• GoHome Professional
nekretnina na moru do 230000 eura 2.kat 1.kat - GoHome
  • nekretnina na moru do 230000 eura 2.kat 1.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru do 230000 eura 2.kat 1.kat

  • Za upit "nekretnina na moru do 230000 eura 2.kat 1.kat" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 3.444 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 210000 eura (malo jeftiniji)
    • 240000 eura (malo skuplji)
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, POVLJANA, 224.028 €, 62,23 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zgrada 2! Stambeni objekt u Povljani (otok Pag) Nalazi se na dobroj lokaciji u mirnom dijelu Povljane, 400 m udaljen od mora i pješčane plaže, otvorenog pogleda prema moru, 120 m od centra mjesta, blizina svih potrebnih sadržaja za ugodan i miran odmor. Najbliža plaža je pješčana....

 
 
 
  Stan, POVLJANA, 223.776 €, 62,16 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, POVLJANA, 222.449 €, 67,41 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru do 230000 eura 2.kat 1.kat'
235.000 €
219.044 €
211.582 €
  Stan, POVLJANA, 219.054 €, 66,38 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, POVLJANA, 211.344 €, 62,16 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 229.058 € na 242.532 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, POVLJANA, 242.532 €, 67,37 m2 cca 3600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.07.2025 - 229.058 €
01.05.2026 - 242.532 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

USELJIVO! Stambeni objekt u Povljani (otok Pag) Nalazi se na dobroj lokaciji u mirnom dijelu Povljane, 400 m udaljen od mora i pješčane plaže, otvorenog pogleda prema moru, 120 m od centra mjesta, blizina svih potrebnih sadržaja za ugodan i miran odmor. Najbliža plaža je pješčana....

 
 
 
 
+18%

Promjena cijene sa 205.890 € na 242.532 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, POVLJANA, 242.532 €, 70,49 m2 cca 3440 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.09.2025 - 205.890 €
11.04.2026 - 242.532 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Daje se na prodaju vrhunski apartman u Povljani na otoku Pagu! Nalazi se u stambenom objektu kvalitetne izgradnje sa šest apartmana. Zgrada se nalazi se na dobroj lokaciji u mirnom dijelu Povljane, 400 m udaljena od mora i pješčane plaže, otvorenog pogleda prema moru, 120m od centra....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!