• GoHome Professional
nekretnina na moru pala cijena 100 m2 - GoHome
  • nekretnina na moru pala cijena 100 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru pala cijena 100 m2

  • Za upit "nekretnina na moru pala cijena 100 m2" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 2.576 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosječna cijena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-10%

Promjena cijene sa 177.999 € na 160.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, POVLJANA, 160.000 €, 100,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 178.000 €
27.02.2026 - 177.999 €
15.05.2026 - 160.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Kuća, prodaja, Zadarsko-kninska županija, Pag, Smokvica, 99,75m2 Prodaje se kuća u Smokvici na Pagu, NKP 99,75m2 u rohbau stanju Nalazi se na mirnoj lokaciji, idealnoj za odmor ili investiciju, s brzim pristupom moru i plaži ( 500m udaljenosti od obale, 2 minute autom, 7 minuta pješice).....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 177.999 € na 160.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, POVLJANA, 160.000 €, 100,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 177.999 €
15.05.2026 - 160.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Kuća, prodaja, Zadarsko-kninska županija, Pag, Smokvica, 99,75m² Prodaje se kuća u Smokvici na Pagu, NKP 99,75m² u rohbau stanju Nalazi se na mirnoj lokaciji, idealnoj za odmor ili investiciju, s brzim pristupom moru i plaži ( 500m udaljenosti od obale, 2 minute autom, 7 minuta pješice).....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 290.000 € na 270.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, NOVI VINODOLSKI, 270.000 €, 100,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 320.000 €
07.02.2026 - 290.000 €
25.04.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

REMAX centar nekretnina u svojoj ekskluzivnoj ponudi predstavlja potpuno obnovljenu kamenu kuću u Novom Vinodolskom, smještenu u samom srcu stare gradske jezgre. Ova renovirana kuća na moru obnovljena je 2025. godine te spaja autentičan mediteranski stil s modernim standardima stanovanja.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru pala cijena 100 m2'
248.000 €
248.000 €
 
-18%

Promjena cijene sa 490.000 € na 399.500 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KARLOBAG, 399.500 €, 100,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 490.000 €
29.03.2026 - 399.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodajemo kuću u Cesarici na samom moru. Odlična pozicija. Kuća se satoji od jedne sobe, dnevnog boravka i kuhinje, kupaone i velike terase Prilika za investiciju ili savršeni odmor uz more ID KOD AGENCIJE: 6121 Stjepan Vrsalović, mag.oec. Agent s licencom Mob: 0914848887 Tel: 051403771....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 252.000 € na 248.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, JABLANAC, 248.000 €, 102,78 m2 cca 2410 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.11.2025 - 252.000 €
18.04.2026 - 248.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj lokaciji u blizini Jablanca, s pogledom koji se pruža prema moru i zelenilu, prodaje se ova autentična kamena kuća s pogledom na more ? rijetkost na tržištu nekretnina. Ova novogradnja površine 102,78 m² predstavlja savršenu priliku za one koji traže mir, kvalitetu gradnje....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr