• GoHome Professional
nekretnina na moru fantastična 110 m2 - GoHome
  • nekretnina na moru fantastična 110 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru fantastična 110 m2

  • Za upit "nekretnina na moru fantastična 110 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, CRIKVENICA, 501.345 €, 111,00 m2 cca 4520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo dva stana smještena u novogradnji na fantastičnoj lokaciji, na svega 150 metara od mora, uređenih plaža i šetnice! Stan površine 55,85 m2 nalazi se na prvom katu stambene zgrade, dok se stan površine 52,56 m2 nalazi na drugom katu. Stanovi imaju potpuno zasebne ulaze te....

 
 
 
  Kuća, KRK, 673.800 €, 112,00 m2 cca 6020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK - Fantastična kuća s grijanim bazenom i privatnim vrtom Postoje mjesta koja ne nude samo kvadrate. U srcu grada Krka, ekskluzivno predstavljamo Vaš novi dom, prostor koji diše, moderno dizajniran i opremljen vrhunskom tehnologijom i opremom. Savršeno koncipirana, kuća u nizu....

 
 
 
  Stan, ROVINJ, 620.150 €, 112,00 m2 cca 5540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.09.2025.,

www.indomio.hr

ROVINJ, FANTASTIČNA LOKACIJA SAMO 150 METAR OD MORA Prodajemo novi stan netto korisne površine 94,30 m2, koji sa terasom i vrtom po koeficijentu ima 112,54 m2. Stan je vrlo kvalitetna novogradnja i nalazi se samo 150 metara od plaže i mora. Stan se sastoji os ulaznog halla,kuhinje....

 
 
 
  Kuća, CRVENI VRH, 349.900 €, 100,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.c21futura.com

UMAG, CRVENI VRH, KAMENA KUĆA SAMO 900 METRA OD MORA Prodajemo samostojeću staru kamenu kuću sa bogatom poviješću za adaptaciju površine 100 m2 na izuzetno atraktivnom građevinskom zemljištu površine 1.210 m2. Uz kuću su još dvije manje kamene štale površine oko 30 m2. Mogućnosti....

 
 
 
  Apartman, POVLJANA, 415.000 €, 112,00 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.crozilla.com

Luksuzan dvoetažni 4s apartman s prekrasnim pogledom nalazi se u Povljani na otoku Pagu - 1. red do mora! Smješten je na 2. katu stambene zgrade na samo 50 metara od plaže i 400 metara od centra. Apartman od 112 m2 sastoji se od hodnika, kupaonice, spavaće sobe, dnevnog boravka s....

 
 
 
  Kuća, RAŠA, 205.000 €, 110,00 m2 cca 1860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Mogu li vam predstaviti ovu prekrasnu nekretninu? Kamena kuća iz ranih 1940-ih potrebna adaptacija. Imanje od oko 110 četvornih metara prostire se na dvije etaže, ima struju i vodu, ali potrebno ga je renovirati - bit ćete nagrađeni fantastičnim pogledom na more, uvale i otoke. Mali....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Črnomerec, 300.000 €, 110,00 m2 cca 2730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Bijenik, fantastična prilika, samostojeća kućica 110 m2 iz 1974. godine na pravilnoj parceli 1173 m2 na odličnoj poziciji, 1500 m od Ilice. Na 10 m od ulaznih vrata je autobusna stanica. Sva infrstruktura, struja, voda, plin, kanalizacija. Vlasnica bi pod račun uzela stan cca 50 m2....

 
 
 
  Kuća, SVETVINČENAT, 365.000 €, 110,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.12.2025.,

www.njuskalo.hr

SVETVINČENAT, ŠARMANTNA PRIZEMNA KUĆA U NOVOGRADNJI U mirnom i slikovitom okruženju Svetvinčenta nalazi se ova samostojeća kuća U POČETNOJ FAZI GRADNJE SA PLANIRANIM ZAVRŠETKOM 12/2025 godine. Prostirući se na površini od 110 m2, ova nekretnina pruža moderan dizajn i udobnost na parceli....

 
 
 
  Stan, NOVI VINODOLSKI, 530.000 €, 111,00 m2 cca 4780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Na fantastičnoj lokaciji samo 30 metara od plaže,na prodaju su stanovi u novogradnji provjerenog investitora. Prizemni stan u vlasništvu ima veliku okućnicu,dok svi ostali stanovi imaju lijepe balkone te prekrasan pogled na more.Planirani završetak radova je ljeto 2026.godine Objekt....

 
 
 
  Stan, POVLJANA, 415.000 €, 112,00 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnina na fantastična 110 m2 (120)
  • nekretnina na moru 110 m2 (320)
  • nekretnina na moru fantastična (28)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com