• GoHome Professional
nekretnina na moru do 230 m2 za adaptaciju - GoHome
  • nekretnina na moru do 230 m2 za adaptaciju - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru do 230 m2 za adaptaciju

  • Za upit "nekretnina na moru do 230 m2 za adaptaciju" pronađeno 25 nekretnina - prosječna cijena 3.215 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosječna cijena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SVETI FILIP I JAKOV, 130.000 €, 177,00 m2 cca 730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.indomio.hr

Na udaljenosti od 5 km od Sv. Filipa i Jakova, i na 10-tak km od Biograda na moru, prodajemo nekretninu: OPIS NEKRETNINE: - samostojeća kuća prizemnica, površine od 91 m2, građena u dva spojena dijela, jedan dio 1964-te godine, a drugi 1967-e godine. Prvi dio kuće sa krovom, sastoji....

 
 
 
  Kuća, KARLOBAG, 1.050.000 €, 176,00 m2 cca 5970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Lukovo Šugarje - prodajemo kuću na samome moru (udaljenu 5 metara od mora) u okruženju obiteljskih kuća. Izgrađena 1970, zadnja adaptacija 2019. U suštini prizemlje plus 1 kat. Samostojeća. U prizemlju se nalaze dnevni boravak i kuhinja, a kupaonica sa tušem za goste se nalazi zasebno.....

 
 
 
  Kuća, STOBREČ, 700.000 €, 164,00 m2 cca 4270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je dvojna kuća smještena u prvom redu do mora , na jednoj od najtraženijih i najvrjednijih mikrolokacija u okolici Splita ? u naselju Stobreč. Riječ je o rijetkoj nekretnini na tržištu , s direktnim pristupom moru i otvorenim pogledom, koja predstavlja iznimnu priliku za....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru do 230 m2 za adaptaciju'
465.000 €
465.000 €
1.050.000 €
  Kuća, RABAC, 79.000 €, 240,00 m2 cca 330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Istarska kamena kuća nalazi se u selu Kosi na brdašcu iznad bisera Jadrana, Rapca. Rabac je najpoznatije turističko središte na jugoistočnoj obali Istre poznat po svojem kristalnom moru i lijepim plažama. Udaljenost od Rapca i Labina je 4km, ali do mora možete doći i pješačkim putem....

 
 
 
  Kuća, ZADAR, Bili Brig, 549.000 €, 220,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodajemo kuću na tri etaže, a u naravi dvojni objekt, površine 220 m2, smještena na parceli od 400 m2 u mirnom i atraktivnom dijelu okolice Zadra, u mjestu Kožino. Ova nekretnina pruža idealan spoj privatnosti i blizine mora, s posebnim naglaskom na lijep pogled prema moru te obilje....

 
 
 
  Kuća, BOBOVIŠĆA, 450.000 €, 214,50 m2 cca 2100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Brač, kuća za adaptaciju u mirnoj uvali Bobovišća na moru Brač, kuća za adaptaciju u mirnoj uvali Bobovišća na moru Smještena u autentičnom dalmatinskom mjestu Bobovišća na moru, ova kuća predstavlja odličnu priliku za sve koji traže mir, blizinu mora i nekretninu s potencijalom za....

 
 
 
  Kuća, BOBOVIŠĆA, 450.000 €, 214,50 m2 cca 2100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.opereta.hr

Brač, kuća za adaptaciju u mirnoj uvali Bobovišća na moru .

 
 
 
  Kuća, ROVINJ, 1.050.000 €, 212,00 m2 cca 4950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Rovinj, Stari Grad, Starom gradskom jezgrom dominira crkva sv. Eufemije, koja se uzdiže iznad grada svojim visokim zvonikom. Grad je prepun kamenih kuća s crvenim krovovima i uskim kalama koje se pružaju prema moru. Šetnja tim labirintom ulica pruža posebno iskustvo, a mnogi....

 
 
 
  Kuća, LUKOVO ŠUGARJE, 1.050.000 €, 176,00 m2 cca 5970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Kuća, LABIN, 79.000 €, 240,00 m2 cca 330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.01.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 240.000 €, 160,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaju se dvije spojene stare kuće u samom centru Biograda na Moru, savršene za potpunu renovaciju i pretvaranje u moderan stambeni ili turistički objekt. Osnovne informacije: Ukupna stambena površina: oko 160 m² Okućnica: oko 40 m² Lokacija: mirna i atraktivna zona Biograda na Moru....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 465.000 € na 445.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, RABAC, 445.000 €, 155,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2025 - 465.000 €
17.05.2026 - 445.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Istočni dio Istre čuva još jedno malo ribarsko mjesto Rabac, koje se danas može pohvaliti razvijenim obiteljskim turizmom. Svoju ponudu temelji na suncu, moru iznimne čistoće, prekrasnim plažama, te bogatim spektrom kulturnog i povijesnog nasljeđa. Upravo na takvoj lokaciji, nalazi....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Centar, 390.000 €, 141,20 m2 cca 2760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u centru Rijeke od 141.21m2 smješten u staroj zgradi privlačne arhitekture, jednim dijelom orijentiranim prema moru i gradskom pristaništu s potpuno nesmetanim pogledom. Trenutno je u fazi adaptacije i prenamjene u pet stambenih jedinica - garsonijera od kojih će tri....

 
 
 
  Kuća, NOVIGRAD, 680.000 €, 131,00 m2 cca 5190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Novigrad, okolica, autohtona istarska kuća na samome moru ! Na svega 10 koraka od prekrasne plaže nalazi se ova jedinstvena kuća koja vapi za adaptacijom. Kuća se prostire preko 131m2 i sastoji se od 3 etaže koje se trenutno sastoje od: dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, kupaonice,....

 
 
 
  Kuća, OPATIJA, Centar, 320.000 €, 130,00 m2 cca 2460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OPATIJA - Dvojna kuća s pogledom Opatija, predivan obalni grad smješten na Jadranskom moru poznato je turističko odredište za turiste iz cijelog svijeta. Grad je okružen prekrasnom prirodom, u podnožju planine Učka. Iz nekretnina u Opatiji pruža se neprocjenjivi pogled na more i okolne....

 
 
 
  Kuća, RIJEKA, Pehlin, 290.000 €, 122,00 m2 cca 2380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo obiteljsku kuću na Pehlinu, s dva stana, ukupne neto stambene površine 122 m2. U prizemlju se nalazi dvosobni stan površine 50 m2, a na katu se nalazi dvosobni stan površine 72 m2. Stan na katu ima balkon i djelomičan pogled prema moru. Uz kuću je i garaža površine 30 m2,....

 
 
 
  Kuća, RIVANJ, 410.000 €, 250,00 m2 cca 1640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.njuskalo.hr

KUĆA NA OSAMI - PRVI RED DO MORA ? OTOK RIVANJ Na mirnom i posebnom otoku Rivnju, u prvom redu do mora, smještena je ova jedinstvena nekretnina koja nudi potpunu privatnost, netaknutu prirodu i izravan pristup moru. Riječ je o kući na osami s privatnim molom, idealnoj za ljubitelje....

 
 
 
  Kuća, DRAČEVICA, 160.000 €, 103,00 m2 cca 1550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodajemo kuću za adaptaciju površine 103m2 smještenu u slikovitom mjestu Dračevice na prekrasnom otoku Braču. Ova tradicionalna kamena kuća pruža nevjerojatnu priliku za stvaranje vašeg vlastitog doma ili investicijskog projekta na jednom od najljepših otoka u Jadranskom moru. Kuća....

 
 
 
  Kuća, NEREŽIŠĆA, 160.000 €, 103,00 m2 cca 1550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Sušak, 430.000 €, 95,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan se nalazi u elitnom dijelu Rijeke, u neposrednoj blizini Riječkog sveučilišta. Kako je vidljivo na fotografijama, stan je orijentiran prema moru te pruža neusporediv, otvoren pogled prema zapadu. Smješten je na prvom katu izuzetno tihe i dobro održavane stambene zgrade s prizemljem....

 
 
 
  Kuća, MALI LOŠINJ, 177.000 €, 80,00 m2 cca 2210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

MALI LOŠINJ, CENTAR - Kuća za adaptaciju u centru grada i u blizini mora Malološinjski otok poznat je po svojoj izvanrednoj prirodnoj ljepoti, kristalno čistom moru i šarmantnim uličicama koje privlače posjetitelje iz cijelog svijeta. Mali Lošinj, kao središte otoka, nudi bogatu povijest,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Bulevard, 370.000 €, 68,25 m2 cca 5420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.08.2025.,

www.njuskalo.hr

U prizemlju stare vile na Bulevardu, nalazi se stan površine 66.08m² koji odiše potencijalom i šarmom prošlih vremena. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka i kupaonice, s pogledom koji seže prema vrtu i moru. Posebnu vrijednost ovoj nekretnini daje dodatni....

 
 
 
  Apartman, OMIŠALJ, 120.000 €, 19,00 m2 cca 6320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

U Njivicama, na 250 metara od plaže, prodaje se studio apartman od 19,3 m2 smješten na prvom katu manje stambene zgrade. Nema balkon, ali francuski prozor otvara pogled prema moru i prostoru daje više svjetla nego što se očekuje od ovakvog tlocrta, posebno tijekom popodneva kada je....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-23 (od ukupno 23)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan