• GoHome Professional
nekretnina na moru do 240 m2 komforan - GoHome
  • nekretnina na moru do 240 m2 komforan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru do 240 m2 komforan

  • Za upit "nekretnina na moru do 240 m2 komforan" pronađeno 18 nekretnina - prosječna cijena 3.080 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 230 m2 (malo manji)
    • 250 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-7%

Promjena cijene sa 749.000 € na 699.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VIR, 699.000 €, 220,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.03.2026 - 749.000 €
01.05.2026 - 699.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je luksuzna kuća s tri apartmana, nalazi se 1. red do mora, tik uz plažu, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji otoka Vira. Zahvaljujući orijentaciji prema moru, s terasa i iz više prostorija pruža se otvoren pogled na more i planinu Velebit. Kuća je raspoređena na suteren,....

 
 
 
  Apartman, OBROVAC, 420.000 €, 220,00 m2 cca 1910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U Kruševu na Karinskom moru, nedaleko Gornjeg Karina prodajemo samostojeću noviju kuću sa 3 stana, garažom i bazenom. Kuća se sastoji od 3 etaže ( suteren, visoko prizemlje i visoko potkrovlje) te je kompletno opremljena i namještena. U suterenu se nalaze garaža, spremište i ljetna....

 
 
 
  Kuća, SMOKVICA KRMPOTSKA, 950.000 €, 250,00 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

SMOKVICA, NOVI VINODOLSKI, u ponudi je samostojeća kuća u prvom redu do mora. Kuća ima direktan pristup moru i vlastiti vez za plovilo. Sastoji se od prizemlja, kata i visokog potkrovlja, ukupne površine 250 m2. Prizemlje: garaža iz koje se ulazi direktno u kuću, kotlovnica, studio....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru do 240 m2 komforan'
420.000 €
699.000 €
442.178 €
  Apartman, MEDULIN, 550.000 €, 149,25 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Nekretnina se nalazi u Medulin, jednoj od najtraženijih lokacija na jugu Istre, poznatoj po prekrasnim plažama, kristalno čistom moru i ugodnoj mediteranskoj atmosferi. U blizini se nalaze svi ključni sadržaji poput trgovina, restorana, šetnica i sportskih aktivnosti, što ovu lokaciju....

 
 
 
  Kuća, POLAČE, 270.000 €, 256,00 m2 cca 1060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

KUĆA U IZGRADNJI S VELIKOM OKUĆNICOM ? KAKMA, BIOGRAD NA MORU Na prodaju je prostrana samostojeća katnica u roh-bau fazi, smještena u mjestu Kakma, na izuzetno atraktivnoj i strateški povezanoj lokaciji između Biograda na Moru i Benkovca. Nekretnina se nalazi na parceli površine 1065....

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 270.000 €, 256,00 m2 cca 1060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, PRIVLAKA, 369.250 €, 105,50 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien predstavlja luksuznu novogradnju s osam stambenih jedinica smještenu u Sabunikama, atraktivnom naselju u općini Privlaka, poznatom po svojim dugim pješčanim plažama i kristalno čistom moru. Sabunike su idealna destinacija za one koji traže mirno okruženje, ali i....

 
 
 
  Stan, ČIOVO, 325.000 €, 105,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na južnoj strani poluotoka Čiova, prodajemo ovaj trosobna komforan stan sa velikom terasom. Sa sjeverne strane je prizemlje a sa južne je visina prvog kata. Veliki dnevni dio okrenut moru sa djelomičnim pogledom. Udaljenost od mora i plaže oko 150m. Stan se prodaje potpuno opremljen.....

 
 
 
  Stan, UMAG, 395.000 €, 101,00 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

Ovaj komforan i kvalitetan stan od 100,62m2, smješten nadomak Umaga, nudi visok standard udobnosti i funkcionalnosti. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom te izlazom na balkon s kojeg se pruža pogled prema moru, dok je drugi dio stana rezerviran....

 
 
 
  Kuća, BENKOVAC, 401.980 €, 101,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderne dvojne kuće s bazenom u Kakmi, Benkovac U mirnom okruženju Kakme, u blizini Biograda na Moru, prodaju se dvije moderne dvojne kuće s bazenom. Svaka kuća nudi komforan raspored i visoku kvalitetu gradnje, idealnu za obiteljski život ili investiciju u turistički najam. Osnovne....

 
 
 
  Stan, BIOGRAD NA MORU, 329.000 €, 95,27 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

BIOGRAD NA MORU ? KOMFORAN STAN 95 M2 ? IZVRSNA INVESTICIJA Prodaje se prostran i potpuno namješten stan ukupne neto površine 95,27 m2, smješten na prvom katu manje stambene zgrade u mirnom i obiteljskom dijelu Biograda na Moru (ispod magistrale). Zgrada se sastoji od ukupno 4 stana,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sloboština, 240.000 €, 85,60 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se ili mijenja stan u naselju Slobostina za manji ili dva manja stana,može i na moru moguće kombinacije. Komforan trosoban stan površine 85,60m2 nalazi se na 4 katu u zgradi 4-katnici bez lifta. Stan odličnog rasporeda prostorija,stan sa puno svijetla i mogućnosti dobivanja....

 
 
 
  Stan, BIOGRAD NA MORU, 235.000 €, 70,00 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2024.,

www.indomio.hr

BIOGRAD NA MORU, prodaje se dvosoban komforan stan u stambenoj zgradi u strogom centru ( drugi red od rive)!!! Stan se nalazi na prvom katu ( u zgradi ima ukupno 6 stanova) ukupne neto građevne površine 66,45 m2 i dvije drvarnice ukupne površine 3,80m2 ( 3,2m2 i 4,4m2 x 0.5 = 3,80m2).....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 258.000 € na 231.390 € - 19.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ČIOVO, 231.390 €, 58,00 m2 cca 3990 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.09.2025 - 258.000 €
19.03.2026 - 231.390 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.08.2025.,

www.broker.hr

Na prodaju je komforan dvosoban stan na odličnoj lokaciji u Okrugu Gornjem, na južnoj strani otoka Čiova, poznatoj po lijepim plažama, kristalno čistom moru i ugodnoj mediteranskoj klimi. Smješten je svega 15 minuta pješke od centra mjesta te svih sadržaja na otoku koji ga čine atraktivnim....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 258.000 € na 231.390 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, TROGIR, 231.390 €, 58,00 m2 cca 3990 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 258.000 €
15.05.2026 - 231.390 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, BIOGRAD NA MORU, 175.000 €, 49,53 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U samom srcu Biograda na Moru, svega 50 metara od obale i marine, smješten je potpuno namješten stan koji objedinjuje funkcionalnost, lokaciju i investicijski potencijal kakav se rijetko pojavljuje na tržištu. Nalazi se na prvom katu uredne zgrade u mirnom dijelu centra, što osigurava....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 14)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine