajnom, bazenom, garažom i....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 485.000 €, 140,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Drago nam je što Vam možemo predstaviti vrhunsku nekretninu koja objedinjuje kvalitetnu izvedbu, odličan tlocrt i visoki stupanj luksuza. Ova moderna vila s pet soba i ukupnom površinom od 136 m2 raspoređenih na dva nivoa jugozapadne je orijentacije što omogućava potpuno uživanje....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 1.550.000 €, 510,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Predivno uređena kuća koja se prodaje kompletno namještena, na fantastičnoj lokaciji u prvom redu do mora. Kuća je vrlo detaljno i moderno uređena, u vedrim bojama, te je vrlo dobro, već godinama uhodana u turistički posao. Ukupna površina iznosi 188 m2. Objekt se sastoji od prizemlja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine šibenik prodaja moderan nenamješten'
425.000 €
1.800.000 €
166.000 €
  Kuća, ŠIBENIK, 230.000 €, 115,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.08.2025.,

www.crozilla.com

Molimo zvati na mob: 00385 91 542 4774 Prodaje se potpuno moderno namješteni 3- sobni stan u Šibeniku. Šibenik je šarmantni grad na jadranskoj obali koji očarava svojom bogatom povješću i prekrasnom arhitekturom. Šibenik se ponosi s čak dva UNESCO- va spomenika : katedralom sv . Jakova....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 1.600.000 €, 191,00 m2 cca 8380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

Na jednoj od najpoželjnijih lokacija šibenskog primorja , svega 70 metara od mora, smjestila se ova nova, luksuzno uređena i potpuno namještena vila koja pruža savršenu kombinaciju privatnosti, elegancije i mediteranskog načina života. Vila se prostire na dvije etaže i pažljivo je....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 1.650.000 €, 310,00 m2 cca 5320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.crozilla.com

Lokacija: Žaborić, Šibenik Vrsta nekretnine: Samostojeća kuća s tri zasebne stambene jedinice Udaljenost od mora: Samo 80 m od prekrasne plaže i šetnice Pogled: Otvoren panoramski pogled na more i otoke Parking: Privatno dvorište s 3 parkirna mjesta Površina: cca 300 m stambenog prostora....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 455.000 €, 151,00 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju ? Prekrasno obnovljena kamena kuća u srcu Šibenika, 151 m² U samom srcu povijesne jezgre Šibenika, u tihoj ulici ispunjenoj mediteranskim šarmom, prodaje se kompletno renovirana i namještena tradicionalna kamena kuća površine 151 m². Rijetka na tržištu, ova nekretnina spaja....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 450.000 €, 140,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Ova predivna kamena kuća smještena je u samom centru Šibenika, na samo nekoliko koraka od katedrale i šibenske rive. Savršen spoj starinskog šarma i modernog komfora, idealna za sve koji žele uživati u životu u srcu povijesnog grada s neponovljivim pogledima na more, kanal i šibenske....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Centar, 359.900 €, 115,54 m2 cca 3120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je elegantno uređena stambeno-poslovna kuća u srcu Šibenika, smještena u mirnoj ulici na atraktivnoj lokaciji u naselju Baldekin, neposredno uz glavni gradski trg, restorane, kafiće i povijesnu jezgru grada. Kuća ukupne površine 115,54 m² prostire se na četiri etaže ? prizemlje,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 230.000 €, 115,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 349.000 €, 73,00 m2 cca 4780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Na iznimnoj lokaciji u Šibeniku-Bilicama, između zračnih luka Split i Zadar, prodaju se četiri luksuzna apartmana u modernoj stambenoj zgradi. Pojedinačne komponente u skladu su s najmodernijim tehnikama gradnje. Cijeli objekt bit će opremljen podnim grijanjem putem toplinske pumpe....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 490.000 €, 177,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

UNIKATNA NEKRETNINA U SRCU ŠIBENIKA/2 APARTMANA, 2 POSLOVNA PROSTORA I KROVNA TERASA S JACUZZIJEM Predstavljamo vam ekskluzivnu, vrhunski uređenu kuću smještenu na izvanrednoj lokaciji ? svega nekoliko koraka od mora, u samom centru povijesnog Šibenika. Ova nekretnina predstavlja....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 1.150.000 €, 266,00 m2 cca 4320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je posebna, mediteranska vila s bazenom i prostranom okućnicom u Dubravi kod Šibenika. Ova prekrasna, funkcionalna vila nalazi se na parceli od 1831 m2 , a ima kuhinju i blagovaonicu te veliki dnevni boravak iz kojeg direktno izlazite na terasu. U prizemlju je jedna spavaća....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 490.000 €, 177,00 m2 cca 2770 €/m2

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 425.000 €, 115,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

U srcu šibenske stare gradske jezgre, u mirnoj pješačkoj zoni, smještena je potpuno iz temelja renovirana kamena kuća na četiri etaže, ukupne stambene površine 115 m². Nekretnina je izgrađena 2017. godine i podijeljena u četiri moderno uređena studio apartmana, od kojih svaki zauzima....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 799.000 €, 225,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.indomio.hr

BRODARICA LUKSUZNA URBANA VILA S BAZENOM Na jednoj od najboljih mikrolokacija u Brodarici, svega nekoliko minuta od Šibenika, prodaje se moderna urbana vila ukupne neto korisne površine 225 m, sagrađena na tri etaže, s bazenom, tri parkirna mjesta i potpuno uređenom okućnicom. Vila....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 565.000 €, 125,00 m2 cca 4520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.crozilla.com

Novouređen i potpuno adaptiran stan sa svim novim instalacijama na jedinstvenoj lokaciji povijesne jezgre grada Šibenika. Sastoji se od otvorenog plana dnevnog boravka koji je osunčan, klimatiziran i otvoren na tri strane. U sklopu dnevnog boravka nalazi se i prostrana moderna kuhinja.....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 550.000 €, 177,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

UNIKATNA NEKRETNINA U STAROJ JEZGRI ŠIBENIKA/2 APARTMANA, 2 POSLOVNA PROSTORA I KROVNA TERASA S JACUZZIJEM Predstavljamo vam ekskluzivnu, vrhunski uređenu kuću smještenu na izvanrednoj lokaciji ? svega nekoliko koraka od mora, u samom centru povijesnog Šibenika. Ova nekretnina predstavlja....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 550.000 €, 177,00 m2 cca 3110 €/m2

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 1.600.000 €, 304,00 m2 cca 5260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

ŽABORIĆ - Prodaje se luksuzno namještena samostojeća vila s bazenom i garažom smještena na uzvisini, pružajući spektakularan pogled na more i okolicu mjesta! Prekrasna moderna vila nalazi se na izuzetno atraktivnoj lokaciji, udaljena svega 150 m od plaže. Nesmetan panoramski pogled....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Centar, 240.000 €, 75,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je potpuno renovirana i moderno uređena kuća u nizu smještena na odličnoj lokaciji u samom centru Šibenika, svega nekoliko minuta hoda od stare gradske jezgre i u neposrednoj blizini Opće bolnice. Nekretnina je spremna za useljenje bez dodatnih ulaganja, a prodaje se potpuno....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Na upit, 120,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prekrasna kuća u prvom redu do mora, Šibenik-Žaborić. Ova elegantna kuća, smještena na prostranom zemljištu, nudi nevjerojatan pogled na more. Potpuno namještena, kuća se sastoji od prizemlja i kata, s po jednim stanom na svakom katu istog rasporeda. Svaki stan ima dvije....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-22 (od ukupno 20)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled