• GoHome Professional
nekretnina na moru do 2700 eura/m2 2.kat - GoHome
  • nekretnina na moru do 2700 eura/m2 2.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru do 2700 eura/m2 2.kat

  • Za upit "nekretnina na moru do 2700 eura/m2 2.kat" pronađeno 28 nekretnina - prosječna cijena 2.526 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • 2500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2800 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 270000 eura
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 3.kat
    • parking
    • park
    • namješten
    • atraktivno
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, NOVALJA, 195.000 €, 77,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

Stan površine 77 m smješten u mirnom i tihom mjestu Zubovići, idealan za odmor ili život daleko od gradske gužve. Nalazi se na odličnoj lokaciji, svega 50 metara od plaže, što omogućuje brz i lagan pristup moru. Stan se nalazi na drugom katu, sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice....

 
 
 
  Stan, FAŽANA, 572.700 €, 208,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Fažana je naselje i općina na zapadnoj obali Istre okrenuta prema moru i predivnom otočju Brijunskog arhipelaga . Od Pule najvećeg grada u Istri udaljena je svega osam kilometra . Općina Fažana je vrlo dobro prometno povezana kako obalnim putevima koji spajaju Pulu i Peroj, tako i....

 
 
 
  Poslovni prostor, PAG, 3.100.000 €, 1314,00 m2 cca 2360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Idealna prilika za ozbiljne investitore! Prodaje se hotel s uhodanim poslom, velikim kapacitetom i već postojećim rezervacijama smješten na samom moru. Lokacija hotela je izvrsna za klijente koji traže oazu mira pored mora, koja pruža prekrasan pogled na zalazak sunca dok osluškuju....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru do 2700 eura/m2 2.kat'
99.000 €
275.000 €
320.000 €
  Stan, VALBANDON, 244.900 €, 90,56 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, VALBANDON, FAŽANA- Prostrani stan na odličnoj lokaciji Općina Fažana je smještena na jugozapadnoj obali Istarskog poluotoka, okrenuta prema moru i predivnom otočju Brijunskog arhipelaga. Od Pule ? najvećeg grada u Istri, gospodarskog i kulturnog središta - udaljena je svega....

 
 
 
  Apartman, MEDULIN, 986.000 €, 420,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ISTRA, BANJOLE - Vaša investicija na moru - Apartmanska kuća u blizini mora u Banjolama! Na samom jugu istarskog poluotoka nalazi se općina Medulin u koju se ubraja 8 naselja smještenih uglavnom duž obale. Općina je poznata prvenstveno po turizmu i prva je općina po broju noćenja....

 
 
 
  Stan, BIOGRAD NA MORU, 210.000 €, 76,00 m2 cca 2760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.crozilla.com

Prodaja - Stan 76,37 m2 - Biograd na Moru CENTAR Prodaje se stan površine 76,37 m2 u centru Biograda na Moru. Prošećite nekretninom na sljedećem linku: https://my.matterport.com/show/?m=n9ptFNizzk5 Stan je na drugom katu zgrade, od ukupno tri kata. Zgrada se nalazi na izvrsnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, FAŽANA, 320.000 €, 120,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ISTRA, VALBANDON - Novogradnja! Općina Fažana je smještena na jugozapadnoj obali Istarskog poluotoka, okrenuta prema moru i predivnom otočju Brijunskog arhipelaga. Od Pule najvećeg grada u Istri, gospodarskog i kulturnog središta - udaljena je svega osam kilometara. Nadomak, dakle,....

 
 
 
  Stan, FAŽANA, 244.900 €, 90,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.01.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, VALBANDON, FAŽANA- Prostrani stan na odličnoj lokaciji Općina Fažana je smještena na jugozapadnoj obali Istarskog poluotoka, okrenuta prema moru i predivnom otočju Brijunskog arhipelaga. Od Pule najvećeg grada u Istri, gospodarskog i kulturnog središta - udaljena je svega osam....

 
 
 
  Stan, ZUBOVIĆI, 195.000 €, 77,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan površine 77 m² smješten u mirnom i tihom mjestu Zubovići, idealan za odmor ili život daleko od gradske gužve. Nalazi se na odličnoj lokaciji, svega 50 metara od plaže, što omogućuje brz i lagan pristup moru. Stan se nalazi na drugom katu, sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice....

 
 
 
  Stan, LABIN, 299.000 €, 127,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Rabac, slikoviti gradić udaljen svega 5 km od Labina, poznat je po kristalno čistom moru, raznolikoj prirodi, šetnicama i skrivenim uvalama koje oduzimaju dah. Posljednjih godina razvio se u važno turističko središte koje privlači brojne posjetitelje iz cijelog svijeta, zahvaljujući....

 
 
 
  Stan, BIOGRAD NA MORU, 230.000 €, 102,23 m2 cca 2250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju - STAN sa 3 spavaće sobe u Biogradu na Moru! - Lokacija: Biograd na Moru, Granda - Etaža: E3, Stan S3 - Kat: Drugi kat - Površina: 102,23 m2 - Sastoji se od: Hodnika, kupaonice, kuhinje i prostranog dnevnog boravka, tri sobe, WC-a, loggie i natkrivenog balkona - Dodatno:....

 
 
 
  Poslovni prostor, PAG, 1.270.000 €, 603,00 m2 cca 2110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.06.2025.,

www.njuskalo.hr

Pag je hrvatski otok smješten u Jadranskom moru, poznat po prekrasnom krajoliku, čipki, paškom siru, te lijepim šljunčanim i pješčanim plažama koje okružuju otok. Vrlo tražena i posjećena destinacija kako stranih, tako i domaćih gostiju. Posredujemo u prodaji manjeg obiteljskog hotela,....

 
 
 
  Stan, VIR, 275.000 €, 97,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se apartman od 97 m2 na 2 katu na atraktivnoj lokaciji sa lijepim pogledom prema moru sa krovnom terasom u centru Vira u zgradi od samo 3 apartmana. Apartman se sastoji dnevnog boravka, kuhinje ,blagavaonice, 2 spavaće sobe, kupaonice i 2 natkrivene terase,krovne terase sa....

 
 
 
  Stan, BIOGRAD NA MORU, 160.000 €, 91,00 m2 cca 1760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan 91,01 m2 u manjoj zgradi u Biograd na Moru iznad magistrale.. Stanu je potrebna renovacija a sastoji se od dvije sobe, kuhinje sa blagovaonicom, kupaonice, hodnika, stepeništa i nalazi se na drugom katu. Parking je u dvorištu. Za detaljno razgledavanje stana, možete....

 
 
 
  Apartman, POSEDARJE, 550.000 €, 360,00 m2 cca 1530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na izuzetnoj lokaciji u Posedarju, slikovitom dalmatinskom mjestu smještenom u Zadarskoj županiji, prodaje se prostrana kuća s više apartmana, idealna za turistički najam, ali i za miran obiteljski život uz more. Posedarje je poznato po svojoj ugodnoj mediteranskoj klimi, čistom moru,....

 
 
 
  Stan, POVLJANA, 215.000 €, 74,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.10.2025.,

www.eurovilla.hr

Pag, Povljana, moderan stan u novogradnji - idealno mjesto za miran odmor i uživanje u suncu i moru.Stan se nalazi na drugom katu stambene zgrade s ukupno šest apartmana, na odličnoj lokaciji, samo oko 500 metara od mora.Površina apartmana iznosi 52 m², a dodatno ima lođu i balkon....

 
 
 
  Apartman, POVLJANA, 215.000 €, 74,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, RAB, 419.000 €, 144,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se etaža kuće u Barbatu, 2 kat, 50 m od mora, sa tri apartmana. Apartmani su površina 55,88 m2, 59,08 m2 i 29,95 m2, dva dvosobna apartmana i jedan jednosobni apartman. Iz svakog apartmana seže prekrasan pogled prema moru. Apartmani kompletno namješteni, klima uređaji u svakoj....

 
 
 
  Stan, BIOGRAD NA MORU, 265.000 €, 90,54 m2 cca 2930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Biograd na Moru - Potpuno namješten i moderno uređen trosobni stan NKP 90,54m2 s pogledom na more, nalazi se na 2.katu stambene zgrade u strogom centru grada, u neposrednoj blizini tržnice, marine Kornati, autobusne stanice (5min hoda), trajektne luke (5min hoda).Trosobni stan bruto....

 
 
 
  Apartman, OBROVAC, 389.600 €, 300,00 m2 cca 1300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju je kuća na Karinskom moru koja se nalazi na parceli od 300 m2. U potpunosti je namještena, te uređene okućnice s bogatom hortikulturom. Svega 30 metara je udaljena od mora. Uz kuću dobivate 2 veza za brodove, koji su tik ispred kuće i prikladni su za plovila do 5 tona.....

 
 
 
  Apartman, OBROVAC, 389.600 €, 300,00 m2 cca 1300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U Kruševu na Karinskom moru prodajemo samostojeću kuća na samo 70m od mora, smještenu na lijepoj parceli od 300 m2. Kuća se sastoji od 3 etaže sa ukupno 4 apartmana (cca. 300 m2). U prizemlju se nalaze apartman (1 spavaća soba, kuhinja, terasa), 2 velika podruma i garaža. Prvi kat....

 
 
 
  Stan, BIOGRAD NA MORU, 265.000 €, 90,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ZADAR, BIOGRAD NA MORU - dvosobni stan u samom centru U samom centru Biograda, prodajemo predivan stan na drugom katu, stambene zgrade. Stan je novouređen sa vrlo kvalitetnim materijalom i opremom. Sastoji se od velike terase, ulaznog prostora, dvije kupaonice, dvije spavaće sobe....

 
 
 
  Apartman, BIOGRAD NA MORU, 265.000 €, 90,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, RAB, 830.000 €, 711,00 m2 cca 1170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK RAB je zahvaljujući mnogim slikovitim uvalama, kristalno čistom i toplom moru i finoj mediteranskoj kuhinji prepoznat u Svijetu kao idealna destinacija kako za samce tako i za obitelji s djecom. Turističku povijest piše već preko 125 godina. U ponudi imamo samostojeću apartmansku....