• GoHome Professional
nekretnina na moru parking 120 m2 - GoHome
  • nekretnina na moru parking 120 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru parking 120 m2

  • Za upit "nekretnina na moru parking 120 m2" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 4.127 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 360000 eura
    • do 450000 eura (prosječna cijena)
    • do 540000 eura
    • do 4500 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • lift
    • potkrovlje
    • pogled na more
    • 1.kat
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, VIR, 590.000 €, 117,00 m2 cca 5040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.indomio.hr

VIR ? NOVOIZGRAĐENA DVOETAŽNA KUĆA NA MORU, 90 m OD PLAŽE ? 117,68m² Prodaje se moderno uređena i potpuno opremljena dvojna kuća na odličnoj lokaciji ? 4. red od mora, svega 90 m od mora i uređenih plaža ( šljunčana i pješčana). Kuća je novoizgrađena, kvalitetne gradnje i potpuno....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 249.000 €, 117,00 m2 cca 2130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

DVA STANA NA JEDNOJ LOKACIJI - DUPLA PRILIKA ZA ŽIVOT I ZARADU  </br> Pula - grad koji spaja povijest, more i moderan način života. Poznata po Areni, kristalno čistom moru i sve jačoj turističkoj potražnji, postaje jedna od najtraženijih lokacija na Jadranu - kako za život,....

 
 
 
  Kuća, BLATO, Na upit, 120,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA - LUKSUZNA VILA NA MORU - KORČULA Dobrodošli u predivnu vilu koja se smjestila u Hrvatskoj na jednom od najljepših i najsunčanijih otoka - na Korčuli. 4 spavaće sobe, 2 kupaonice, soba za biljar s barom, vrtni roštilj , privatna plaža, bazen i vrt, parkirno mjesto Vila je....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru parking 120 m2'
395.000 €
511.355 €
560.000 €
  Kuća, VRSAR, Centar, 560.000 €, 120,00 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U malom ribarskom gradu na moru, prodaje se prelijepa kuća sa 3 apartmana u blizini mora i plaža. Kuća je kvalitetno renovirana 2021.godine i svi apartmani su nanovo preuređeni i opremljeni kvalitetnim namještajem. Kuća se sastoji od četiri cjeline, 3 apartmana i suteren, koji međusobno....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 571.000 € na 560.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, VRSAR, 560.000 €, 120,00 m2 cca 4670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 571.000 €
02.05.2026 - 560.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

VRSAR, Na prodaju je prekrasna apartmanska kuća na moru! Vrsar je jedan od najljepših brdovitih gradića u Istri, smješten sjeverno od Limske uvale. Pogled s brda je zadivljujući te će vas inspirirati 18 prekrasnih otoka pod toplim suncem. Prodaje se prekrasna autohtona kuća sa apartmanima....

 
 
 
  Apartman, VIS, 700.000 €, 121,00 m2 cca 5790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

Za sve one koji žele uživati u miru i tišini, okruženi u ljepoti netaknute prirode, te u kristalno čistom i bistrom moru, a istovremeno biti u neposrednoj blizini svih gradskih sadržaja koje otok Vis pruža, ova kuća koja je na prodaji sa zemljištem je onda idealna za Vas. Troetažna....

 
 
 
  Kuća, VIS, 700.000 €, 121,00 m2 cca 5790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, KORČULA, Na upit, 120,34 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.01.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Apartman, BIOGRAD NA MORU, 395.000 €, 113,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se kuća s dvorištem ? Biograd na Moru ? 2 spavaće sobe, parking za više automobila Na prodaju samostojeća kuća s dvorištem površine 113 m2, smještena u mirnom dijelu Biograda na Moru. Kuća je okružena uređenim dvorištem i nalazi se na odličnoj lokaciji u blizini svih sadržaja....

 
 
 
  Stan, BIOGRAD NA MORU, 550.000 €, 127,88 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ovaj novi trosobni stan nalazi se u prizemlju kvalitetne zgrade u Biogradu na Moru, na svega 130 m od plaže i 1,2 km od centra grada. Zbog prostranog rasporeda i pripadajućeg vrta, stan predstavlja izvrsnu priliku za obiteljski život, odmor ili ulaganje u nekretnine uz more. Raspored....

 
 
 
  Kuća, VIR, 360.000 €, 130,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.indomio.hr

Tražite li nekretninu koja je odmah spremna za turistički najam ili ugodan život na moru, ova kuća na ekskluzivnoj južnoj strani otoka Vira predstavlja idealnu priliku. Poznata po blagoj mikroklimi i kristalno čistom moru, južna strana Vira osigurava visoku popunjenost tijekom cijele....

 
 
 
  Apartman, VIR, 360.000 €, 130,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, KORNATI, 359.000 €, 109,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.indomio.hr

Moderni stan u visokokvalitetnoj urbanoj vili blizu mora, Murter Novoizgrađena prizemna oaza u srcu Murtera nudi vam spoj modernog stila i mediteranskog ugođaja. Smještena u urbanoj vili koja je dovršena krajem 2023. godine, ova nekretnina posebno se ističe zbog svoje blizine moru,....

 
 
 
  Kuća, KORNATI, 359.000 €, 109,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, ZADAR, Diklo, 650.000 €, 131,00 m2 cca 4960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Male urbane vile u mediteranskom stilu sve više okupiraju svijet nekretnina. Pružaju privatnost, luksuz, čisti hedonizam s otvorenim pogledom prema moru te na taj način očituju definiciju Mediterana. Ova nesvakidašnja vila jedna je od njih, sa svega četiri stambene jedinice koje su....

 
 
 
  Stan, PRIVLAKA, 380.380 €, 108,68 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien predstavlja luksuznu novogradnju s osam stambenih jedinica smještenu u Sabunikama, atraktivnom naselju u općini Privlaka, poznatom po svojim dugim pješčanim plažama i kristalno čistom moru. Sabunike su idealna destinacija za one koji traže mirno okruženje, ali i....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 14)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me