• GoHome Professional
nekretnina na moru do 260 m2 moderan 2.kat - GoHome
  • nekretnina na moru do 260 m2 moderan 2.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru do 260 m2 moderan 2.kat

  • Za upit "nekretnina na moru do 260 m2 moderan 2.kat" pronađeno 29 nekretnina - prosječna cijena 3.814 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 250 m2 (malo manji)
    • 270 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZADAR, Puntamika, 599.000 €, 131,00 m2 cca 4570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.09.2025.,

www.indomio.hr

ZADAR ? DIKLO ? Luksuzan Penthouse u Maloj Urbanoj Vili ? Novogradnja Male urbane vile u mediteranskom stilu sve više okupiraju svijet nekretnina. Pružaju privatnost, luksuz, čisti hedonizam s otvorenim pogledom prema moru te na taj način očituju definiciju Mediterana. Ova nesvakidašnja....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Diklo, 650.000 €, 131,00 m2 cca 4960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Male urbane vile u mediteranskom stilu sve više okupiraju svijet nekretnina. Pružaju privatnost, luksuz, čisti hedonizam s otvorenim pogledom prema moru te na taj način očituju definiciju Mediterana. Ova nesvakidašnja vila jedna je od njih, sa svega četiri stambene jedinice koje su....

 
 
 
  Stan, SVETI PETAR, 359.784 €, 109,40 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan stan u NOVOGRADNJI, u zgradi sa ukupno 6 stambenih jedinica, na odličnoj lokaciji u blizini mora u mjestu Sv. Petar na moru. Objekt se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata, ima pogled na more, udaljenost do plaže je svega 150 m. Sa objekta se pruža nevjerojatan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru do 260 m2 moderan 2.kat'
359.784 €
450.000 €
490.000 €
  Stan, SVETI PETAR, 359.784 €, 107,72 m2 cca 3340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan stan u NOVOGRADNJI / zgradi sa ukupno 6 stambenih jedinica, na odličnoj lokaciji u blizini mora u mjestu Sv. Petar na moru. Objekt se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata, i ima pogled na more, a udaljenost do plaže je svega 150 m!! Sa objekta se pruža nevjerojatan....

 
 
 
  Stan, MEDULIN, 401.500 €, 104,93 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Predstavljamo ekskluzivnu novogradnju modernog dizajna udaljenu samo 300 metara od obale Jadranskog mora u Medulinu! Ova nekretnina oduševljava kombinacijom suvremenog stila i blizine moru, čineći je pravim čudom Mediterana. Medulin, nekad ribarsko mjesto, sada je procvjetalo u moderno....

 
 
 
  Stan, BIOGRAD NA MORU, 265.000 €, 90,54 m2 cca 2930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Biograd na Moru - Potpuno namješten i moderno uređen trosobni stan NKP 90,54m2 s pogledom na more, nalazi se na 2.katu stambene zgrade u strogom centru grada, u neposrednoj blizini tržnice, marine Kornati, autobusne stanice (5min hoda), trajektne luke (5min hoda).Trosobni stan bruto....

 
 
 
  Apartman, BIOGRAD NA MORU, 265.000 €, 90,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 319.000 € na 289.000 € - 23.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VODICE, 289.000 €, 89,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 319.000 €
23.03.2026 - 289.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Vodice, useljiv, moderan stan na drugom katu, novogradnja u mirnom dijelu grada na prodaju. Vodice, na moru, Dalmacija. Stan S3, na drugom katu, sastoji se od 2 spavaće sobe, kuhinje-blagovaone-dnevnog boravka, 1 kupatila, 1 vešeraja/kupatila, hodnika, ulaznog garderobnog prostora....

 
 
 
  Stan, BIOGRAD NA MORU, 260.000 €, 86,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.11.2025.,

www.indomio.hr

PRODAJE SE MODERAN DVOETAŽNI APARTMAN S POGLEDOM NA MORE BIOGRAD NA MORU Na izuzetnoj lokaciji u Biogradu na Moru, u mirnom okruženju, nudimo na prodaju moderno opremljen dvoetažni apartman udaljen svega 350 metara od plaže Bošana. U neposrednoj blizini nalaze se marina Kornati, ortopedska....

 
 
 
  Stan, IČIĆI, 430.000 €, 86,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

Ika ? staro ribarsko mjesto i ljetovalište u sastavu Grada Opatije. Šarmantne ulice između starinskih kućica i simpatične brodice na mirnom moru očekuju Vas na Vašoj šetnji kroz bajkovitu Iku. Gradić smješten na padinama Planine Učke karakteriziraju ga mir i opuštanje od svakodnevne....

 
 
 
  Apartman, BIOGRAD NA MORU, 260.000 €, 86,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, ZADAR, 342.000 €, 85,00 m2 cca 4020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.01.2026.,

www.broker.hr

Prodaje se moderan dvosoban stan u novosagrađenoj zgradi nedaleko od Zadra. Zgrada sa ukupno devet stanova nalazi se na zemljištu položenom na uzvišenom terenu sa blagim padom prema moru, stoga gotovo svaki stan ima pogled na more bez smetnje drugih nekretnina. Stan oznake S7 nalazi....

 
 
 
  Stan, SVETI PETAR, 342.000 €, 85,00 m2 cca 4020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, POVLJANA, 215.000 €, 74,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.10.2025.,

www.eurovilla.hr

Pag, Povljana, moderan stan u novogradnji - idealno mjesto za miran odmor i uživanje u suncu i moru.Stan se nalazi na drugom katu stambene zgrade s ukupno šest apartmana, na odličnoj lokaciji, samo oko 500 metara od mora.Površina apartmana iznosi 52 m², a dodatno ima lođu i balkon....

 
 
 
  Apartman, POVLJANA, 215.000 €, 74,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, FINIDA, 353.000 €, 71,00 m2 cca 4970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Ovaj moderan apartman smješten je samo 300 metara od obale Jadranskog mora, u mirnom ribarskom mjestu Lovrečica na zapadnoj obali Istre, poznatom po prirodnoj ljepoti i čistom moru. U blizini se nalaze kamp Park Umag i brojne biciklističke staze uz more, što ovu lokaciju čini idealnom....

 
 
 
  Apartman, FINIDA, 353.000 €, 71,00 m2 cca 4970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, FINIDA, 311.000 €, 65,00 m2 cca 4790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Apartman, FINIDA, 311.000 €, 65,00 m2 cca 4790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, POVLJANA, 224.028 €, 62,23 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK PAG, Povljana - Apartman na 2. katu s pogledom na more Povljana je jedno od najpoželjnijih mjesta na otoku Pagu, poznata po pješčanim plažama, čistom moru i mirnom okruženju, što ovu nekretninu čini odličnim izborom za odmor, turistički najam ili sigurnu investiciju. Na prodaju....

 
 
 
  Apartman, POVLJANA, 224.028 €, 62,23 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, POVLJANA, 223.776 €, 62,16 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dux-nekretnine.hr

 
 
 
  Apartman, POVLJANA, 223.776 €, 62,16 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ROGOZNICA, 250.000 €, 62,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Panoramski stan na 2. katu s kuhinjom po mjeri ? UŠTEDA 3% (Bez poreza!) Kaiser Immobilien s ponosom nudi stan S6, smješten na drugom katu ekskluzivne novogradnje u Rogoznici. Ova nekretnina na povišenoj poziciji nudi ono što je na moru najvrjednije:....

 
 
 
  Apartman, NOVIGRAD, 345.000 €, 60,50 m2 cca 5700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.05.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Istra, Novigrad, U ponudi je moderan stan u Novigradu, smješten u novijoj zgradi na 2 katu, veličine 60,50m2. Već je izvana vidljivo da je zgrada vrlo uredna smještena na brežuljkastom terenu, te lijepog pogleda prema moru. Stanu pripada vrlo ukusno uređena blagovaonica, trpezarija....

 
 
 
  Stan, NOVIGRAD, 345.000 €, 60,00 m2 cca 5750 €/m2

 
 
 
  Stan, SRIMA, 296.298 €, 54,87 m2 cca 5400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dux-nekretnine.hr

VODICE, SRIMA ? Studio penthouse, 1. red uz more, pogled Ovo nije klasičan studio apartman. Zadnji kat, prvi red uz more, velika lođa i otvoren pogled prema moru stvaraju dojam nekretnine koja daleko nadilazi ono što kvadratura na papiru sugerira. U Srimi, na ekskluzivnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, VODICE, 296.298 €, 54,00 m2 cca 5490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

VODICE, SRIMA Studio penthouse, 1. red uz more, pogled Ovo nije klasičan studio apartman. Zadnji kat, prvi red uz more, velika lođa i otvoren pogled prema moru stvaraju dojam nekretnine koja daleko nadilazi ono što kvadratura na papiru sugerira. U Srimi, na ekskluzivnoj lokaciji svega....

 
 
 
  Stan, BIOGRAD NA MORU, 229.000 €, 50,21 m2 cca 4560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

BIOGRAD NA MORU ? STAN SJ3 JEDNOSOBNI STAN NA 2 KATU S POGLEDOM NA MORE Na mirnoj lokaciji u Biogradu na Moru prodaje se moderan dvosoban stan oznake SJ3, smješten na 2. katu manje stambene zgrade sa ukupno 6 stanova. Etažna jedinica SJ3 nalazi se na drugom katu građevine i sastoji....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-29 (od ukupno 29)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com