• GoHome Professional
nekretnina na zamjena balkon 320 m2 - GoHome
  • nekretnina na zamjena balkon 320 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na zamjena balkon 320 m2

  • Za upit "nekretnina na zamjena balkon 320 m2" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 1.681 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 300 m2 (malo manji)
    • 340 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 83000 eura
    • do 100000 eura (prosječna cijena)
    • do 120000 eura
    • do 1000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, VELIKA GORICA, 450.000 €, 300,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodajemo šarmantnu, prostranu i uređenu obiteljsku kuću smještenu u Velikoj Mlaki, izgrađenu 1993. godine. Ova kuća ima poseban štih jer ju je obitelj gradila za sebe, ne štedeći na kvaliteti materijala. S ukupnom površinom od 300 m2, ova kuća nudi udobnost i prostranost za vašu....

 
 
 
  Kuća, GORNJA STUBICA, 179.999 €, 300,00 m2 cca 600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se obiteljska kuća s poslovnim prostorom smještena u mirnom naselju Banšćica, općina Gornja Stubica. Nekretnina se nalazi u zelenilom okruženom području koje pruža mir i privatnost, a istovremeno je odlično prometno povezano. Udaljena je svega 45 minuta vožnje od Zagreba i....

 
 
 
  Kuća, BRCKOVLJANI, 250.000 €, 345,00 m2 cca 730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na izvrsnoj i traženoj lokaciji, u samom centru Brckovljana ? neposredno nasuprot dječjeg vrtića i osnovne škole, te svega 2 minute hoda od općine, doma zdravlja, ljekarne, novootvorene tržnice i većeg trgovačkog centra ? prodaje se prostrana useljiva kuća s velikim dvorištem. Autobusna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na zamjena balkon 320 m2'
250.000 €
250.000 €
  Kuća, RAŽANAC, 1.650.000 €, 320,00 m2 cca 5160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien predstavlja: ? Zadar. Rtina- Luksuzna vila 1. red do mora s panoramskim pogledom i bazenom Na jednoj od najpoželjnijih lokacija zadarskog područja, u mirnom i autentičnom dalmatinskom mjestu Rtina, smjestila se ova impresivna luksuzna vila koja predstavlja vrhunac....

 
 
 
  Kuća, VELIKA MLAKA, 450.000 €, 300,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Kuća, BOSILJEVO, 150.000 €, 300,00 m2 cca 500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju: - kuća katnica - 300 m2 - 90 m2 tavana - 1500 m2 netto površine - 1983 godina izgradnje - grijanje kombinirano (peć na drva, plinsko centralno) - garaža - balkon - terasa - pvc stolarija - rolete - gradski plin - gradski vodovod - gradska kanalizacija - bunar (izvorska....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 450.000 € na 480.000 € - 09.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, KLOŠTAR IVANIĆ, 480.000 €, 350,00 m2 cca 1370 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.11.2025 - 480.000 €
20.02.2026 - 450.000 €
09.04.2026 - 480.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

?350m² kuca ?Okucnica 900m² Cijena fleksibilna,takoder zamjena je moguca PRIZEMLJE: - Dnevna soba sa kaminom -Glavna spavaca soba sa dva ugradbena ormara -Kuhinja -Ostava /Špajza -Blagovaona -Kupaona -Terasa -Kotlovnica/prostorija za veseraj -Garaza sa ulazom u kucu 1. KAT- Jednako....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com