• GoHome Professional
nekretnina na moru do 240 m2 parking park - GoHome
  • nekretnina na moru do 240 m2 parking park - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru do 240 m2 parking park

  • Za upit "nekretnina na moru do 240 m2 parking park" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 3.356 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 230 m2 (malo manji)
    • 250 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosječna cijena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, POSEDARJE, 830.000 €, 169,00 m2 cca 4910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se luksuzan, kompletno namješten penthouse apartman u vrlo kvalitetnoj novogradnji na mirnoj lokaciji u mjestu Vinjerac, općina Posedarje. Nalazi se samo 15m od mora, te ima direktan prilaz moru. Smješten je na drugom katu zgrade s ukupno 6 stanova. Stan ima idealan tlocrt....

 
 
 
  Apartman, PAKOŠTANE, 499.000 €, 247,00 m2 cca 2020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

PAKOŠTANE - Prostrana katnica s tri apartmana Prodaje se prostrana apartmanska kuća s tri odvojena apartmana, konobom i ljetnom kuhinjom na mirnoj lokaciji u mjestu Pakoštane pokraj Biograda na Moru. Kuća ukupne stambene površine 222,4 m2 sastoji se od podruma, prizemlja i kata. U....

 
 
 
  Apartman, POSEDARJE, 830.000 €, 169,00 m2 cca 4910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru do 240 m2 parking park'
Na upit
Na upit
499.000 €
  Kuća, PAKOŠTANE, Na upit, 246,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

BIOGRAD, PAKOŠTANE - Predivna vila u izgradnji s impresivnim pogledom na more Prodaje se prekrasna moderna vila s bazenom u izgradnji u mjestu Pakoštane pokraj Biograda na Moru u Dalmaciji. Vila ukupne površine 246 m gradi se na parceli od 524 m2, a ističe se neometanim pogledom na....

 
 
 
  Kuća, ROGOZNICA, 1.200.000 €, 230,00 m2 cca 5220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Rogoznica ? Ražanj: autentična vila 230 m² s bazenom, pogledom na more i luksuznim interijerom Ražanj je mirno, šarmantno primorsko naselje smješteno u uvali južno od Rogoznice, poznato po kristalno čistom moru, prirodnim plažama i spektakularnim zalascima sunca. Zahvaljujući svom....

 
 
 
  Kuća, RAŽANJ, 1.200.000 €, 230,00 m2 cca 5220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, BIOGRAD NA MORU, 550.000 €, 127,88 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ovaj novi trosobni stan nalazi se u prizemlju kvalitetne zgrade u Biogradu na Moru, na svega 130 m od plaže i 1,2 km od centra grada. Zbog prostranog rasporeda i pripadajućeg vrta, stan predstavlja izvrsnu priliku za obiteljski život, odmor ili ulaganje u nekretnine uz more. Raspored....

 
 
 
  Kuća, POLAČE, 650.000 €, 260,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

POLAČA - kuća sa bazenom i predivnim vrtom U srcu pitoresknog mjesta Polača, u blizini blistavog Biograda na Moru, nalazi se očaravajuća rezidencija koja mami svojom elegancijom i bogatstvom sadržaja. Ova izuzetna nekretnina pruža raskošan životni prostor raspoređen na četiri etaže,....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 571.000 € na 560.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VRSAR, Centar, 560.000 €, 120,00 m2 cca 4670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.12.2025 - 571.000 €
02.05.2026 - 560.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.06.2025.,

www.smart-invest.hr

VRSAR, Na prodaju je prekrasna apartmanska kuća na moru! Vrsar je jedan od najljepših brdovitih gradića u Istri, smješten sjeverno od Limske uvale. Pogled s brda je zadivljujući te će vas inspirirati 18 prekrasnih otoka pod toplim suncem. Prodaje se prekrasna autohtona kuća sa apartmanima....

 
 
 
  Kuća, KORČULA, Na upit, 120,34 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.01.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA - LUKSUZNA VILA NA MORU - KORČULA Dobrodošli u predivnu vilu koja se smjestila u Hrvatskoj na jednom od najljepših i najsunčanijih otoka - na Korčuli. 4 spavaće sobe, 2 kupaonice, soba za biljar s barom, vrtni roštilj , privatna plaža, bazen i vrt, parkirno mjesto Vila je....

 
 
 
  Kuća, BLATO, Na upit, 120,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Apartman, OPATIJA, 882.000 €, 103,00 m2 cca 8560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Ovaj moderan stan s prekrasnom okućnicom i vanjskim grijanim bazenom nalazi se u Opatiji i nudi očaravajući pogled na more. Udaljen samo 400 metara od mora, savršen je za one koji žele uživati ??u plaži i moru. Stan ima dvije prostrane spavaće sobe i dvije kupaonice te moderan namještaj....

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 849.000 €, 263,75 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMCIJE 0914070777 *** Prodaje se prekrasna kuća u samom centru Biograda na Moru, udaljena svega 850 metara od mora. Smještena na iznimno atraktivnoj lokaciji, nekretnina se nalazi u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja ? osnovne škole, vrtića, trgovačkih....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 350.000 € na 340.000 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, Jadrija, 340.000 €, 83,48 m2 cca 4070 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026 - 350.000 €
25.03.2026 - 340.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Jadrija je popularno naselje smješteno između Šibenika i Vodica. Idealno za obitelji i one koji traže odmor u prirodi uz cvrkut ptica i borovih šuma. Poznata je po bistrom moru i svojim prirodnim plažama (pješčane, šljunčane, blizina divljih plaža i pecališta na rubovima). Idealna....

 
 
 
  Kuća, DARDA, 35.000 €, 60,00 m2 cca 580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se kuća s velikim građevinskim zemljištem u Dardi ? razne mogućnosti ulaganja! Na prodaju kuća u Dardi na atraktivnoj lokaciji ? mirna ulica, a svega 10-ak minuta hoda od centra mjesta! Postoji mogućnost zamjene za nekretninu na moru! Opis nekretnine: Kuća se nalazi na velikoj....

 
 
 
  Kuća, DARDA, 35.000 €, 60,00 m2 cca 580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća s velikim građevinskim zemljištem u Dardi razne mogućnosti ulaganja! Na prodaju kuća u Dardi na atraktivnoj lokaciji mirna ulica, a svega 10-ak minuta hoda od centra mjesta! Postoji mogućnost zamjene za nekretninu na moru! Opis nekretnine: Kuća se nalazi na velikoj....

 
 
 
  Stan, LOVRAN, 370.000 €, 57,00 m2 cca 6490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se prekrasan stan u Lovranu, idealan za ugodan život ili odmor na moru. Stan se sastoji od ulaza, hodnika, kuhinje s dnevnim boravkom, spavaće sobe, kupaonice s WC-om te male ostave. Posebnu vrijednost daju lođa i vlastiti vrt s prekrasnim pogledom na more ? savršeno mjesto....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 16)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan