• GoHome Professional
nekretnina na moru do 250 m2 hidromasažna kada - GoHome
  • nekretnina na moru do 250 m2 hidromasažna kada - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru do 250 m2 hidromasažna kada

  • Za upit "nekretnina na moru do 250 m2 hidromasažna kada" pronađeno 71 nekretnina - prosječna cijena 4.063 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 240 m2 (malo manji)
    • 260 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosječna cijena)
    • do 480000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ZADAR, Puntamika, 599.000 €, 131,00 m2 cca 4570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.09.2025.,

www.crozilla.com

ZADAR ? DIKLO ? Luksuzan Penthouse u Maloj Urbanoj Vili ? Novogradnja Male urbane vile u mediteranskom stilu sve više okupiraju svijet nekretnina. Pružaju privatnost, luksuz, čisti hedonizam s otvorenim pogledom prema moru te na taj način očituju definiciju Mediterana. Ova nesvakidašnja....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Puntamika, 599.000 €, 131,00 m2 cca 4570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.09.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Diklo, 650.000 €, 131,00 m2 cca 4960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Male urbane vile u mediteranskom stilu sve više okupiraju svijet nekretnina. Pružaju privatnost, luksuz, čisti hedonizam s otvorenim pogledom prema moru te na taj način očituju definiciju Mediterana. Ova nesvakidašnja vila jedna je od njih, sa svega četiri stambene jedinice koje su....

 
 
 
  Kuća, NOVA VAS, 1.250.000 €, 270,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.indomio.hr

Vila Parenzo Four Ovaj predivni kompleks kuća nalazi se na površini od 3730 m2 u mjestu Kukci, u neposrednoj blizini grada Poreča. Sastoji se od 4 samostojeća potpuno namještena i opremljena objekta s kojih se pruža pogled prema otvorenom moru (zračne linije oko 2 kilometra).Četiri....

 
 
 
  Kuća, POREČ, 1.250.000 €, 270,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.08.2025.,

www.indomio.hr

Istra, Poreč Prodaje se kompleks kompletno opremljenih i gotovih vila koji se nalazi na površini od 3730 m2. Sastoji se od 4 samostojeća potpuno namještena i opremljena objekta s kojih se pruža pogled prema otvorenom moru (zračne linije oko 2 kilometra). Četiri jednake kuće izgrađene....

 
 
 
  Kuća, KUNJ, 655.000 €, 112,00 m2 cca 5850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.diamond-realestate.hr

U mirnoj okolici nadomak Labina prodaje se suvremena kuća s bazenom smještena na samom rubu naselja. Položaj nekretnine omogućuje uživanje u autentičnoj atmosferi istarskog mjesta, osigurava privatnost i mir, a istovremeno nudi brzu dostupnost moru i svim gradskim sadržajima Labina.....

 
 
 
  Kuća, RAŠA, 655.000 €, 112,00 m2 cca 5850 €/m2

 
 
 
  Stan, ZADAR, Diklo, 450.000 €, 106,85 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, ZADAR, Puntamika, 450.000 €, 106,00 m2 cca 4250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.09.2025.,

www.crozilla.com

ZADAR/DIKLO ? Suvremen Dvoetažan Stan s Krovnom Terasom u Maloj Urbanoj Vili Male urbane vile u mediteranskom stilu sve više okupiraju svijet nekretnina. Pružaju privatnost, luksuz, čisti hedonizam s otvorenim pogledom prema moru te na taj način očituju definiciju Mediterana. Ova....

 
 
 
  Stan, PREMANTURA, 360.000 €, 103,50 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Elegantni stan smješten u mirnom području Premanture. Stan nudi udobnost, praktičnost i luksuz sve u jednom. Premantura je poznata po svojoj prirodnoj ljepoti, kristalno čistom moru i bogatom kulturnom naslijeđu. Ovaj stan je savršeno smješten u neposrednoj blizini plaža, restorana....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 380.000 €, 100,00 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi imamo lijepu kuću u samom srcu Dobrinja s izvanrednim pogledom na bujno zelenilo i djelomično na more. Kuća je smještena na udaljenosti samo 3 kilometra od obale, pružajući vam savršen spoj mira i blizine moru. Prostire se na tri etaže, svaka pažljivo uređena kako bi vam....

 
 
 
  Stan, ZATON, 572.823 €, 95,63 m2 cca 5990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Nova stambena zgrada u izgradnji smještena u mirnom dijelu Zatona, između Nina i Zadra. Zaton je poznat po čistom moru, uređenim plažama i razvijenoj turističkoj infrastrukturi, a istovremeno pruža mir i privatnost izvan gradskog žamora. Zgrada se sastoji od tri etaže s deset stanova....

 
 
 
  Stan, OKRUG GORNJI, 530.000 €, 91,68 m2 cca 5780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji ekskluzivnih stanova u modernoj novogradnji smještenoj u Okrugu Gornjem na otoku Čiovu, jednoj od najtraženijih lokacija na dalmatinskoj obali. Otok Čiovo poznat je po netaknutoj prirodi, kristalno čistom moru i šarmantnim plažama. Otok nudi savršenu ravnotežu....

 
 
 
  Stan, OKRUG DONJI, 530.000 €, 91,00 m2 cca 5820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, OKRUG GORNJI, 525.000 €, 90,87 m2 cca 5780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, OKRUG DONJI, 525.000 €, 90,00 m2 cca 5830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 118.000 €, 84,00 m2 cca 1410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ISTRA, VERUDA - Vaš budući dom na moru, RIJETKOST NA TRŽIŠTU! Otkrijte čaroliju života na vodi uz naš ekskluzivni plutajući stan smješten na Verudskom moru. Ova jedinstvena nekretnina nudi savršen spoj udobnosti, luksuza i prirodnog okruženja, idealna za one koji traže jedinstveno....

 
 
 
  Stan, NOVIGRAD, 118.000 €, 84,00 m2 cca 1410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, NOVIGRAD - Vaš budući dom na moru, RIJETKOST NA TRŽIŠTU! Otkrijte čaroliju života na vodi uz naš ekskluzivni plutajući stan smještenu na Novigradskom moru. Ova jedinstvena nekretnina nudi savršen spoj udobnosti, luksuza i prirodnog okruženja, idealna za one koji traže jedinstveno....

 
 
 
  Kuća, PULA, Veruda, 118.000 €, 84,00 m2 cca 1410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, VERUDA - Plutajuća kuća na moru, RIJETKOST NA TRŽIŠTU! Otkrijte čaroliju života na vodi uz našu ekskluzivnu plutajuću kuću smještenu na Verudskom moru. Ova jedinstvena nekretnina nudi savršen spoj udobnosti, luksuza i prirodnog okruženja, idealna za one koji traže jedinstveno....

 
 
 
  Kuća, NOVIGRAD, 118.000 €, 84,00 m2 cca 1410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, NOVIGRAD - Plutajuća kuća na moru, RIJETKOST NA TRŽIŠTU! Otkrijte čaroliju života na vodi uz našu ekskluzivnu plutajuću kuću smještenu na Novigradskom moru. Ova jedinstvena nekretnina nudi savršen spoj udobnosti, luksuza i prirodnog okruženja, idealna za one koji traže jedinstveno....

 
 
 
  Stan, POREČ, 336.480 €, 77,00 m2 cca 4370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Poreč, okolica, luksuzni stan u prizemlju Luksuzna zgrada s osam stanova, svi orijentirani prema moru udaljenom 1,5 km, predstavlja savršeno mjesto za uživanje u prekrasnom pogledu i udobnosti. Svaki od osam stanova opremljen je podnim grijanjem i inverter klimama, osiguravajući optimalnu....

 
 
 
  Stan, POREČ, 336.480 €, 76,00 m2 cca 4430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, POVLJANA, 215.000 €, 74,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Pag, Povljana, moderan stan u novogradnji - idealno mjesto za miran odmor i uživanje u suncu i moru. Stan se nalazi na drugom katu stambene zgrade s ukupno šest apartmana, na odličnoj lokaciji, samo oko 500 metara od mora. Površina apartmana iznosi 52 m², a dodatno ima lođu i balkon....

 
 
 
  Apartman, POVLJANA, 215.000 €, 74,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.crozilla.com

Pag, Povljana, moderan stan u novogradnji - idealno mjesto za miran odmor i uživanje u suncu i moru.Stan se nalazi na drugom katu stambene zgrade s ukupno šest apartmana, na odličnoj lokaciji, samo oko 500 metara od mora.Površina apartmana iznosi 52 m², a dodatno ima lođu i balkon....

 
 
 
  Stan, ZATON, 375.128 €, 72,14 m2 cca 5200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, PRIMOŠTEN, Na upit, 66,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

U Primoštenu se nudi na prodaju luksuzni penthouse s panoramskim pogledom na more. Smješten na četvrtoj etaži moderne stanske zgrade, ovaj stan je savršen odabir za sve koji traže nekretninu na moru s pogledom koji oduzima dah. Novogradnja je s očekivanim završetkom u svibnju 2025.....

 
 
 
  Kuća, PULA, 150.000 €, 48,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Istra, Pula, prodaje se kuća na moru plutajuća. Kuća ima ukupno 48m2 dok je stambeni dio 36m2, manja i velika krovna terasa s velikom jacuzzi kadom i sunčalištem. Sam stambeni dio sastoji se od: dnevnog boravka s kuhinjom i blagavaonom, dvije spavaće sobe i kupaonice. Kompletno je....

 
 
 
  Kuća, PULA, Veruda, 125.000 €, 44,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, PLUTAJUĆA KUĆA, PULA 44 M2. Prodaje se kuća na moru površine 44 m². Kuća je registrirana kao brod i nalazi se neposredno uz more. Izgrađena je od prefabrikata slovenske proizvodnje. Kuća ima sve potrebne priključke: voda, struja i kanalizacija. Sastoji se od dvije spavaće....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 120.000 € na 105.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, Veruda, 105.000 €, 44,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.04.2026 - 120.000 €
22.04.2026 - 105.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.njuskalo.hr

KUĆA, PRODAJA, PULA 44 M2 Prodaje se kuća na moru, veličine 44 m2. Kuća se nalazi na moru, registrirana kao brod. Izrgrađena je od prefabrikata slovenske proizvodnje. Kuća ima sve priključke: voda, struja, kanalizacija. Sastoji se od dvije spavaće sobe, kuhinje, dnevnog boravka, kupatila,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-71 (od ukupno 73)

<< <1 2> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.