• GoHome Professional
nekretnina na moru parking pala cijena - GoHome
  • nekretnina na moru parking pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru parking pala cijena

  • Za upit "nekretnina na moru parking pala cijena" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 4.444 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • do 370000 eura
    • do 460000 eura (prosječna cijena)
    • do 560000 eura
    • do 4600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-9%

Promjena cijene sa 485.000 € na 440.000 € - 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BIOGRAD NA MORU, 440.000 €, 81,00 m2 cca 5430 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.09.2025 - 485.000 €
10.04.2026 - 440.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.09.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća s bazenom ? Biograd na Moru ? 3 spavaće sobe, parking za 4 auta Na prodaju samostojeća kuća s bazenom površine 81 m2, smještena u mirnom dijelu Biograda na Moru. Kuća je okružena uređenim dvorištem i nalazi se na odličnoj lokaciji u blizini svih sadržaja potrebnih....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 290.000 € na 270.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, NOVI VINODOLSKI, 270.000 €, 100,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 320.000 €
07.02.2026 - 290.000 €
25.04.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

REMAX centar nekretnina u svojoj ekskluzivnoj ponudi predstavlja potpuno obnovljenu kamenu kuću u Novom Vinodolskom, smještenu u samom srcu stare gradske jezgre. Ova renovirana kuća na moru obnovljena je 2025. godine te spaja autentičan mediteranski stil s modernim standardima stanovanja.....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 350.000 € na 340.000 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, Jadrija, 340.000 €, 83,48 m2 cca 4070 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026 - 350.000 €
25.03.2026 - 340.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Jadrija je popularno naselje smješteno između Šibenika i Vodica. Idealno za obitelji i one koji traže odmor u prirodi uz cvrkut ptica i borovih šuma. Poznata je po bistrom moru i svojim prirodnim plažama (pješčane, šljunčane, blizina divljih plaža i pecališta na rubovima). Idealna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru parking pala cijena'
560.000 €
560.000 €
560.000 €
 
-2%

Promjena cijene sa 571.000 € na 560.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VRSAR, 560.000 €, 120,00 m2 cca 4670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 571.000 €
01.05.2026 - 560.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

VRSAR, Na prodaju je prekrasna apartmanska kuća na moru! Vrsar je jedan od najljepših brdovitih gradića u Istri, smješten sjeverno od Limske uvale. Pogled s brda je zadivljujući te će vas inspirirati 18 prekrasnih otoka pod toplim suncem. Prodaje se prekrasna autohtona kuća sa apartmanima....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 571.000 € na 560.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, VRSAR, 560.000 €, 120,00 m2 cca 4670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 571.000 €
02.05.2026 - 560.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 571.000 € na 560.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VRSAR, Centar, 560.000 €, 120,00 m2 cca 4670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.12.2025 - 571.000 €
02.05.2026 - 560.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.06.2025.,

www.smart-invest.hr

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 1)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.