• GoHome Professional
nekretnina na moru suteren do 120000 eura - GoHome
  • nekretnina na moru suteren do 120000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru suteren do 120000 eura

  • Za upit "nekretnina na moru suteren do 120000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, NOVI MAROF, 120.000 €, 275,00 m2 cca 440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

Samostojeća katnica neto stambene površine 275 m2 na zemljištu površine 907 m2. Vanjska termofasada: stiropor 10 cm, PVC vanjska stolarija, plinsko centralno grijanje, hrastov parket u prizemlju, kanalizacija: septička. Okućnica istočne orijentacije, skoro u potpunosti ravna. Nekretnina....

 
 
 
  Zemljište, KRALJEVICA, 120.000 €, 1319,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Šmrika - prodajemo teren na dobroj lokaciji, dio terena je u građevinskom području naselja a dio u neizgrađenom dijelu naselja planske oznake NA 9. Teren je kos prema jugu, kamenit. Dozvoljena je gradnja obiteljske kuće, minimalna parcela 900m2, tlocrtna površina 80m2, kig 0,25, kis....

 
 
 
  Zemljište, STON, 120.000 €, 1525,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

ŽULJANA, PELJEŠAC ? Građevinsko i Poljoprivredno zemljište | 1525 m² Na prodaju je izuzetan zemljišni kompleks u Žuljani, skrivenom dragulju poluotoka Pelješca, poznatom po tirkiznim uvalama i najljepšim pješčanim plažama Jadrana. Ova parcela nudi savršen balans između privatnosti....

 
 
 
  Stan, DUBROVNIK, 120.000 €, 120,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

CIJENA NA UPIT. Stancca 120 m2 na vrhunskoj poziciji u Lapadu U zemljišnim knjigama upisan kao poslovni prostor Smješten u prizemlju moderne stambene zgrade s liftom Komforan dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom | 3 spavaće sobe| 2 kupaonice | Radna soba | 2 prostrane terase....

 
 
 
  Apartman, OMIŠALJ, 120.000 €, 17,00 m2 cca 7060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se šarmantan studio-apartman u Njivicama na otoku Krku, smješten na prvom katu. Stambena površina iznosi 17 m², a apartman obuhvaća hodnik, kupaonicu, funkcionalnu kuhinju s blagovaonom i spavaću zonu. Iz francuskog balkona pruža se ugodan pogled na more. Nekretnina se prodaje....

 
 
 
  Kuća, BAŠKA, 120.000 €, 75,00 m2 cca 1600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.crozilla.com

Draga Bašćanska - na udaljenosti 4 km od mora prodajemo kuću za renoviranje površine 75m2. Kuća ima u suterenu spremište cca 8m2 pogodno za bicikle, motocikle i sl. Vanjskim stepenicama se ide na kat, te se preko terase ulazi u kuću, tj. prvo u kuhinju i kupatilo koje se započelo....

 
 
 
  Stan, BAŠKA, 120.000 €, 75,00 m2 cca 1600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
 
-23%

Promjena cijene sa 155.000 € na 120.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DRAGA BAŠĆANSKA, 120.000 €, 112,00 m2 cca 1070 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 155.000 €
20.05.2026 - 120.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Draga Bašćanska - 4 km od mora, od Baške - blizu ceste, prodajemo ovu interesantnu kuću izgrađenu prije 1968. godine. Uporabna dozvola u fazi ishođenja. Kuća ukupne površine 112m2, terase 15m2, sastoji se od triju etaža. U suterenu je jedan mali stan u solidnom stanju, cca 15m2, sastoji....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Ražine, 120.000 €, 54,10 m2 cca 2220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.c21.hr

ŠIBENIK ? RAŽINE | Jednosoban stan u prizemlju, etažiran, parking Posredujemo u prodaji etažiranog stana smještenog u prizemlju stambene kuće u mirnom dijelu Gornjih Ražina, u Šibeniku. Kuća je izgrađena na zemljištu ukupne površine 392 m2, tlocrtne površine 172 m2, a sastoji se od....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Trešnjevka, 120.000 €, 51,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Prodaje se potpuno renoviran prostor površine 51 m², smješten u suterenu zgrade na odličnoj lokaciji na Trešnjevka. Stan se nalazi svega nekoliko minuta od Stadiona Kranjčevićeva, Cibone, Studentskog centra i Trešnjevačkog trga, dok je do samog centra grada potrebno otprilike 20 minuta....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnina na suteren do 120000 eura (1033)
  • nekretnina na moru do 120000 eura (606)
  • nekretnina na moru suteren (241)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.