• GoHome Professional
nekretnina na moru prvi red do mora vrt - GoHome
  • nekretnina na moru prvi red do mora vrt - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru prvi red do mora vrt

  • Za upit "nekretnina na moru prvi red do mora vrt" pronađeno 34 nekretnina - prosječna cijena 3.948 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 180 m2
    • do 220 m2
    • 220 m2 (prosječna površina)
    • barem 220 m2
    • 270 m2
  •  Po cijeni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosječna cijena)
    • do 490000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SVETI FILIP I JAKOV, 690.000 €, 205,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.10.2025.,

www.indomio.hr

Apartmanska kuća u prvom redu do mora, Sveti Petar na Moru Opis nekretnine Na prodaju je apartmanska kuća na ekskluzivnoj lokaciji, udaljena svega 2 minute hoda od plaže. Kuća je moderno građena i prodaje se potpuno namještena. Nekretnina se sastoji od tri odvojene stambene jedinice....

 
 
 
  Kuća, KORČULA, 2.500.000 €, 612,00 m2 cca 4090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.12.2025.,

www.indomio.hr

Otok Korčula - Hotel vila prvi red do mora Nudimo hotelsku vilu na prodaju, smještenu na zapadnoj strani otoka Korčule koji je poznat po prekrasnim skrivenim plažama i kristalno čistom moru, kao i po vinskoj kulturi i maslinicima. Vila površine 612 m2 prostire se na parceli od 601....

 
 
 
  Stan, PRIVLAKA, 450.000 €, 85,00 m2 cca 5290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA U PRVOM REDU DO MORA - PRIVLAKAU ponudi je luksuzni projekt novogradnje smješten u Privlaci, atraktivnom turističkom mjestu u neposrednoj blizini Zadra. Privlaka je poznata po razvedenoj obali, brojnim pješčanim plažama i plitkom moru, što omogućuje dužu kupališnu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru prvi red do mora vrt'
2.000.000 €
750.000 €
610.000 €
  Kuća, VELI IŽ, 1.500.000 €, 540,00 m2 cca 2780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Otok Iž, Veli Iž, luksuzna obiteljska vila na samom moru. U mirnoj zaštićenoj vali, okružena mediteranskim raslinjem. Bazen 4 x 10 m te vrt pov. 500 m² upotpunjuju jedinstven užitak boravka i življenja na moru. Prostire se na dvije etaže + potkrovlje, ukupno 540 m² stambene površine,....

 
 
 
  Stan, PRIVLAKA, 540.000 €, 107,00 m2 cca 5050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, ZAMBRATIJA, 1.152.135 €, 238,42 m2 cca 4830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na atraktivnoj lokaciji, u okruženju moderne arhitekture i otvorenog pogleda prema moru, smještena je ova vrhunski projektirana stambena kuća koja predstavlja spoj suvremenog dizajna, najviše razine komfora i privatnosti. Objekt se sastoji od šest zasebnih stambenih etažnih jedinica,....

 
 
 
  Kuća, MILNA, 750.000 €, 365,00 m2 cca 2060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je višekatna dvojna kuća prvi red do mora u mjestu Bobovišća na Moru, općina Milna, na otoku Braču. Kuća je zidane gradnje (beton i opeka), potpuno namještena i spremna za korištenje. Ukupna bruto površina iznosi 365,22 m, a okućnica zauzima 161 m. Izgrađena je 1985. godine,....

 
 
 
  Kuća, OBROVAC, 390.000 €, 230,00 m2 cca 1700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo samostojeću kuću sa dva stana i garažom u Ribnici na Karinskom moru. Kuća se nalazi u prvom redu do mora, u neposrednoj blizini mora i plaže, te uz kuću dobivate i vlastiti barku i vez. Kuća ima dvije etaže. U prizemlju je stan koji se sastoji od kuhinje s blagovaonicom,....

 
 
 
  Kuća, GORNJI KARIN, 550.000 €, 300,00 m2 cca 1830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Gornji Karin je zaista prekrasno mjesto za život ili investiciju, s očaravajućim pogledom na Velebit i Karinsko more Ova dvokatnica na samom moru, smještena na prostranom zemljištu od 1019 m², predstavlja sjajnu priliku. Prostrana terasa i lođa omogućuju uživanje u vanjskom prostoru,....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 2.000.000 € na 1.750.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VELI IŽ, 1.750.000 €, 235,00 m2 cca 7450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.10.2025 - 2.000.000 €
16.05.2026 - 1.750.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Doživite potpunu privatnost i luksuz jedne od najpoželjnijih vila na otoku Veli Iž, smještene u slikovitoj uvali Drage. Ova veličanstvena vila nudi spektakularan panoramski pogled na more, vlastiti bazen od 24 m² te izravan pristup moru kroz privatne stepenice. Uživati ćete u autentičnom....

 
 
 
  Kuća, BOBOVIŠĆA, 750.000 €, 365,00 m2 cca 2060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je višekatna dvojna kuća prvi red do mora u mjestu Bobovišća na Moru, općina Milna, na otoku Braču. Kuća je zidane gradnje (beton i opeka), potpuno namještena i spremna za korištenje. Ukupna bruto površina iznosi 365,22 m², a okućnica zauzima 161 m². Izgrađena je 1985.....

 
 
 
  Kuća, KORČULA, 1.540.000 €, 237,00 m2 cca 6500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je ekskluzivna vila novije granje smještena u mirnoj rezidencijalnoj zoni, u jednoj od najljepših uvala na otoku Korčuli. Vila je dovršena 2022. godine te predstavlja vrhunsku kombinaciju suvremene arhitekture, funkcionalnog rasporeda i pristupa moru. Vila se nalazi na....

 
 
 
  Kuća, OKRUG GORNJI, 375.000 €, 65,00 m2 cca 5770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Šarmantna mediteranska kuća smještena svega 40 metara od mora pruža savršen spoj privatnosti, udobnosti i opuštenog primorskog života. Ispred kuće nalazi se prekrasna uređena plaža idealna za svakodnevno uživanje u kristalno čistom moru i mediteranskom ambijentu, dok su restorani....

 
 
 
  Kuća, BAKAR, 400.000 €, 240,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća za prodaju ? Bakar ? 240 m², prvi red uz more, veliki vrt Prodaje se prostrana kuća ukupne površine 240 m² na izuzetnoj lokaciji u Bakru, na samom moru, s velikim vrtom i otvorenim pogledom. Nekretnina je idealna za obiteljski život, odmor ili turističku namjenu. Kuća se prostire....

 
 
 
 
-24%

Promjena cijene sa 845.000 € na 645.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KLADA, 645.000 €, 200,00 m2 cca 3230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.11.2025 - 845.000 €
18.04.2026 - 645.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na samom moru,prodaje se dvojna višeetažna kuća uređena i odmah useljiva. Uz put je smještena garaža,uz koju vodi stepenište za ostale dijelove kuće.Odmah iznad garaže je mala radionica sa terasom(voda i struja u prostoru).Prizemlje kuće koje je interpolirano sa okućnicom,se satsoji....

 
 
 
  Stan, PRIVLAKA, 430.000 €, 85,05 m2 cca 5060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA U PRVOM REDU DO MORA - PRIVLAKA U ponudi je luksuzni projekt novogradnje smješten u Privlaci, atraktivnom turističkom mjestu u neposrednoj blizini Zadra. Privlaka je poznata po razvedenoj obali, brojnim pješčanim plažama i plitkom moru, što omogućuje dužu kupališnu....

 
 
 
  Kuća, SVETI PETAR, 690.000 €, 205,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, BAKAR, 400.000 €, 240,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Kuća za prodaju Bakar 240 m, prvi red uz more, veliki vrt Prodaje se prostrana kuća ukupne površine 240 m na izuzetnoj lokaciji u Bakru, na samom moru, s velikim vrtom i otvorenim pogledom. Nekretnina je idealna za obiteljski život, odmor ili turističku namjenu. Kuća se prostire na....

 
 
 
  Kuća, KARLOBAG, 1.300.000 €, 155,00 m2 cca 8390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Karlobag, kuća prvi red uz more Kuća uz more, s direktnim prilazom prema moru, idiličnu privatnost i zajamčeni mir. Kuća je sagrađena 1988. godine, renovirana 2020. godine, površine 155m2 bruto, okućnice 870 m2. Kuća se sastoji od prizemlja i kata, na svakoj etaži se nalazi po jedan....

 
 
 
  Apartman, BAKAR, 400.000 €, 240,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, MILNA, 1.000.000 €, 780,00 m2 cca 1280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.09.2025.,

www.crozilla.com

Brač, uvala Lučice.Jedinstveno građevinsko zemljište od 780 m2, smješteno u prvom redu do mora u Lučicama kod Milne na Braču. Ova ekskluzivna lokacija nudi neponovljivu priliku za izgradnju luksuzne vile s direktnim pristupom kristalno čistom moru i veličanstvenim panoramskim pogledom.....

 
 
 
  Kuća, PAKOŠTANE, 2.300.000 €, 490,50 m2 cca 4690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Jedinstvena vila na tržištu! Ova predivna vila se nalazi na samom moru i plaži. Ima tri etaže. Kombinirajući visoki standard udobnosti, luksuz i estetiku, vila je opremljena modernim namještajem uz modernu aparaturu i apsolutnu komociju. Doživljaj interijera upotpunjuju savršeno dozirani....

 
 
 
  Kuća, POREČ, 530.000 €, 151,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Poreč, okolica. Prodaje se predivna vila sa pogledom na more i bazenom. Vila se nalazi 7 km od grada Poreča. Budući da se nalazi na brežuljku ima lijepi pogled prema moru. Kuća se prostire na površini od 500 m2 a sama površina kuće je 150 m2. Kuća se sastoji od prizemlja i kata. U....

 
 
 
  Kuća, BAKAR, 365.000 €, 260,00 m2 cca 1400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasna starina od 260m2 na samom moru. Kuća ima 9 prostorija, hodnik, potkrovlje i konobu. Prednost je što ima izlaz u prekrasan vrt s maslinama, zelenilom i terasom koja je potpuno odvojena od drugih kuća. Iz vrta se izlazi na more, te ljetnu kuhinju, sjenicu, dvije....

 
 
 
 
-24%

Promjena cijene sa 845.000 € na 645.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KLADA, 645.000 €, 200,00 m2 cca 3230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.11.2025 - 845.000 €
18.04.2026 - 645.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Donja Klada, Uređena kuća uz more s više stambenih jedinica Na samom moru prodaje se dvojna višeetažna kuća, potpuno uređena i odmah useljiva. Uz prilazni put nalazi se garaža, a iznad nje mala radionica s terasom, priključcima vode i struje. Prizemlje interpolirano s okućnicom sastoji....

 
 
 
  Stan, MARINA, Na upit, 58,75 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

SEVID ? MODERAN STAN SAMO NEKOLIKO KORAKA OD MORA U mirnom i atraktivnom mjestu Sevid, poznatom po kristalno čistom moru, privatnosti i opuštenom mediteranskom načinu života, smješten je novi stambeni kompleks koji se sastoji od 3 moderne zgrade s ukupno 16 stanova. Projekt realizira....

 
 
 
  Stan, MARINA, Na upit, 80,45 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

SEVID ? MODERAN STAN S VRTOM, SAMO NEKOLIKO KORAKA OD MORA U mirnom i atraktivnom mjestu Sevid, poznatom po kristalno čistom moru, privatnosti i opuštenom mediteranskom načinu života, smješten je novi stambeni kompleks koji se sastoji od 3 moderne zgrade s ukupno 16 stanova. Projekt....

 
 
 
  Kuća, ZADAR, Na upit, 768,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na izvrsnoj lokaciji u mjestu Turanj, pokraj Biograda na Moru, smjestila se luksuzna vila u prvom redu do mora. Vila ukupne bruto površine 768 m² nalazi se na prostranom zemljištu od 1243 m². Objekt je uhodan u turizam i predstavlja savršenu investicijsku priliku za turističku djelatnost....