• GoHome Professional
nekretnina na moru luksuzan 120 m2 - GoHome
  • nekretnina na moru luksuzan 120 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru luksuzan 120 m2

  • Za upit "nekretnina na moru luksuzan 120 m2" pronađeno 29 nekretnina - prosječna cijena 4.482 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 360000 eura
    • do 460000 eura (prosječna cijena)
    • do 550000 eura
    • do 4600 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • dvoetažni
    • 2.kat
    • atraktivno
    • balkon
    • bazen
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, FINIDA, 609.600 €, 117,00 m2 cca 5210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

LUKSUZAN STAN S1 ? UMAG - OKOLICA ? 150 m OD MORA Umag je jedno od najpoželjnijih mjesta na zapadnoj obali Istre ? poznata po kristalno čistom moru, uređenim plažama, luksuznim resortima i opuštenom mediteranskom načinu života. Ovo šarmantno primorsko mjesto nudi savršen spoj prirode,....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 560.000 €, 125,00 m2 cca 4480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.10.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se luksuzan apartman u NOVOGRADNJI na izuzetnoj lokaciji - treći red do mora, svega 100 metara udaljenosti do mora i plaže. Ova luskuzna zgrada na samom moru, ima ukupno 4 stambene jedinice, a sastoji se od podruma, prizemlja, prvog i drugog kata, te prostrane krovne terase....

 
 
 
  Kuća, ROGOZNICA, 585.000 €, 125,00 m2 cca 4680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Luksuzni stanovi u Kalebovoj Luci ? ekskluzivan kompleks uz more, blizu Rogoznice Na prodaju su luksuzni stanovi na jedinstvenoj lokaciji u srcu Dalmacije, u mirnom naselju Kalebova Luka, svega 9 km od prekrasne Rogoznice. Kompleks nudi izravan pristup moru, a pješčana plaža udaljena....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru luksuzan 120 m2'
585.000 €
450.000 €
425.375 €
  Kuća, PETRČANE, 560.000 €, 125,00 m2 cca 4480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, TRIBUNJ, 505.680 €, 120,00 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderan stan smješten u Tribunju. Ovo malo, autentično ribarsko naselje, u blizini Vodica i Šibenika, poznato je po čistom moru, opuštenoj mediteranskoj atmosferi, uređenim plažama i miru koji ga čini idealnim za život ili odmor. Stan se nalazi u sklopu luksuznog projekta....

 
 
 
  Stan, VODICE, 588.000 €, 119,10 m2 cca 4940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na odličnoj, mirnoj lokaciji u Vodicama, u neposrednoj blizini mora i plaže, prodaje se komforni stan S4 smješten na prvom katu kvalitetne novogradnje. Zgrada je orijentirana prema jugozapadu, što osigurava obilje dnevnog svjetla, a pogled se pruža prema borovoj šumi i moru. Centar....

 
 
 
  Stan, ROVINJ, 680.000 €, 122,00 m2 cca 5570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Rovinj, luksuzni stan u prizemlju sa vrtom i garažom U jednom od najljepših gradova na Jadranu, Rovinju, poznatom po slikovitim uličicama, povijesnoj jezgri i kristalno čistom moru, prodaje se luksuzan stan površine 122,17 m², uključujući terase, smješten svega nekoliko minuta od....

 
 
 
  Stan, UMAG, 609.600 €, 117,00 m2 cca 5210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, MEDULIN, 539.000 €, 117,00 m2 cca 4610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Medulin je slikoviti obalni gradić smješten u južnoj Hrvatskoj, u blizini grada Pule u Istri, poznat po kristalno čistom moru i šarmantnoj šetnici uz obalu. Područje je posebno živo tijekom ljetnih mjeseci, privlačeći posjetitelje iz cijele Europe, te pravi odabir za turiste koji....

 
 
 
  Stan, PRIVLAKA, 630.000 €, 114,00 m2 cca 5530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA U PRVOM REDU DO MORA - PRIVLAKAU ponudi je luksuzni projekt novogradnje smješten u Privlaci, atraktivnom turističkom mjestu u neposrednoj blizini Zadra. Privlaka je poznata po razvedenoj obali, brojnim pješčanim plažama i plitkom moru, što omogućuje dužu kupališnu....

 
 
 
  Stan, PRIVLAKA, 665.000 €, 126,00 m2 cca 5280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Apartman, POREČ, 425.375 €, 114,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

ISTRA, POREČ - Luksuzni dvoetažni stan s pogledom Poreč je jedan od najljepših istarskih gradova, poznat po uređenim plažama, kristalno čistom moru, bogatoj gastronomskoj ponudi i povijesnoj baštini (UNESCO Eufrazijeva bazilika). Grad nudi idealan spoj mediteranskog načina života,....

 
 
 
  Stan, ROGOZNICA, 640.000 €, 127,00 m2 cca 5040 €/m2

 
 
 
  Kuća, ROGOZNICA, 640.000 €, 127,00 m2 cca 5040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, FINIDA, Na upit, 115,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Lovrečica: Luksuzni apartman s pogledom na more u vrhunskom resortu Smješten u ekskluzivnoj enklavi Lovrečice u Istri, ovaj luksuzni apartman na drugom katu nudi izravan pristup moru i netaknutim plažama, definirajući obalni život u najboljem izdanju. Zauzimajući prostranih....

 
 
 
  Apartman, FINIDA, Na upit, 115,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, FINIDA, 622.000 €, 128,00 m2 cca 4860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

LUKSUZAN STAN S2 ? UMAG - OKOLICA ? 150 m OD MORA Umag je jedno od najpoželjnijih mjesta na zapadnoj obali Istre ? poznata po kristalno čistom moru, uređenim plažama, luksuznim resortima i opuštenom mediteranskom načinu života. Ovo šarmantno primorsko mjesto nudi savršen spoj prirode,....

 
 
 
  Stan, UMAG, 622.000 €, 128,00 m2 cca 4860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, BENKOVAC, 442.178 €, 111,13 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderne dvojne kuće s bazenom u Kakmi, Benkovac U mirnom okruženju Kakme, u blizini Biograda na Moru, prodaju se dvije moderne dvojne kuće s bazenom. Svaka kuća nudi komforan raspored i visoku kvalitetu gradnje, idealnu za obiteljski život ili investiciju u turistički najam. Osnovne....

 
 
 
  Apartman, SVETI PETAR, 326.000 €, 110,95 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo projekt luksuznih stanova u mjestu Sveti Petar na Moru, koji obuhvaća dvije urbane vile, od kojih svaka ima šest stambenih jedinica. Stanovi smješteni su u mirnom dijelu naselja, na samo 80 metara od mora, s prekrasnim pogledom na more iz svake stambene jedinice. U ponudi....

 
 
 
  Stan, SVETI PETAR, 359.784 €, 109,40 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan stan u NOVOGRADNJI, u zgradi sa ukupno 6 stambenih jedinica, na odličnoj lokaciji u blizini mora u mjestu Sv. Petar na moru. Objekt se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata, ima pogled na more, udaljenost do plaže je svega 150 m. Sa objekta se pruža nevjerojatan....